Deli Gönül yeni 4. bölüm fragmanı yayında! Deli Gönül 3. bölüm FOX’ta

Deli Gönül 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. FOX’un kısa sürede sevilen dizisi Deli Gönül son bölüm büyük ilgi gördü. Başrollerinde Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay’ın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Çiğdem Batur, Ogün Kaptanoğlu, İştar Gökseven gibi isimler yer alıyor. Antakya’da başlayan Kadir ve Fatmanur’un hikayesi İstanbul’da devam ediyor. Deli Gönül son bölümde, Fatmanur, Ahmet ile aldığı evlenme kararının hızla uygulanması karşısında, adeta ailesinin ona çizdiği kadere doğru yol alacak.

  • 5
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
x

Deli Gönül 4. yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Deli Gönül yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay’ın yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Çiğdem Batur, Ogün Kaptanoğlu, İştar Gökseven gibi isimler yer alıyor. Antakya’da başlayan Kadir ve Fatmanur’un hikayesi İstanbul’da devam ediyor. Deli Gönül son bölümde neler yaşandı? Kadir, Türkan ile evlenerek Şükran’ı alabilmek için büyük bir adım atmış olur. Fakat Şükran’ı geri almak o kadar kolay görünmemektedir. 

DELİ GÖNÜL 4. BÖLÜM FRAGMANI

DELİ GÖNÜL SON BÖLÜM ÖZETİ

Kadir, Türkan ile evlenerek Şükran’ı alabilmek için büyük bir adım atmış olur. Fakat Şükran’ı geri almak o kadar kolay görünmemektedir. Diğer yanda Kadir, Fatmanur’un ölmüş olduğunu kabul etmesi gerektiği gerçeği ile karşı karşıya kalacak. Onun Fatmanur’a duyduğu özlemle yaptıkları, Hayri için tehlike çanlarının çalmasını sağlayacak. Planının bozulasından korkan Hayri, Fatmanur’un evlilik sürecini hızlandıracak; Fatmanur, Ahmet ile aldığı evlenme kararının hızla uygulanması karşısında, adeta ailesinin ona çizdiği kadere doğru yol alacak. Ahmet ise annesini Fatmanur’un ailesine tanıtmak ile ilgili sıkıntı yaşayacak. Bu durumun üzerinde yarattığı gerginlik, Ahmet’in yine en yakınlarını incitmesi ile son bulacak.

 

DELİ GÖNÜL SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ

 

DELİ GÖNÜL OYUNCULARI

Murat Ünalmış(Kadir HOCA)

1981 yılında Kayseri’de dünyaya gelen Murat Ünalmış 36 yaşındadır. Fenerbahçe Spor Kulübü’nde basketbol oynamıştır. Sonrasında ise Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nü okumuştur. Akademi İstanbul’da oyunculuk eğitimi aldıktan sonra sinema sektörüne dahil olmuştur. Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği Güneşi Gördüm filminde ünlenmiştir. Yer gök aşk dizisinde başrol oynamıştır. Son olarak ise Sevda Kuşun Kanadında dizisinde başrol olarak yer almış ve diziden ayrılıştır.

 

Tuvana Türkay(Şükran)

Beykoz’lu bir ailenin kızı. Annesi, babası, ağabeyi ve yengesi ile birlikte yaşamaktadır. Müzisyen olarak başladığı macerasını, hayalinde öğretmek olduğu için bu yönde değiştirmiş. Babasının baskıcı tutumu ile tüm hayatını kurgulamasına bir dur demek için, müzik öğretmeni olur. Müzik öğretmeni olarak Hatay’a atanmak ve burada Kadir ile tanışmak hayatının bütün yönünü değiştirecektir. Hayalperest ve neşeli, bir ceylan gibi narin ama tüm bunların yanında kararından vazgeçmeyen inatçı bir yönü vardır Fatmanur’un. Bir de Kadir’e duyduğu ölümsüz sevgi… Tüm engeller önlerine bir bir dikilirken, o içinde bu sevdayı hep yeşertecektir.

 

Çiğdem Batur / Türkan Erten

Münevver Erten Kolejinin sahibinin kızı ve yönetim kurulu başkanı. Bu okul onun hayatta en değer verdiği şeylerden biridir. Kardeşi Şafak, bu okulda okumaktadır. Annesini 10 sene önce kaybetmiş. Babası ile zaten hiçbir zaman sağlıklı bir baba kız ilişkisi olmamış. Babası bu okulu seneler önce açmış ve sonra satmak istemiş, fakat Türkan isteyince yönetimi ona devrederek çekilmiş. Türkan kendince bu okulu başarılı bir hale getirerek babasına, iş başarabilir biri olduğunu kanıtlama çabası içinde. Çok planlı, programlı biri.

Babasının çapkınlık hikayeleri ile büyüdüğü için erkeklere güvenmiyor, bu nedenle kimse ile gerçek bir samimiyet kurmuyor. Bu kural Kadir için esneyecektir. Kadir’i hayatının merkezine oturtacak daha sonra sevgisinin karşılıksız olduğunu öğrenecektir. Bu Türkan için bir ihanet sayılır ve şu bir gerçek, Türkan asla ihaneti unutacak ya da sineye çekecek biri değildir.

 

Ogün Kaptanoğlu / Ahmet Ertuğrul

Fatmanur’un çocukluk arkadaşı, Türkan’ın okulunda resim öğretmeni. Ahmet dışarıdan bakıldığında hayatı ciddiye almayan ve devamlı dalga geçen biri gibi görülüyor. Onun bu aydınlık, gülümseyen ve neşe veren gibi görünen yanı, dışarıya özellikle Fatmanur’a gösterdiği yüzü. Oysa içinde kimseye göstermediği karanlık bir yanı var. Bu yanı sinirli ve hırçın. Ama onun bu yönünü tetikleyen iki şey var. Bir ailesinin fakirliğinin gözler önüne serilmesi, iki Fatmanur’a duyduğu aşkın yara alması.

Fatmanur’un aşkını ve sevgisini kazanmak için, hayatta yapamayacağı şey yok. Belki bu uğurda Fatmanur’a bile zarar verebilir.

İştar Gökseven / Hayri Güzel

Fatmanur’un babası. Varlıklı bir adam ama kazandığı her kuruşta alın teri olan biri. Sert bir mizacı var. ‘Evde son sözü baba söyler’ diye düşünen ve ailesini de bu yönde kurmuş bir adam. Nihat bu konuda gayet uyumlu biri. Babasının sözünden çıkmayan onun her dileğini yerine getirmeye çalışan bir evlatken, Fatmanur kafasına göre yaşayan, söz dinlemez ve asi bir çocuk ona göre. Fatmanur küçük kızı, artık büyümüş olmasına rağmen, onun gözünde hala küçük. Onun çok duygusal olduğunu, bu nedenle çabukça yanlışa düşebileceğini düşünüyor ve bir baba olarak, ailesini korumak mesuliyeti ile elinden geleni ardına koymuyor.

Kuralcı, muhafazakâr yapıda ve son derece disiplinli biridir. Hayatı kendi prensipleri doğrultusunda yaşar. Bu prensipleri asla sorgulamaz ya da tartışmaya açmaz.

Hayri ve Nuran birbirlerini severek evlenmişler. Hayri bey çocuklarına olduğu gibi karısına da çok düşkündür.

 

Macit Sonkan / Basri Kavaslı

Hataylı, 60 yaşlarında. Uzun süredir İstanbul’da yaşıyor ve kebapçılık yapıyor. Tam anlamıyla kalender biri. Ayşe’nin eski yavuklusu, zamanında Ayşe’ye çok aşık olmuş. Türlü zorlukları aşıp, herkesi karşılarına alarak evlenmeye karar vermişler. Ama Ayşe’nin gençliğin verdiği heyecan ile onu ihar etmesi sonucu hapse girmiş. Hala ona aşık ve ölene kadarda bu böyle devam edecek gibi duruyor.

Hayırsever biri, kimin eli dara düşse hemen yardım etmeye çalışan bir mizacı var. Mala mülke zerre önem vermez. Az konuşan ama öz konuşan biri. En büyük lüksü ocak başında kebabını pişirip, rakısını içmek bir de Ümmü Gülsüm çalıyorsa değmeyin keyfine.

Ayşe, Kadir ve Şükran’ın gelişi ile yalnızlığı son bulup, yeni bir aileye kavuşacak. Yeni bulduğu ailesinin başına gelebilecek her şeye karşı, sonuna kadar savaşacaktır.

 

Mine Tüfekçioğlu / Nuran Güzel

Hayri’nin karısı, Fatmanur’un ve Nihat’ın annesi. Sevecen, neşeli biridir. Hayri ne kadar disiplinliyse, Nuran da o kadar düzenli biri. Bu bakımdan birbirlerini harika bir şekilde tamamlıyorlar.

Torunlarına, çocuklarına çok düşkün bir anne. Fatmanur’un hastalığı döneminde çok üzüldüğü için, Hayri’nin yanında yer alması, Nuran’ın hayatı boyunca duyacağı en büyük pişmanlık olacaktır. Bir gün kızının gerçeği öğreneceğini düşününce, yaptığından pişman olacak ama artık geri dönülmez birtakım adımlar atılmaya başlanmış olacaktır. Bu durum Nuran’ı başka çıkmazlara sürükleyecek ve Nuran kızını kaybetmemek için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

 

Nilgün Karababa / Ayşe Güngör

Kadir’in ve Sebahat’ın teyzesinin kızı. Aksi, aşırı dışa dönük bir kadın, asla hangi ortamda olursa olsun lafını sakınmayan Ayşe, bu tavırları ile çok sevimli duruyor.

Onu devamlı ortada fırıl fırıl dönerken, bir şeyler planlar ya da Basri’ye sataşırken görmek çok mümkün. Tek kıyamadığı ve asla kötü muamele etmediği kişi Şükran.

Seneler önce yaptığı hatayı hala içinde bir pişmanlık olarak taşıyan biri Ayşe. Basri’ye hala ilk gençlik yıllarında ki gibi aşık. Ama aşk artık onun için tüm anlamlarından sıyrılıp gerçek halini bulmuş. Basri ile tekrar bu kadar yakın olmak onun hayatını da tamamen değiştirecektir.

Yani Ayşe kendi duygu durumuna göre yaşayan, insan sevmez gibi görünen, aksi, ama aslında altın gibi kalbi olan, sevimli bir kadındır.

Barış Yalçın / Nihat Güzel

Fatmanur’un abisi. Şenay ile evli. İki tane çocuğu var. Nihat hayatı boyunca babasına asla karşı çıkmamış ve hep onun dediklerini yapmış biri. Gideceği okuldan, evleneceği kadına kadar her şeye babası karar vermiş kısaca. Babasının yanında çalışıyor. Hayri onu devamlı dikkatsiz ve yumuşak başlı olduğu yönünde eleştiriyor.

Nihat bütün bu eleştirilere, yergilere alışmış gibidir. Ta ki Fatmanur’un kendi hayatının kontrolünü eline almaya karar vererek, babasına karşı çıkmasına kadar, bu noktada Nihat da babasının hegemonyasından yavaş yavaş kurtulmaya başlar.

Fatmanur’un kafasına estiği gibi yaşıyorken, kendisinin devamlı azar işitmesi, kendini beğendirememesi ona çok dokunmaya başlar. Ayrıca babasının Fatmanur’un hayatına yalanlar ve entrikalar ile yaptığı müdahaleleri gördükçe, kendi hayatını Fatmanur’un hayatı üzerinden izlemeye başlar. Bu durum onu harekete geçirecek. babasına karşı çıkacaktır. Bundan sonraki süreç de, onunda kendini bulma hikayesini göreceğiz. Hangi yolu seçerse seçsin , tüm bu seçimlerinin karşısında her zaman Hayri ve onun oyunları, onu yolundan döndürmeye çalışacaktır.

 

Tarık Özenbaş / Şafak Erten

Türkan’ın üvey kardeşi. Şafak babası tarafından sevilmemenin, önemsenmemenin derin üzüntüsü içinde, devamlı alaycı ve öfkeli davranışlar sergiliyor. Kendine ait bir çetesi var ve bu çete üyelerine tıpkı babasının ona davrandığı gibi davranıyor. Genel olarak, devamlı, çevresindeki insanların sevgisini sınayan davranışları var. Bu durum çoğu zaman çok zorlayıcı olabiliyor.

Dersleri çok kötü ve okulda biraz hegemonyasını ilan etmiş durumda, çünkü hocalarını ya bezdirmiş ya korkutmuş. Okulun, babasına ait olduğunu, her fırsatta hatırlatıyor.

Ablasından çok çekiniyor. Ablasının kızmasını ya da ona sırtını dönmesini hiç istemiyor. Çünkü aslında hiç seviyormuş ya da bir bağı varmış gibi görünmese de, hayatta arkasında hissettiği tek kişi ablası.

Şule’yi seviyor ama bunu kendi bildiği, gördüğü yolla yapıyor. Nasıl ki babası annesini hiç umursamadıysa, o da Şule’ye aynı şekilde davranıyor.

Ablası gibi o da kindar. Üstelik çok daha acımasız ve yırtıcı olabilir intikam konusunda. Çok kızdığında çok iğneleyici ve kırıcı konuşabilir. Şafak, Kadir için en zor sınavlardan biri olacaktır.

 

Hayal Ada Toprakkaya / Şükran Ölçek

Mustafa dedenin torunu. 6 yaşında. Sevimli mi sevimli, kocaman gözleri şaşırınca iyice açılan, çok güzel bir kız çocuğu. Şükran masallara çok meraklıdır. Onun penceresinden hayat bir masal diyarı gibi görünmektedir. Çok konuşkan ve sempatik bir çocuktur. Bu nedenle travma sonrası susması büyük bir etki yaratır.

 

Kadir’e çok düşkündür. Belki de bu nedenle babasını derinden anlayan bilge bir yanı vardır. Kalabalık bir ailede büyüyen her çocuk gibi, insanlara kolay adapte olur. Yüzünde hep kocaman bir gülümseme ile bakar. Genel olarak mutlu bir çocuktur.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
'Hero' tişörtü giyen hukuk öğrencisi: Cezaevi ortamını merak ettim

'Hero' tişörtü giyen hukuk öğrencisi: Cezaevi ortamını merak ettim

DEAŞ'lı teröristler kaçarken böyle yakalandı

DEAŞ'lı teröristler kaçarken böyle yakalandı

Komandolara 'hendek barikat' eğitimi

Komandolara 'hendek barikat' eğitimi

Başbakan Yörüklerle bir araya geldi

Başbakan Yörüklerle bir araya geldi