Genel

Zeytin Dalı Harekatı'na kan bağışıyla destek oldu


Zeytin Dalı Harekatı'na kan bağışıyla destek oldu - Bingöl Adliyesi çalışanları, Zeytin Dalı Harekatı'na kan bağışında bulunarak destek oldu - Başsavcısı Bektaş: - "Harekatta oluşabilecek kan ihtiyacını giderme adına adliye personeli olarak katkıda bulunmak istedik"BİNGÖL (AA) - Bingöl Adliyesi personeli, Türk Silahlı Kuvvetleri'nce Afri'nde terör örgütlerine yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'na kan bağışında bulunarak destek verdi.


Aralarında Bingöl Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Bektaş'ın da yer aldığı adliye personeli, Türk Kızılayınca adliye içerisinde kurulan stantta kan bağışında bulundu.

Başsavcısı Bektaş yaptığı açıklamada, Türkiye'nin, hem içte hem de ülke sınırları dışında terör unsurları ve dış mihraklarla mücadele ettiğini belirtti.

Bu kapsamda Mehmetçik'in bir haftadır Suriye topraklarında ülkenin geleceğine, birlik ve bütünlüğüne kast eden terör unsurlarına yönelik harekat gerçekleştirdiğini anımsatan Bektaş, şöyle dedi:

"Harekatta oluşabilecek kan ihtiyacını giderme adına adliye personeli olarak katkıda bulunmak istedik. Bu amaçla da adliyemizde kan bağışı çalışması başlattık. İnşallah bugün bunun icrası yapılacak. Personelimizin hatta buraya gelen vatandaşımızın yoğun ilgisi olduğunu görüyoruz."

Daha sonra Bektaş da kurulan stantta kan verdi.
İkindi Vaktine Kalan Süre

Bingöl
Pazar
18 Şubat 2018
Rüzgar 9,3 km/h
Sağanak Yağışlar
7 °
-3°
Diğer Bingöl Günleri İçin Tıklayın
Özel harekâtın mühimmat deposunda korkutan patlama

Özel harekâtın mühimmat deposunda korkutan patlama

Arabalar kar altında kayboldu

Arabalar kar altında kayboldu

Az daha facia yaşanıyordu

Az daha facia yaşanıyordu

Şekersiz lokuma talep yağıyor

Şekersiz lokuma talep yağıyor

En Çok Okunanlar