Genel

Tokat'ta kaybolan kız çocuğunu arama çalışmaları sürüyor


Tokat'ta kaybolan kız çocuğunu arama çalışmaları sürüyor TOKAT (AA) - Tokat'ın Turhal ilçesinde kaybolan 3 yaşındaki Evrim Atış'ın bulunması için çalışmalar devam ediyor.


Yenisu köyünün yaylasında babaannesi Sati Atış'ın dün hayvanları suya götürürken evde bıraktığı ancak döndüğünde kaybolduğu belirlenen Evrim Atış'ın bulunması için başlatılan arama çalışmaları sürüyor.

Çalışmalarda, AFAD ve jandarma ekiplerine köylüler de destek veriyor.

Turhal Belediyesine ait drone ile de havadan görüntü alınıyor.

Arama çalışmalarında "Dalgıç" isimli arama köpeği de kullanılıyor.

Anne Dilek Atış, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün kayınvalidesi hayvanları suya götürünce yalnız kalan kızını çadırda kardeşinin yanına getirdiğini anlatarak, "Kardeşi ile oynuyordu. Sonra ahıra gittim. 5 dakika durmadan çocuk kayboldu. Her yeri aradım, bulamadım. Köyde anons ettirdik. Yine bulunamadı. Ne tarafa gitti, bilmiyorum. Kızımın kalça çıkığı vardı. Alçısı yeni çıkmıştı. Fazla yürüyemiyordu." ifadelerini kullandı.Tokat'ta kaybolan kız çocuğunu arama çalışmaları sürüyor

Tokat'ın Turhal ilçesinde kaybolan 3 yaşındaki Evrim Atış'ın bulunması için çalışmalar devam ediyor. Tokat Valisi Ömer Toraman (sağda), Evrim Atış'ın babası Burhan Atış'ı (solda) ziyaret ederek, "geçmiş olsun" dileğinde bulundu.


Tokat'ta kaybolan kız çocuğunu arama çalışmaları sürüyor

Tokat'ın Turhal ilçesinde kaybolan 3 yaşındaki Evrim Atış'ın bulunması için çalışmalar devam ediyor. Tokat Valisi Ömer Toraman (sağ 3), Evrim Atış'ın babası Burhan Atış'ı ziyaret ederek, "geçmiş olsun" dileğinde bulundu.Tokat'ta kaybolan kız çocuğunu arama çalışmaları sürüyor

Tokat'ın Turhal ilçesinde kaybolan 3 yaşındaki Evrim Atış'ın bulunması için çalışmalar devam ediyor. Turhal Belediyesine ait drone ile de havadan görüntü alınıyor.


Tokat'ta kaybolan kız çocuğunu arama çalışmaları sürüyor

Tokat'ın Turhal ilçesinde kaybolan 3 yaşındaki Evrim Atış'ın bulunması için çalışmalar devam ediyor. Anne Dilek Atış, AA muhabirine açıklamalarda bulundu.
Tokat'ta kaybolan kız çocuğunu arama çalışmaları sürüyor

Tokat'ın Turhal ilçesinde kaybolan 3 yaşındaki Evrim Atış'ın bulunması için çalışmalar devam ediyor.


İkindi Vaktine Kalan Süre

Tokat
Cumartesi
17 Kasım 2018
Rüzgar 5,6 km/h
Çok bulutlu
9 °
-2°
Diğer Tokat Günleri İçin Tıklayın
Başkan Erdoğan 24 yıl önce Taksim Camii´nin yerini böyle göstermişti

Başkan Erdoğan 24 yıl önce Taksim Camii´nin yerini böyle göstermişti

En Çok Okunanlar