Genel

Urla Belediyesi - Mersin Basketbol


Urla Belediyesi - Mersin Basketbol Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) Federasyon Kupası Final Grubu'nda Urla Belediyesi ile Mersin Basketbol Işıkkent Spor Salonu'nda karşılaştı.


Bir pozisyonda Mersin ekibinden Chanita Marie Jordan (ortada) rakip pota altında sayı aradı.Urla Belediyesi - Mersin Basketbol

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) Federasyon Kupası Final Grubu'nda Urla Belediyesi ile Mersin Basketbol Işıkkent Spor Salonu'nda karşılaştı. Mersin ekibinden Aslı Sevinç, (sağda) maçın değerli oyuncusu seçildi.


Urla Belediyesi - Mersin Basketbol

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) Federasyon Kupası Final Grubu'nda Urla Belediyesi ile Mersin Basketbol Işıkkent Spor Salonu'nda karşılaştı.


Urla Belediyesi - Mersin Basketbol

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) Federasyon Kupası Final Grubu'nda Urla Belediyesi ile Mersin Basketbol Işıkkent Spor Salonu'nda karşılaştı. Bir pozisyonda Mersin ekibinden Aslı Sevinç (önde) rakibi Emel Sığırcı (beyaz formalı) ile mücadele etti


Urla Belediyesi - Mersin Basketbol

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) Federasyon Kupası Final Grubu'nda Urla Belediyesi ile Mersin Basketbol Işıkkent Spor Salonu'nda karşılaştı. Mersin ekibinin baş antrenörü Hakan Acer, (sol 2) oyuncularına taktik verdi.


Urla Belediyesi - Mersin Basketbol

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) Federasyon Kupası Final Grubu'nda Urla Belediyesi ile Mersin Basketbol Işıkkent Spor Salonu'nda karşılaştı. Bir pozisyonda Mersin ekibinden Chanita Marie Jordan (önde) rakip pota altında sayı aradı.


Urla Belediyesi - Mersin Basketbol

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) Federasyon Kupası Final Grubu'nda Urla Belediyesi ile Mersin Basketbol Işıkkent Spor Salonu'nda karşılaştı. Urla Belediyesi baş antrenörü Yasin Akıncı (fotoğrafta) oyuncularına taktik verdi.


Urla Belediyesi - Mersin Basketbol

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) Federasyon Kupası Final Grubu'nda Urla Belediyesi ile Mersin Basketbol Işıkkent Spor Salonu'nda karşılaştı. Bir pozisyonda Mersin ekibinden Chanita Marie Jordan (ortada) rakip pota altında sayı aradı.


İkindi Vaktine Kalan Süre

Isparta
Pazartesi
20 Ağustos 2018
Rüzgar 7,4 km/h
Kısmen güneşli
32 °
15° 32°
Diğer Isparta Günleri İçin Tıklayın