Diriliş Ertuğrul 78. yeni bölüm fragmanı Ertuğrul Bey'e büyük tuzak

Diriliş Ertuğrul 78. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Diriliş Ertuğrul son bölüm büyük heyecana sahne oldu. TRT 1’in merakla izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı öncesi yayınlanan Diriliş Ertuğrul son bölümde, mahkeme Ural’ın idamına karar verdi. Çavdar obasında ise seçim heyecanı devam etti. Helena’nın tercihi ise merakla izlendi.

  • 4
  • 0
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
x

Diriliş Ertuğrul son bölüm TRT 1’de izlenirken, diziyi sevenler Diriliş Ertuğrul 78. yeni bölüm fragmanı için bekleyişe başladı. TRT 1’in ilgiyle izlenen tarih dizisi Diriliş Ertuğrul son bölüm ilginç gelişmelere sahne oldu. Ural’ın idam kararı, obada seçim heyecanı ve Helena’nın tercihleri gibi konular izleyenlerde büyük merak bıraktı. Peki, Diriliş Ertuğrul 78. yeni bölüm fragmanı gelecek hafta yaşanacaklara dair ne gibi ipuçları verecek?

 İşte Diriliş Ertuğrul 78. yeni bölüm fragmanı.  

 

 

 

 DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ

Sadettin Köpek ve Vasilius türlü oyunlar yaparak çıkarlarına hizmet eden Ural’ı kurtarmak istemiş ama mahkeme Ural’ın idamına karar vermiştir. Fakat Candar’ın ölümü her şeyi değiştirmiş, Vasilius’a yeni hamle yapma imkanı vermiştir. Vasilius Ural’ı kurtarmak adına ilk adımı atmış iki adamını kurban ederek onu tekfur cinayetinden aklamıştır. Fakat Ural sadece, Tekfur’u öldürtmekten değil, Ertuğrul’un alplarını öldürtmekten de hüküm giymiştir. Şimdi sıra Emir Saadettin’e gelmiştir. Peki Emir Saadettin Ural’ın alpları öldürtmek suçundan aklanmasını sağlayabilecek midir?

Diğer yandan Çavdar obasında beylik seçimi heyecanı devam etmektedir. Henüz bey seçimi yapılamamıştır. Acar Bey’in beyliğe talip olması ve Emir Saadettin’in onu desteklemesi Aliyar Bey’in işini zorlaştırmıştır. Ertuğrul’un hedefi Aliyar’ın Bey olmasını sağlamaktır. Peki bunun gerçekleşmesi için nasıl bir hamlede bulunacaktır?

Vasilius gün geçtikçe Helena’ya duygularını açmakta, Helena’nın gönlünü fethetmek adına her türlü oyunu yapmaktadır. Diğer yandan Bamsı gittikçe Helena’ya bağlanmakta, aşk ateşiyle yanıp kavrulmaktadır. Bu ikili arasında kalan Helena’nın yönü ne olacaktır?

 

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Otobüs şoföründen duygulandıran hareket

Otobüs şoföründen duygulandıran hareket

En Çok Okunanlar