Çukur 5.yeni bölüm fragmanı yayınlandı Çukur son bölüm Show TV'De izlendi

Çukur izleyicisiyle dün akşam buluştu. SHOW TV ekranlarının vazgeçilmez dizisi haline gelen Çukur yeni 5.bölüm fragmanı yayına girdi mi? Çukur 5.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşk, tutku ve heyecanın bir an eksik olmadığı Çukur son bölümde neler yaşandı? Çukur 5.bölüm fragmanında neler yaşanıyor? Çukur 4.bölüm için peş peşe 3 fragman yayınladı ve dizi severlerden tam puan almaya devam ediyor. Çukur 4. bölümde Yamaç Koçovalı'nın dövüş sahneleri nefes kesti. Sena’nın Yamaç’ın eşi olduğunu öğrenen İdris Koçovalı’nın tepkisinin ne olacağı merakla bekleniyor. Uzun süredir bilinci kapalı olarak yatan İdris’in gözlerini açması, Çukur’da yepyeni bir dönemi başlatır. Yamaç’ı evinde gören İdris’in tepkisi tahmin edildiğinden sert olur. Baba-oğul arasındaki büyük karşılaşma, Çukur’da tüm dengeleri alt üst edecektir. Sena ile tanışan İdris’in, onun Yamaç’ın eşi olduğunu öğrenmesi ise yeni bir fırtınanın habercisi olacaktır. Yamaç, sadece evdeki çalkantılı dönemle mücadele etmez, aynı zamanda aralarındaki haini bulmaya çalışır. İşte merak edilen dizi Çukur 5. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm tüm detayları sizlerle…

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
x

Çukur 5. yeni bölüm fragmanı yayında mı sorusu dizi severler tarafından merak ediliyor. Gerilim aşk ve heyecan dolu sahneleriyle izleyiciyi ekrana kilitleyen Çukur dizisi 4.bölüm fragmanında neler oldu? Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile ilgi toplayan ekranların yeni dizisi Çukur 4. bölüm fragmanı ve son bölüm detayları haberimizde. Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un 4. Bölüm 3 fragman yayınlandı. Çukur dizisi oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyicileri kendisine hayran bırakmaya devam ediyor.Oğlunu ailesine bağlılık konusunda uyaran İdris Koçovalı, bu konuda ağır ifadelerde bulunuyor. Babasının bu söylemlerde bulunmasının ardından duygusal yönü ağır basan Yamaç Koçovalı, Çukur 4. yeni bölüm fragmanında bu duruma el koyuyor. İşte Çukur 5. yeni bölüm fragmanları ve Çukur son bölüm izleme linki haberimizde…

 

Çukur, heyecan dolu hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosuyla her Pazartesi, Show TV’de izleyicisi ile buluşuyor.

 

ÇUKUR 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

 

 

ÇUKUR 4.BÖLÜM 1.FRAGMANI

 

 

ÇUKUR 4.BÖLÜM 2.FRAGMANI

 

 

ÇUKUR 4.BÖLÜM 3.FRAGMANI

 

 

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Sena’nın Yamaç’ın eşi olduğunu öğrenen İdris Koçovalı’nın tepkisinin ne olacağı merakla bekleniyor.

Uzun süredir bilinci kapalı olarak yatan İdris’in gözlerini açması, Çukur’da yepyeni bir dönemi başlatır. Yamaç’ı evinde gören İdris’in tepkisi tahmin edildiğinden sert olur. Baba-oğul arasındaki büyük karşılaşma, Çukur’da tüm dengeleri alt üst edecektir. Sena ile tanışan İdris’in, onun Yamaç’ın eşi olduğunu öğrenmesi ise yeni bir fırtınanın habercisi olacaktır. Yamaç, sadece evdeki çalkantılı dönemle mücadele etmez, aynı zamanda aralarındaki haini bulmaya çalışır. Bu sırada Vartolu’nun, kendini Çukur’da kabul ettirmek için attığı adım ise herkesin tepkisini çeker. Yamaç’ın, Doğukan isimli şarkıcının tahsilat işiyle ilgilenmesi ise onu çok büyük bir tehlikenin tam kalbine sürükler.

 

 

 

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

 

ÇUKUR SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ 

 

Çukur'un 3. Bölümünde; Vartolu, önüne çıkan her engeli yok etmeye kararlıdır. Ancak Yamaç gibi sert bir kayaya çarptığından da habersizdir. Yamaç, yaşanan saldırıdan sonra Sena’yı zorla baba evine getirir. Sultan’ın gözünde, ailenin düzenini bozacak kişi olarak görülen Sena ile Sultan karşı karşıya gelir. Artık yepyeni bir dünyaya adım atan Sena’nın işi hiç de kolay olmayacaktır. Bu sırada Yamaç, Vartolu’yla barış yapmaya razı olur. Sürpriz bir isim bu barış anına şahit olurken, Yamaç ile Selim arasındaki dengeler de tamamen değişecektir.

 

 

ÇUKUR DİZİSİNİN KONUSU

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

 

ÇUKUR OYUNCU KADROSU

İlk bölümüyle hem ekranlara hem de sosyal medyaya damgasını vuran Çukur, izleyenlerde büyük merak uyandırdı. Dizinin konusu oldukça beğenilirken oyuncu kadrosu da araştırılmaya başlandı. İşte Çukur oyuncuları ve detaylar...

 

Aras Bulut İynemli (Yamaç Koçovalı karakteri)

Koçovalı ailesinin gündüzleri kimyager, geceleri müzisyen küçük oğlu. Çukur’dan yıllar önce ayrılsa da ailesini ve Çukur’u korumak için mahalleye geri döner. Bu hareketi hem kendi hayatını hem de sevdiklerinin hayatını alt üst eder.

 

Dilan Çiçek Deniz (Sena Koçovalı karakteri)

Yamaç’ın büyük aşkı; deli dolu, dik kafalı, yaşam enerjisi yüksek ve güzel bir genç kadın. Yamaç’la ortak bir hayatın hayallerini kurarken, Koçovalı ailesi karşısında bu hayallerini başka bir bahara saklamak zorunda kalır.

 

Ercan Kesal (İdris Koçovalı karakteri)

Koçovalı ailesinin reisi ve tüm Çukur mahallesini yöneten, kudretli ve cömert bir adam. Saldırıya uğrayan ailesini ve Çukur’u ayakta tutabilmek için hayatının en büyük mücadelesini verecektir.

 

Perihan Savaş (Sultan Koçovalı karakteri)

İdris’in eşi, Koçovalı ailesinin bel kemiği, sözü kanun olarak kabul edilen bir kadın. Hayatını kocasına ve çocuklarına adayan Sultan, tüm güçlükler karşısında ailesini bir arada tutmak için elinden geleni yapar.

 

Öner Erkan (Selim Koçovalı karakteri)

İdris’in üçüncü oğlu, Yamaç’ın ise en küçük ağabeyi. Ailenin eğlence sektöründeki işlerini yönetmesine rağmen babasının değerlerinin hiçbirini benimsemediği için onun gözünde bir hayal kırıklığından öteye geçemez.

 

Erkan Kolçak Köstendil (Vartolu karakteri)

Doğduğu ve çocukluğunun geçtiği Çukur’a intikam almak için geri dönen, acımasız bir mafya lideri. Yıllar sonra Çukur’a geri dönen Vartolu, kimsenin bilmediği planlarını uygulamaya son derece kararlıdır.

 

Rıza Kocaoğlu (Aliço karakteri)

İdris’in sokaktaki gözü kulağı. Çöp toplayarak geçimini sağlıyor. Daha iyi şartlara sahip olabilirken kendisi bu hayatı seçmiş. Askerde büyük bir travma yaşamıştır. İnsanlardan uzak olmak istiyor. Müthiş bir sayısal zekası vardır.

 

Nebil Sayın (Muhittin karakteri)

Mahallenin berberi. Racon bilir, delikanlıdır. Çukur’un suç dünyasına bulaşmamış, insanlara zarar vermekten çekindiği için o işlerden uzak durmuştur. Tabiatında şiddet yoktur.

 

Kubilay Aka (Celasun karakteri)

Çukur’un dışına hiç çıkmamış, yakışıklı ve öfkeli bir delikanlıdır. Gençliği ve toyluğu ile öfkesi birleşince yanlış yollara sapar. Düzene karşı olan Celasun, asi davranışlarıyla hayatını zora sokar.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Mısır'da korkunç saldırı: yüzlerce ölü ve yaralı var

Mısır'da korkunç saldırı: yüzlerce ölü ve yaralı var

Bu olayların sırrı hala çözülemedi

Bu olayların sırrı hala çözülemedi

Buradaki toprağın altında yüzlerce insan yaşıyor

Buradaki toprağın altında yüzlerce insan yaşıyor

Doğunun büyülü şatosu Hoşap Kalesi

Doğunun büyülü şatosu Hoşap Kalesi