Çocuklar Duymasın 9. Bölüm fragmanı yayında! Çocuklar Duymasın son 8. Bölüm Kanal D’de

Çocuklar Duymasın 9. Bölüm fragmanı yayınlandı. Çocuklar Duymasın 8. Bölüm izleyicisi tarafından heyecanla bekleniyor. Uzun yıllardır yayınlanan dizinin yeni bölümleri her Pazar saat 20.00’da Kanal D’de ekranlara geliyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Pınar Altuğ, Tamer Karadağlı, Zeyno Günenç, Volkan Severcan, Melek Şahin, Alparslan Özmol ve Ferdi Akarnur gibi isimler bulunuyor. Çocuklar Duymasın son bölümde Halukların şirketinde bir parti düzenlendi. Partinin konsepti de 70’lerdi. Haluk önce, bu partiye katılmak istemse de ısrarlara dayanamadı. Haluk, Meltem, Gönül, Tuna ve İsmail’in tüm dostlarının katıldığı parti çok eğlenceli geçti. Çocuklar Duymasın 9. Bölüm fragmanı ve Çocuklar Duymasın 8. Bölüm izleme linki haberimiz içerisinde sizlerle.

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
x

Çocuklar Duymasın 9. Bölüm fragmanı yayınlandı. Çocuklar Duymasın son 8. Bölüm izleyicisi ile buluştu. Çocuklar Duymasın 8. Bölüm izleyicisi ile buluşuyor. Başrollerini Meltem karakteriyle Pınar Altuğ ve Haluk karakteriyle Tamer Karadağlı’nın paylaştığı dizi, her Pazar saat 20.00’da Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Pınar Altuğ, Tamer Karadağlı, Zeyno Günenç, Volkan Severcan, Melek Şahin, Alparslan Özmol ve Ferdi Akarnur gibi isimler yer alıyor. Çocuklar Duymasın son bölümde Halukların şirketinde bir parti düzenlendi. Partinin konsepti de 70’lerdi. Haluk önce, bu partiye katılmak istemse de ısrarlara dayanamadı. Haluk, Meltem, Gönül, Tuna ve İsmail’in tüm dostlarının katıldığı parti çok eğlenceli geçti. Herkesin günlerce heyecanla hazırlandığı bu partide İsmail Bey aşık olduğu kadına evlenme teklif etti. Gece Mary hanımın söylediği şarkılarla daha da renklendi. Herkes 70’ler kostümlerini giydi, partide 70’lerin en güzel şarkıları çalındı. Çocuklar Duymasın 9. Bölüm fragmanı ve Çocuklar Duymasın 8. Bölüm izleme linki haberimiz içerisinde sizlerle.

ÇOCUKLAR DUYMASIN 9. BÖLÜM FRAGMANI

ÇOCUKLAR DUYMASIN SON BÖLÜM İZLE

 

ÇOCUKLAR DUYMASIN SON BÖLÜM ÖZETİ

Haluk’un Şirketinde 70’ler Partisi Düzenleniyor!

Haluk önce, bu partiye katılmak istemese de ısrarlara dayanamaz. Haluk, Meltem, Gönül, Tuna ve İsmail’in tüm dostlarının katılımıyla büyük ve renkli bir parti olur.

Herkes 70’ler kostümlerini giymiştir, partide 70’lerin en güzel şarkıları çalınır. Şirket 70’ler dekoruyla süslenir, görenler gözlerine inanamaz! Haluk, Meltem, Gönül ve Tuna’nın sürpriz dans gösterisi izleyenlerin ağzını açık bırakırken, Emine, Hatice ve Kadriye’nin dans gösterisi ise herkesi kahkahaya boğar.

Herkesin günlerce heyecanla hazırlandığı bu partide İsmail Bey aşık olduğu kadına evlenme teklif edecektir! Gece Mary hanımın söylediği şarkılarla daha da renklenir.

 

ÇOCUKLAR DUYMASIN KONUSU

Sert ama duygularını göstermekten kaçınan Taş fırın erkeği Haluk ile modern hiç bir zaman romantizm beklentisinden vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlukları, iş hayatları ve ufak sürtüşmeleri yine ön plana çıkıyor. Havuç ve Duygu büyümüş ikisi de evden gitmişlerdir. Fakat Meltem ve Haluk, Emine’yle kayınvalidesi Kadriye sayesinde yalnız değillerdir. Emine kayınvalidesi ile beraber her gün eve gelmektedir. Hal böyle olunca evde çok renkli durumlar söz konusudur.

 

ÇOCUKLAR DUYMASIN OYUNCULARI

TAMER KARADAĞLI-Taş Fırın Haluk

Haluk sert olduğu kadar, duygusal da olan ama çoğunlukla duygularını belli etmekten kaçınan bir erkektir. Kıskanç, anti romantik olan Taş Fırın Haluk bu nedenle eşi Meltem’le sürekli tartışır. Meltem, sevildiğini her defasında duymak ve hissetmek ister. Haluk, Meltem’in romantizm beklentilerini çoğunlukla karşılayamasa da, kendi yöntemleri ile eşini mutlu etmeye çalışır. Oldukça milliyetçi bir karakter olan Haluk’un ülke sevdası da Meltem sevdası da hiç bitmez

 

PINAR ALTUĞ - Meltem

Meltem, kariyerinin zirvesinde çok güzel bir kadındır. Başarılı bir iş kadını olan Meltem’in hayattaki en büyük amacı Haluk’un içindeki duygusal ve romantik erkeği çıkarmaktır. Ancak bu Taş Fırın erkeği Haluk için çok zordur. Bu yüzden Haluk’la sürekli tartışır. Ne kadar tartışsa da kocasına büyük bir aşkla bağlı olan Meltem, bu inadından hiçbir zaman vazgeçmez ve günün sonunda istediğini Haluk’a yaptırmayı başarır.

 

ZEYNO GÖNENÇ-Dominant Gönül

Gönül, ilk evliliğinden Beton Orçun diye bir oğlu olan ve Zero Tuna’yla ikinci evliliğini yapmış dominant bir kadındır. Gönül ve Tuna’nın evliliğinde, Meltem ve Haluk’un evliliğinin aksine Gönül daha baskındır. Bu evlilikte hiçbir zaman Tuna’nın sözü geçmez. Aynı zamanda Gönül bir TEOG annesidir. Oğlu Orçun ve Tuna’nın kızı Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Gönül’ün şimdiki en büyük problemi Orçun ve Merve’yi internetten koparıp ders çalışmalarını sağlamaktır.

 

VOLKAN SEVERCAN-Zero Tuna

Tuna, Gönül’e büyük bir aşkla bağlıdır, aşırı romantiktir. Gönül’ün ağzından çıkan her şeyi saniyesinde yerine getirir. Bu yüzden zaman zaman Haluk’un dalga konusu olur. Heyecanlı ve panik bir karakter olan Tuna, ne zaman başına üzücü ve gergin bir olay gelse baygınlık geçirir. Tuna’nın bu tür olaylara gösterdiği hassasiyet diğer insanlara göre daha fazla olduğu için eşi ve dostları da bu konuda dikkatli davranır.

 

ÖYKÜ GÜVEN-Merve

Merve, Tuna’nın ilk evliliğinden olma kızıdır. Bir youtuber olan Merve’nin internette bir anı kanalı vardır. Bu kanalda gün içinde yaşadığı ilginç olayları, ailesini, hayata dair tespitlerini ve arkadaşlarını anlatır. Merve bir TEOG çocuğudur, babası ve Gönül’ün sınav konusundaki baskıları onu ve Orçun’u oldukça zorlar.

ALP EREN KHAMİS-Orçun

Orçun, Gönül’ün ilk evliliğinden olma oğludur. Orçun bir gamerdır, dünya çapında bir LOL oyuncusudur. Ancak bu yıl TEOG sınavı olduğu için annesiyle büyük bir çatışma yaşar. Gönül, Orçun’un test çözmesini isterken, Orçun internetten oyun oynamaktadır. Aynı zamanda Orçun TEOG yılında okuldan bir arkadaşına aşık olur.

 

MELEK ŞAHİN-Emine

Emine, Haluk ve Meltem’in yıllardır evlerinde yardımcıları, onların dert ortağıdır. Hüseyin’in bir türlü düzgün bir işte tutunaması Emine’nin en büyük problemidir. Sanki Hüseyin yetmiyormuş gibi bir de Hüseyin’in annesi Kükrek Kadriye de eve gelince, Emine’nin hayatı altüst olur.

 

FERDİ AKARNUR-Müsteşar Kemal

Emekli müsteşar Kemal bey, Meltem’in babasıdır. Eşini uzun bir süre önce kaybeden Kemal’in tek dayanağı kızı, damadı ve arkadaşlarıdır. Meltem ve Haluk, Kemal’i hiçbir zaman yalnız bırakmaz.

 

SÜLEYMAN YAĞCI-Fıs Fıs İsmail

Fıs Fıs İsmail 45-50 yaşlarında, bir inşaat şirketi sahibi olan Haluk’un eski patronudur. Oldukça çapkın olan İsmail bey, internetten kız bulmaya çalışır. Bu uğurda başına defalarca bir sürü olay gelse de İsmail bey yolundan hiçbir zaman dönmez.

 

ALPARSLAN ÖZMOL-Hüseyin

Çaycı Hüseyin, arkadaşı Şükrü ile birlikte sürekli kolay yoldan para kazanabilecekleri yeni işlere girişen ama her defasında başarısız olan bir karakterdir. Annesine çok düşkündür. Kadriye gelince güçlerini birleştirirler. Emine’yi çok zor günler beklemektedir.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Ali Koç, Fenerbahçe'de başkanlık yarışına resmen aday oldu

Ali Koç, Fenerbahçe'de başkanlık yarışına resmen aday oldu

En Çok Okunanlar