Kültür Sanat Yaşam

"Türklerin Anadolu'daki asırlık varlığının sırrı ahiliktir"


"Türklerin Anadolu'daki asırlık varlığının sırrı ahiliktir" Erzurum'da Atatürk Üniversitesi Nene Hatun Kültür Merkezi'nde, Gümrük Ticaret ve Sanayi Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğü iş birliğinde "Ahilik" konulu panel düzenlendi.


Panelde, Atatürk Üniversitesi Prof. Dr. Ömer Çomaklı konuşma yaptı."Türklerin Anadolu'daki asırlık varlığının sırrı ahiliktir"

Erzurum'da Atatürk Üniversitesi Nene Hatun Kültür Merkezi'nde, Gümrük Ticaret ve Sanayi Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğü iş birliğinde "Ahilik" konulu panel düzenlendi. Panele, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Hüseyin Koçan, Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Lütfü Yücelik, Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Rasim Fırat, STK temsilcileri, akademisyenler ve öğrenciler de katıldı.


"Türklerin Anadolu'daki asırlık varlığının sırrı ahiliktir"

Erzurum'da Atatürk Üniversitesi Nene Hatun Kültür Merkezi'nde, Gümrük Ticaret ve Sanayi Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğü iş birliğinde "Ahilik" konulu panel düzenlendi. Panelde, Üniversitenin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr Turan Öndeş "İş ve Meslek Ahlakı'nda Ahilik" konulu konuşma yaptı.


"Türklerin Anadolu'daki asırlık varlığının sırrı ahiliktir"

Erzurum'da Atatürk Üniversitesi Nene Hatun Kültür Merkezi'nde, Gümrük Ticaret ve Sanayi Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğü iş birliğinde "Ahilik" konulu panel düzenlendi. Panelde Gümrük Ticaret ve Sanayi Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Altındal (fotoğrafta) konuşma yaptı.


"Türklerin Anadolu'daki asırlık varlığının sırrı ahiliktir"

Erzurum'da Atatürk Üniversitesi Nene Hatun Kültür Merkezi'nde, Gümrük Ticaret ve Sanayi Bakanlığı Esnaf ve Sanatkarlar Genel Müdürlüğü iş birliğinde "Ahilik" konulu panel düzenlendi. Panelde, Atatürk Üniversitesi Prof. Dr. Ömer Çomaklı konuşma yaptı.


İkindi Vaktine Kalan Süre

Erzurum
Pazartesi
22 Ekim 2018
Rüzgar 13 km/h
Aralıklı bulutlar
15 °
15°
Diğer Erzurum Günleri İçin Tıklayın
Nehre düşen araçtaki aileyi kurtardı

Nehre düşen araçtaki aileyi kurtardı

En Çok Okunanlar