TOKİ’nin taşınmazları için ihale 7 Nisan’da

Gayrimenkul pazarlama ve aracılık hizmetleri yapan TURYAP, Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) mülkiyetinde bulunan 34 ildeki taşınmazları 7 Nisan’da açık artırma ile satışa çıkaracak.

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
x

34 ilde 180 iş yeri, 5 ilde 26 konut ve 3 ilde 10 arsa müzayedede alıcılarla buluşacak. TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde yapılacak müzayede kapsamındaki iş yeri ve konutlar yalnızca vadeli olarak, arsalar ise peşin olarak satışa çıkarılacak. İstanbul, Ankara, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Kayseri, Malatya, Denizli ve Trabzon gibi büyükşehirlerin de aralarında bulunduğu 34 ilde 180 iş yeri, Ankara, İstanbul, Adana, Konya ve Tokat’ta 26 konut, İstanbul, Adana ve Samsun’da 10 arsa satılcak.

İstanbul’da Başakşehir ilçesi Kayaşehir 19. bölgede 15, Gaziosmanpaşa’da 2 ve Çatalca’da 1 iş yeri 60 bin liradan başlayan fiyatlarla satılcak. Fatih (Sulukule) ilçesindeyse 4 konutun satışı yapılacak. Ankara’da Kuzey Ankara Projesinde yer alan 16 konut, 80 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcıya sunulması planlanıyor. Eryaman 10. etapta 3 konut ile Yenimahalle Yukarıyurtçu’da  (Eskişehir Yolu-Turkuaz Vadisi) spor salonu da açık artırma ile satılacak taşınmazlar arasında bulunuyor. Şanlıurfa Viranşehir hastane karşısında bulunan 50 adet dükkan ve Merkez Maşuk’ta yer alan 3 adet dükkan 115 bin 500 liradan başlayan fiyatlarla açık artırmaya çıkıyor. Adana’nın Kozan ilçesinde 3, Seyhan ilçesinde 4 olmak üzere toplam 7 işyeri 40 bin liradan, Ağrı Merkez’de 15 adet dükkan 60 bin liradan başlayan fiyatlarla satılacak. 

Müzayede öncesi, katılımcılar satışa sunulan taşınmazlarla ilgili detaylı bilgilere Turyap’ın web sayfası üzerinden ulaşabilecek.  

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Terakkiperver Cumhuriyet Fırkası´nın kuruluşu - Tarihte bugün 17 Kasım 1924

Terakkiperver Cumhuriyet Fırkası´nın kuruluşu - Tarihte bugün 17 Kasım 1924

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

Sosyal medyada günün en çok paylaşılan fotoğrafları

İmar barışı sonrası konut fiyatları en çok değerlenen ilçeler

İmar barışı sonrası konut fiyatları en çok değerlenen ilçeler

Türkiye'nin ilk millet bahçeleri açıldı

Türkiye'nin ilk millet bahçeleri açıldı

En Çok Okunanlar