11 Ağustos 2022 Perşembe / 14 Muharrem 1444

Tem Otoyolunda feci kaza: 1 kişi yaralı

TEM Otoyolunda hafriyat yüklü kamyon seyir halindeki otomobilin üzerine devrildi. Araçta bulunan sürücü yaralandı. Kaza nedeni ile Edirne İstikameti bir süreliğine trafiğe kapatıldı.

IHA28 Temmuz 2022 Perşembe 10:25 - Güncelleme:

Kaza, saat 09.30 sıralarında Tem otoyolu Edirne istikameti Büyükçekmece mevkiinde meydana geldi. İstanbul'dan Edirne istikametine giden sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği 34 FAH 168 plakalı hafriyat kamyonu aynı istikamette seyir halinde olan 34 BYH 999 plakalı otomobilin üzerine devrildi. Kamyonun altında kalarak ezilen otomobil hurdaya dönerken, otomobil sürücüsü sıkıştığı yerden olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından kurtarılarak sağlık ekiplerine teslim edildi. Yaralı sürücü tedavisi yapılmak üzere Çam ve Sakura Şehir Hastanesi'ne kaldırıldı. Hafriyat kamyonu sürücüsü ise kazadan yara almadan kurtuldu. Kaza nedeni ile Tem otoyolu Edirne istikameti bir süre trafiğe kapatıldı. Ekiplerin çalışması sonucunda, kaza yapan araçların yoldan çekilmesi ile kapanan yol trafiğe tekrar açıldı.

BİR KAZA DAHA

TEM Otoyolu Büyükçekmece mevkiinde TIR şoförü, önündeki hafriyat kamyonuna çarptı. TIR şoförü araçta sıkıştı. Otoyolun İstanbul istikameti kaza nedeniyle bir süre kapandı. Şoföre ilk müdahale araç içinde yapıldı.

  • TEM Otoyolu
  • kaza
  • yaralı