Başkan Erdoğan'ın mitinglerinde 'Bir Aşk Hikayesi'ni seslendirmesiyle ilgili Kayahan’ın eşi İpek Açar: Ailece gurur duyduk

Güncel Haberleri

Başkan Erdoğan'ın mitinglerinde yüzbinlerle birlikte Kayahan'ın "Bir Aşk Hikayesi' şarkısını söylemesini İpek Açar yorumladı. Kayahan'ın eşi İpek Açar, bu durumu memnuniyetle karşıladığını söyleyerek, "Sanatıyla ölümsüz olmak böyle bir şey. O görüntüleri izlediğimizde tıpkı konserlerimizdeki gibi o coşkuyu hissettik. Aile olarak gurur duyduk" dedi.


Rahmetli Kayahan’ın Bir Aşk Hikayesi adlı şarkısı, 31 Mart seçimleri öncesinde meydanları dolduran yüz binlerin yüreğini titretmeye devam ediyor. Başkan Erdoğan, bu duygu yüklü şarkıyı miting meydanlarında halkla birlikte söylüyor. Kayahan’ın eşi İpek Açar, bu durumu memnuniyet ve gururla karşıladığını belirtti.
 
'İZLEYİNCE O COŞKUYU BİZ DE HİSSETTİK'
 
Sabah'ın haberine göre; Başkan Recep Tayyip Erdoğan, son üç mitinginde halkla birlikte Bir Aşk Hikayesi'ni seslendirdi. Şarkının sahibi olan Kayahan'ın eşi İpek Açar, bu durumu memnuniyetle karşıladığını söyleyip şu açıklamaya yaptı: "Sanatıyla ölümsüz olmak böyle bir şey. O görüntüleri izlediğimizde tıpkı konserlerimizdeki gibi o coşkuyu hissettik. Aile olarak gurur duyduk. Bu seçim umarım ülkemiz için hayırlı uğurlu olur. Herkese başarılar dilerim. Sayın Cumhurbaşkanımız'a en içten saygı ve sevgilerimi sunarım. Kayahan Bey'in mekanı cennet, ruhu şad olsun."

YENİ HABERLER

POPÜLER HABERLER