Genel

Milletvekili Polat Şaroğlu'nun hastaneye kaldırılması


Milletvekili Polat Şaroğlu'nun hastaneye kaldırılması - CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol: - "Vekilimizin hayati tehlikesi bulunmamaktadır, kalıcı durum yaratacak bir problem, olumsuz gelişen bir durum da yok.


Sadece bir süre gözlem altında tutulacakmış"

ELAZIĞ (AA) - CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu'nun sağlık durumuna ilişkin, "Vekilimizin hayati tehlikesi bulunmamaktadır, kalıcı durum yaratacak bir problem, olumsuz gelişen bir durum da yok. Sadece bir süre gözlem altında tutulacakmış." dedi.

Şaroğlu'nu tedavi gördüğü Fırat Üniversitesi Hastanesinde ziyaret eden Erol, milletvekilinin sağlık durumu hakkında bilgi aldı.

Erol, daha sonra gazetecilere yaptığı açıklamada, Şaroğlu'nun sağlık durumunun iyiye gittiğini ve bunun sevindirici bir durum olduğunu belirtti.

Şaroğlu'nun rahatsızlanmasından dolayı herkesin seferber olduğunu aktaran Erol, "Vekilimizin hayati tehlikesi bulunmamaktadır, kalıcı durum yaratacak bir problem, olumsuz gelişen bir durum da yok. Sadece bir süre gözlem altında tutulacakmış. Hastamızın tedavisi sürüyor. Gelişmelerle ilgili Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nu da bilgilendireceğiz. " ifadesini kullandı.Milletvekili Polat Şaroğlu'nun hastaneye kaldırılması

CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol, rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan CHP Tunceli Milletvekili Polat Şaroğlu'nun tedavi gördüğü Fırat Üniversitesi Hastanesinde ziyaret ederek, sağlık durumu hakkında bilgi aldı.


İkindi Vaktine Kalan Süre

Elazığ
Salı
20 Kasım 2018
Rüzgar 5,6 km/h
Aralıklı bulutlar
14 °
14°
Diğer Elazığ Günleri İçin Tıklayın
Uluslararası Emmy Ödülleri´nde Türk dizileri rüzgarı

Uluslararası Emmy Ödülleri´nde Türk dizileri rüzgarı

Dünyanın en talihsiz insanları

Dünyanın en talihsiz insanları

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Yerli 'drone savara' yurt dışından talep

Yerli 'drone savara' yurt dışından talep

En Çok Okunanlar