Genel

Şehitler diyarından Afrin'deki Mehmetçik'e destek


Şehitler diyarından Afrin'deki Mehmetçik'e destek - Çanakkale'de AK Parti Kepez Belde Teşkilatınca başlatılan kampanya kapsamında Zeytin Dalı Harekatı'nda görevli Mehmetçiklere 3 bin 500 çift çorap gönderildiÇANAKKALE (AA) - Çanakkale'de AK Parti Kepez Belde Teşkilatınca başlatılan kampanya kapsamında, 3 bin 500 çift çorap, Afrin'de devam eden Zeytin Dalı Harekatı'nda görev yapan askerlere gönderildi.


AK Parti Kepez Belde Başkanı Alper Altınok, gazetecilere yaptığı açıklamada, sınır ötesinde mücadeleye devam eden Mehmetçikleri gönülden desteklediklerini söyledi.

Partisinin Boğazkent Mahalle teşkilatının bu çalışmasının çok anlamlı olduğunu anlatan Altınok, "Çanakkale'den, şehitler diyarından Afrin'e, Mehmetçiklerimize yönelik kampanya başlattık. Yaklaşık 3 bin 500 çift çorap toplandı. Kepezli kadınların ve teyzelerimizin elleriyle ördükleri boyunluklar var. Aynı şekilde yine elbiseler de var. Bunları da göndereceğiz. Amacımız bir nebze olsun oradaki Mehmetçiğimize moral sağlamak." dedi.

Altınok, askerlerin bütün ihtiyaçlarının devlet tarafından yeterince karşılandığını anımsatarak, "Dedelerimizden bu topraklarda aldığımız sorumluluğu yerine getirmek adına bu kampanyayı başlattık. İnşallah bu operasyonda daha fazla şehit vermeden, oradaki terör unsurlarını tamamen temizleyerek, askerlerimiz bölgede barışı sağlayıp geri dönerler." diye konuştu.İkindi Vaktine Kalan Süre

Çanakkale
Pazar
21 Ekim 2018
Rüzgar 14,8 km/h
Kısmen güneşli
20 °
14° 20°
Diğer Çanakkale Günleri İçin Tıklayın
Ankara Antlaşması´nın imzalanması - Tarihte bugün 20 Ekim 1921

Ankara Antlaşması´nın imzalanması - Tarihte bugün 20 Ekim 1921

Dakika dakika Cemal Kaşıkçı cinayeti

Dakika dakika Cemal Kaşıkçı cinayeti

Tarihe tanıklık eden fotoğraflar

Tarihe tanıklık eden fotoğraflar

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

En Çok Okunanlar