26 Şubat 2021 Cuma / 14 Recep 1442
Gece modu

Zeynep Nazlı Kaya kimdir nereli kaç yaşında?

Hacı Sabancı’nın yeni sevgilisi Zeynep Nazlı Kaya kimdir? sorusunun yanıtı haberimizde.

30 Ağustos 2018 Perşembe 11:20 - Güncelleme: 30 Ağustos 2018 Perşembe 11:20

Zeynep Nazlı Kaya kimdir? Manken Özge Ulusoy ile ayrıldıktan sonra birçok güzelle anılan Hacı Sabancı yeni sevgilisi ile fotoğraf paylaştı. Sabancı sevgilisinin fotoğrafını “Akşam güzeli güneşe vurur” notuyla paylaştı. Densa Holding Başkan Yardımcısı Hacı Sabancı 10 gün önce tanıştığı ve aşk yaşamaya başladığı Zeynep Nazlı Kayı'nın fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Hacı Sabancı 6 yıllık sevgilisi manken Özge Ulusoy’dan Nisan’da ayrılmış, Temmuz’da Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu ile yakınlaşmıştı. Ağustos’ta Bahçelievler Özel Aile Hastanesi’nin yönetim kurulu başkanı İlkem Öztürk ile kısa süreli flört etmişti.

Hacı Sabancı 10 gün önce tanıştığı Zeynep Nazlı Kayı ile yeni bir maceraya yelken açtı. Geçen cumartesi Fransa Cannes’a giden ikili, sonra Saint. Tropez’ye geçmişti.Hacı Sabancı dün Zeynep Nazlı Kayı ile fotoğrafını Instagram’da paylaşıp altına ‘Akşam güneşi güzele vurur’ yazdı. Zeynep Nazlı Kayı Acun Ilıcalı ve Şeyma Ilıcalı'nın düğününde davetliler arasındaydı.

Kayı ve Sabancı aynı karede yer almamak için bir hayli uğraştı. İkili, defile sonrası after party’ye kalmadan etkinlikten ayrıldı. Sabancı’nın ayrıldığı sevgilisi manken Özge Ulusoy’un da defilenin davetlilerinden olduğu ancak Sabancı ve yeni aşkının etkinliğe katıldığını duyunca yoldan geri döndüğü öğrenildi. Hacı Sabancı ile Zeynep Nazlı Kayı, daha sonra Bebek’te objektiflere takıldı.
ZEYNEP NAZLI KAYA KİMDİR?

Zeynep Nazlı Kaya 1992 yılında dünyaya gelmiştir. Şeyma Subaşı’nın yakın arkadaşı olan Zeynep Nazlı Kaya, aynı zamanda Aslışah Alkoçlar ile arkadaşlığı ile de tanınıyor. İstanbul doğumlu olan Zeynep Nazlı Kaya’nın geçtiğimiz yıl üniversiteden mezun olduğu öğrenildi.