Genel

Zeytin Dalı Harekatı'na kan bağışıyla destek oldu


Zeytin Dalı Harekatı'na kan bağışıyla destek oldu - Bingöl Adliyesi çalışanları, Zeytin Dalı Harekatı'na kan bağışında bulunarak destek oldu - Başsavcısı Bektaş: - "Harekatta oluşabilecek kan ihtiyacını giderme adına adliye personeli olarak katkıda bulunmak istedik"BİNGÖL (AA) - Bingöl Adliyesi personeli, Türk Silahlı Kuvvetleri'nce Afri'nde terör örgütlerine yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekatı'na kan bağışında bulunarak destek verdi.


Aralarında Bingöl Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Bektaş'ın da yer aldığı adliye personeli, Türk Kızılayınca adliye içerisinde kurulan stantta kan bağışında bulundu.

Başsavcısı Bektaş yaptığı açıklamada, Türkiye'nin, hem içte hem de ülke sınırları dışında terör unsurları ve dış mihraklarla mücadele ettiğini belirtti.

Bu kapsamda Mehmetçik'in bir haftadır Suriye topraklarında ülkenin geleceğine, birlik ve bütünlüğüne kast eden terör unsurlarına yönelik harekat gerçekleştirdiğini anımsatan Bektaş, şöyle dedi:

"Harekatta oluşabilecek kan ihtiyacını giderme adına adliye personeli olarak katkıda bulunmak istedik. Bu amaçla da adliyemizde kan bağışı çalışması başlattık. İnşallah bugün bunun icrası yapılacak. Personelimizin hatta buraya gelen vatandaşımızın yoğun ilgisi olduğunu görüyoruz."

Daha sonra Bektaş da kurulan stantta kan verdi.
İkindi Vaktine Kalan Süre

Bingöl
Çarşamba
23 Mayıs 2018
Rüzgar 7,4 km/h
Çok bulutlu ve gök gürültülü sağanak yağışlı
24 °
11° 24°
Diğer Bingöl Günleri İçin Tıklayın
Seçim Yolunda

Seçim Yolunda

Jeotermal enerjiyle bir ilçenin kaderi değişti

Jeotermal enerjiyle bir ilçenin kaderi değişti

Pitonla kırkayak ölümüne savaştı

Pitonla kırkayak ölümüne savaştı

Bir anda milyoner oldu

Bir anda milyoner oldu

En Çok Okunanlar