Mehmetçik Kut’ül Amare neden yok TRT1 yayın akışı Mehmetçik Kut’ül Amare izle yeni bölüm ne zaman

Mehmetçik Kut’ül Amare izle yeni bölüm ne zaman Mehmetçik Kut’ül Amare neden yok TRT1 yayın akışı haberimizde yer alıyor. Ekranların soluksuz izlenilen Mehmetçik Kut’ül Amare yeni bölüm fragmanları ve Mehmetçik Kut’ül Amare son bölüm izleme linki merak ediliyor. TRT 1 ekranlarında her Perşembe saat 20.00’da yayın akışı yapılan Mehmetçik Kut’ül Amare izleyicisi yeni bölümün ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Birinci Cihan Harbi’ne hazırlanan Osmanlı devletinde, tek hayalleri devletin yeniden dirilişi ve kurtuluşu olan, gönlünde vatan sevdasından başka bir şey bulunmayan Mehmet ve arkadaşlarının destansını hikayesini konu alan Mehmetçik Kut’ül Amare son bölümde neler yaşandı? Bağdat’a doğru giden Osmancık Taburu yolda uğradığı baskını başarıyla atlatmıştır. Süleyman Askeri, bir kez daha Cox’u hezimete uğratmış, taburuyla birlik yoluna devam etmektedir. Taburun girdiği çatışmada Mehmet’te büyük bir kahramanlık göstermiştir. Yaralı ayağına rağmen verdiği mücadeleyle Osmancık taburunu ne kadar çok istediğini bir kez daha ortaya koymuştur. Peki Mehmetçik Kut’ül Amare yeni 5.bölümde neler oluyor? Osmancık Taburu yolda büyük badireler atlatıp Bağdat’a gelmiştir. Süleyman Askeri, Bağdat’ta ilk iş olarak aşiretlere gidecek mektupları yollayarak vazifeye başlar. İşte reyting rekorları kıran Mehmetçik Kut’ül Amare izle yeni bölüm ne zaman Mehmetçik Kut’ül Amare neden yok TRT1 yayın akışı! Detayları haberimizde…

  • 16
  • 6
  • 7
  • 5
  • 14
  • 3
x

 

Mehmetçik Kut’ül Amare izle yeni bölüm ne zaman Mehmetçik Kut’ül Amare neden yok TRT1 yayın akışı!  Milyonları ekrana kilitleyen TRT1’in başarılı dizisi Mehmetçik Kut’ül Amare yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Mehmetçik Kut’ül Amare son bölümde izleyici nefesini tuttu. Mehmet  her şey yolunda gidiyor diye sevinirken kardeşi Said’in bir kez daha sert tepkileriyle karşılaşır. Said, Mehmet’in taburla birlikte olduğunu Süleyman Askeri’ye söyler. Ancak Süleyman Askeri’den beklemediği bir tepki alır. Zira Süleyman Askeri, Mehmet’in trende olduğundan haberdar olduğunu söyler. Mehmetçik Kutül Amare dizisi yayınlanan 5. bölüm fragmanında oldukça hareketli dakikalar yaşanacak. Her hafta perşembe akşamı yayınlanmaya devam eden tarihi dizi Mehmetçik Kutül Amare'nin yeni bölümünde aşiretlere mektup götürüleceğini öğrenen Cox baskın yapıp mektupları ele geçirmek için hareket geçer. İşte merak edilenMehmetçik Kut’ül Amare izle yeni bölüm ne zaman Mehmetçik Kut’ül Amare neden yok TRT1 yayın akışı!

KUT’ÜL AMARE NEDEN YOK?

Mehmetçik Kut’ül Amare dizisi hakkında açıklama geldi. Açıklamada yaşanan teknik sorunlar nedeniyle tekrar bölümünün yayınlanacağı ve Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinin 5.yeni bölümünün 22 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00’da yayınlanacağı belirtildi.

TRT 1 YAYIN AKIŞI

06:03İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı

06:05Halit Yerebakan'la Doktor Geldi

07:20Böyle Bitmesin

09:151'de Bugün

09:25Kalk Gidelim

12:40Halit Yerebakan'la Doktor Geldi

14:251'de Bugün

14:35Seksenler

16:55Evlilik Okulu

18:55Doğrusu Ne?

19:00Ana Haber

19:55Hava Durumu

20:00Real Madrid - Paris Saint Germain Maç Özetleri

20:30 Maç Özetleri

20:55UEFA Avrupa Ligi (Son 32) Karş. "Borussia Dortmund - Atalanta"

22:00UEFA Avrupa Ligi (Son 32) Karş. "Borussia Dortmund - Atalanta"

23:00Mehmetçik Kûtulamâre

 

 

 

Mehmetçik Kut’ül Amare 5.bölümde neler olacak?

Osmancık Taburu yolda büyük badireler atlatıp Bağdat’a gelmiştir. Süleyman Askeri, Bağdat’ta ilk iş olarak aşiretlere gidecek mektupları yollayarak vazifeye başlar. Cepheye gitmek için gerekli planları yapmış bölgenin eşrafı ile toplantı düzenlemiştir. Bu toplantı da plan gereği Hüsrev ve Ömer Osmanlı devletine destek vermeyeceklerini söylemişlerdir. Süleyman Askeri bu planla İngilizlere destek veren aşiretleri ortaya çıkarmayı amaçlamıştır.

Mehmet, gizli olarak geldiği Bağdat’ta sandıktan çıkmayı hesaplarken beklenmedik bir durumla karşılaşır. Mehmet, aşiretlere gidecek sandıklardan birine gizlenmiştir. Mektupları götüren birlik yola çıkar.

Aşiretlere mektup götürüleceğini öğrenen Cox baskın yapıp mektupları ele geçirmek için hareket geçer. Mehmet’in de içinde bulunduğu birlik yolda baskına uğrar. Mehmet ve Said dışında bütün askerler şehit olur. Ancak Mehmet kurtulmayı başarır. Mehmet, mektupları alarak oradan uzaklaşır. Baskın haberini alan Süleyman Askeri ise hem Mehmet’in nerede olabileceğini hem de mektupların akıbetini düşünmektedir. Mehmet mektuplarla birlikte çölde bacağındaki yaradan dolayı baygın düşer. Karşısına rüyalarında gördüğü Zeynep çıkmıştır. Süleyman Askeri ise Mehmet’in yerini öğrenmiş çölde Zeynep’in çadırında karşısına çıkmıştır. Mehmet yemin ederek Teşkilatı Mahsusa’ya katılmıştır. Mehmet’in ilk görevi ne olacaktır? Mehmet ile Zeynep arasında neler yaşanacak? Mehmet, Zeynep’e rüyasında gördüklerini anlatacak mı? Said’i bekleyen sürpriz nedir? Cox’un Hüsrev’le ilgili planı nedir? S. Askeri, Cox’un yerini öğrenecek mi?

 

Mehmetçik Kut’ül Amare 4.son bölüm özeti

 

Mehmetçik Kut’ül Amare son bölüm izleme linki

 

MEHMETÇİK KûTULAMARE 4. SON BÖLÜM ÖZETİ

Bağdat’a doğru giden Osmancık Taburu yolda uğradığı baskını başarıyla atlatmıştır. Süleyman Askeri, bir kez daha Cox’u hezimete uğratmış, taburuyla birlik yoluna devam etmektedir. Taburun girdiği çatışmada Mehmet’te büyük bir kahramanlık göstermiştir. Yaralı ayağına rağmen verdiği mücadeleyle Osmancık taburunu ne kadar çok istediğini bir kez daha ortaya koymuştur. Diğer taraftan Bağdat’a doğru giden Hüsrev kervansarayda Cox ile karşılaşır.

Ancak her ikisi de birbirini tanımaz. Cox’un yeni hedefi bir an önce Bağdat’a vararak planlarına orada devam etmektir. Mehmet ise her şey yolunda gidiyor diye sevinirken kardeşi Said’in bir kez daha sert tepkileriyle karşılaşır. Said, Mehmet’in taburla birlikte olduğunu Süleyman Askeri’ye söyler. Ancak Süleyman Askeri’den beklemediği bir tepki alır. Zira Süleyman Askeri, Mehmet’in trende olduğundan haberdar olduğunu söyler

 

Mehmetçik Kut’ül Amare 5.yeni bölüm 1. fragmanı

 

Mehmetçik Kut’ül Amare 5.yeni bölüm 2. Fragmanı

 

 

Mehmetçik Kut’ül Amare Konusu

Osmanlı Devleti, dört bir yanda düşmanla savaşırken, Bağdat cephesi için bir tabura ihtiyaç duyar. Bu taburun başına tam bir görev adamı olan Süleyman Askeri getirilir. Süleyman Askeri, askeri zekası oldukça gelişmiş bir adamdır. Mehmet ise tabura girmek istemsine rağmen, bacağındaki yaradan dolayı tabura giremez. Kaçak yollarla Osmancık taburu ile birlikte hareket eder. Tabur içerisinde gösterdiği kahramanlıklar ile bir destanın öncülü olur. Mehmet, aynı zamanda büyük bir aşkın da ortasına düşer. Osmanlı Devleti için ise kazandığı son görkemli zafer olacaktır.

 

 

Mehmetçik Kut’ül Amare Oyuncuları

Zeynep (Özgü Kaya)

Henüz çok genç. 20 yaşında bir kız. Ancak yaşından beklenilmediği kadar zeki, bilgili. Tam bir çöl aslanı. Zarafetinin altında güçlü bir kişilik var. Zeynep, siyaset, tarih ve coğrafya alanlarındaki bilgisi ile yaşıtlarından net bir biçimde ayrılmakta.

Eğitimine İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda devam eden genç oyuncu Özgü Kaya, daha önce Adı Efsane ile izleyicinin karşısına çıktı. Bu dizide Sibel karakterini canlandıran Özgü Kaya’ya Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer gibi isimler eşlik etmişti.

 

Elizabeth  (Gamze Özçelik)

Henüz 32 yaşında genç ve güzel bir kadın. Çevrede Amerika’lı bir gazeteci olarak bilinmekte. Bu kimliğinin ardında ise başka biri var. Aslında bir casus. En önemli özellikleri ise iletişim yeteneği ve keskin zekası.

 

2000 yılında katıldığı güzellik yarışmasında 2. Olan Özçelik, ardından gelen teklifler doğrultusunda oyunculukta karar kılar. Cinler ve Periler, Tatlı Hayat, Serseri, Arka Sokaklar gibi yapımlarda rol alır. Bir çocuk annesidir.

 

Süleyman Askeri (Kaan Taşaner)

Bütün ömrü savaşarak geçmiş 33 yaşındaki Süleyman Askeri, Enver Paşa’nın da silah arkadaşıdır. Sert mizacının yanında, vatanına sonsuz bir bağlılık duyar. Tam bir görev adamıdır. Verilen bütün görevleri sorgulamadan eksiksiz bir biçimde yerine getirir. Teşkilat-ı Mahsusa'nın da başındadır.

 

Süleyman Askeri rolüyle diziye dahil olan Kaan Taşaner, 1979 yılında Antalya’da dünyaya gelmiştir. Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Anasanat Dalı mezunudur. Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde canlandırdığı Erdoğan Yaşaran rolü ile adını duyuran oyuncu, daha sonra Kuzey Güney adlı dizide Şeref Komiser rolünü canlandırır. Bunlardan sonra ise Diriliş Ertuğrul dizisinde Gündoğdu olarak izleyicinin karşısına çıkar. 

23 Nisan 1979 tarihinde Antalya'da dünyaya gelen Kaan Taşaner, kendisi de oyuncu olan Sacide Taşaner'in oğludur. Konya, Selçuk Üniversitesi Dilek Sabancı Konservatuarı Tiyatro Ana sanat Dalı bölümünden mezundur. Kaan Taşaner, oyunculuğa ilk adımını, Karanlıkta ilk ışık Kubilay adlı tiyatro oyunuyla attı, ardından 2004 yılına kadar çeşitli oyunlarda sahne aldı. 2004 yılında "Büyük Buluşma" adlı dizide rol alarak dizi hayatına başladı. Kaan Taşaner , 2010 yılında Vedat Türkali'nin senaryosunu yazdığı "Fatmagül'ün Suçu Ne?" adlı dizide rol aldı. 2013 yılında "Kayıp" adlı dizide Mete Horozoğlu, Aslı Enver, İlker Kaleli, Dolunay Soysert, Kürşat Alnıaçık, Menderes Samancılar ile beraber rol aldı. 8 Aralık 2014 tarihinde TRT 1'de başlayan "Diriliş: Ertuğrul Gazi" adlı dizide Gündoğdu karakterine hayat verdi. Karakteri: 33 yaşında, gözü kara, vatanına ve milletine sonuna kadar bağlı biridir. Verilen görevleri, eksiksiz ve sorgusuz sualsiz bir şekilde yerine getirir. Ömrü savaşlarla geçmiş ve Enver Paşa’nın yakın silah arkadaşı olmuştur. Sert mizaçlı biridir. Geçmişi başarılarla dolu bir askerdir. Teşkilat-ı Mahsusa'nın başındaki isimdir.

 

 

Mehmet (İsmail Ege Şaşmaz)

20 yaşında gencecik bir adam olan Mehmet, Darülfünun talebesidir. Her zaman ezilenin yanında olan Mehmet, hırslı ve kararlı kişiliği öne çıkar. Beş yaşında Osmanlı-Yunan savaşında ailesini kaybeden Mehmet’e Hüsrev sahip çıkmıştır. Mehmet, vatanperliği ve kararlılığıyla bir kahramana dönüşecektir.

 

Oyunculuk hayatına reklam filmleri ile başlayan İsmail Ege Şaşmaz, 25 Kasım 1993 tarihinde doğar. Güneşi Beklerken dizisinde ilk büyük rolünü oynar. Daha sonra Günebakan adlı dizide görülür.  Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinde canlandırdığı Mehmet ise genç oyuncunun bugüne kadar canlandıracağı en önemli karakterdir.

1993 yılında Manisa’da doğmuştur. Manisa Belediyesi Konservatuarı’nda oyunculuk eğitimi alan İsmail Ege Şaşmaz birincilikle bitirmiştir. 2013 yılında Güneşi Beklerken dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış; Aşk Laftan Anlamaz, Aşk Yalanı Sever, Serçe Sarayı ve Günebakan dizilerinde rol almıştır. Trt ekranlarında yayınlanan Lise Devriyesi dizisinde Mehmet Ozan Dolunay, Asena Tuğal, Bahar Şahin ve Doğan Akdoğan ile birlikte başrolü paylaşmakta ve Fırat karakterini canlandırmıştır. Karakteri: Mehmet, 20 yaşında, Darülfünun talebesi, hırslı, kararlı ve vatanperver bir gençtir. Mazlumun yanında, asi ruhlu ve inatçı bir kişiliktir. Anne ve babasını 5 yaşında Osmanlı-Yunan savaşında kaybettiğinden beri Hüsrev tarafından büyütülmüştür. Vatanı için gözünü kırpmadan canını verebilecek bir aslan parçasıdır.

 

 

 

İlker Aksum (COX)

30 Kasım 1971 Isparta doğumlu olan Aksum, Ankara Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bölümü'nden mezundur. 1994’te Antalya Devlet Tiyatrosu'nda çalışmaya başladı. İlk kez profesyonel olarak Hamlette Ophelia rolü ile sahneye çıkmıştır. Kadro açılmadığı için buradan ayrılarak İstanbul’a yerleşti. Çok zaman geçmeden askere gitmiş, Kars Sarıkamış’ta askerliğini yapmıştır. İstanbul Şehir Tiyatrosu'nda 1 yıl kadar çalışmıştır. Okul arkadaşı olan Özgür Çınar’ın teklifi üzerine bir bölümlüğüne ‘Sır Dosyası’ dizisinde rol aldı. Bu rolün ardından kısa süre içinde ‘Çarli İş Başında’ dizisi ile ekranlara gelmiştir. Aksum en iyi çıkışını ‘Yabancı Damat’ dizisindeki Ruşen karakteri ile yakalamıştır. Hemen ardından ‘Kara Yılan’ dizisinde Fransız bir komutanı oynamıştır. Karakteri: 42 yaşında, çıkarları için her şeyi yapabilecek bir kişilikte, acımasız ve güvenilmez biridir. Zorlu bir çocukluk geçirmiştir. İngiliz İstihbaratı tarafından 5 yaşında yetimhaneden alınıp, sıkı bir eğitimden geçirilmiştir. İngiltere’nin çıkarlarına hizmet etmek için, hedefi doğrultusunda her şeyi mübah gören bir ajandır. Bir Arap kadar Arapça, bir Türk kadar Türkçe konuşabilmektedir.

 

 

Serdar Gökhan (HÜSREV) Serdar Gökhan

15 Mayıs 1946 tarihinde Bolu, Mudurnu'da doğmuştur. Gerçek adı Nusret Ersöz'dür. Asıl mesleği ressamlıktır. Çizgi roman ressamlığı yaptı. Beşiktaş Tatbiki Güzel Sanatlar Akademisi Resim Bölümü'nde okudu. 1969 yılında Ses Dergisi'nin ''Sinema Yıldızı '' yarışmasına katılınca prodüktör Kadir Kesemen'in dikkatini çekerek Saltuk ve Dadaş film şirketleri ile on filmlik anlaşma imzaladı. Birçok tarihi, aksiyon ve avantür filmlerde oynadı. Türk sinema izleyicileri onu canlandırdığı atletik, dürüst, mert, adaletli, cesaretli, kahraman ve vatansever karakterlerle özleştirdi. Oynadığı tüm karakterlerde sadece '' Anadolu insanının saf ve temiz duygularını yansıtmaya çalıştım '' diyen sanatçı 1976 yılında Yeşilçam'da seks temalarının işlendiği filmlerin başlaması üzerine prensiplerine sadık kalarak bu tür filmlerde oynamadı. 8 Aralık 2014 tarihinde TRT 1'de başlayan "Diriliş: Ertuğrul" adlı dizide "Süleyman Şah" karakterini canlandırdı. Karakteri: 63 yaşında, Plevne gazisi bir pehlivandır. Ömrü savaşmakla geçmiştir. Liyakat madalyası bulunan eski bir askerdir. Bektaşi ocağında aldığı eğitim doğrultusunda, hayat felsefesini çizmiştir.

 

Gamze Özçelik (ELIZABETH) Gamze Özçelik

26 Ağustos 1982'de İstanbul'da dünyaya geldi. Maltepe Anadolu Lisesi ve Bilgi Üniversitesi’nde eğitimini tamamladıktan sonra, 1999’da Elite Model Look Ipek güzeli, 2000’de Miss Turkey 2. güzeli seçilmiş ama bir hayır defilesi dışında podyuma çıkmamış, oyunculuğa ağırlık vermiştir. Popstar isimli yarışma programında sunuculuk yapmıştır. ‘Seni Seviyorum’ isimli tiyatro oyununda oynadı. 2006 yılında Arka Sokaklar isimli polisiye dizide Zeynep karakterini canlandırdı. Buzda Dans, Popstar, Türkstar gibi yarışma programlarının sunuculuğunu üstlendi ve birçok özel gecenin sunumunu yaptı. Karakteri: 32 yaşında, Amerikalı bir gazeteci görünümündeki casustur. İyi bir iletişim yeteneğine ve keskin bir zekaya sahiptir.

 

Özgü Kaya (ZEYNEP) Özgü Kaya,

1996 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimine İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nde devam etmektedir. Kanal D ekranlarında yayınlanan; başrolü Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer’in paylaştığı Adı Efsane dizisinin kadrosunda yer alan güzel oyuncu ilk oyunculuk deneyimini yaşamış ve Sibel karakterini canlandırmıştır. Karakteri: 20 yaşında, bir ceylan kadar zarif olsa da, gerektiğinde çöl aslanı gibi güçlü olabilmektedir. Azimli, kararlı ve meraklı biridir. Hem zekası hem de siyaset, tarih ve coğrafya bilgisiyle akranlarından ayrılmaktadır.

 

Semih Ertürk (SAİD) Semih Ertürk,

1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Reklam filmlerinde rol alan Semih Ertürk, 2015 yılında Yok Artık sinema filminde rol almıştır. Atv’de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilk kez televizyon ekranlarında yer almış ve Taner karakterini canlandırmıştır. Karakteri: 22 yaşında, Darülfünun öğrencisidir. İlgi odağı olmayı önemseyen, hırslarını ön planda tutan, kuralcı ve görevci bir yapıya sahiptir. Bir yönüyle merhametli ve vatanseverdir. Hüsrev’in öz oğludur.

 

İsmail Hakkı Ürün (MEVLÜT) İsmail Hakkı Ürün

1976 İstanbul doğumludur. 40 yaşında olan oyuncu İngilizce, Almanca, Rusça, Boşnakça ve Arapçayı mükemmel derecede bilmektedir. Film yapımcısı olarak da dikkat çeken İsmail Hakkı Ürün, 1986-1989 yılları arasında Konya Anadolu Sahnesi’nde tiyatro çalışmaları yapmıştır. Magazin basınında çok yer almayan hayatı ile merak konusu olan sanatçı en son TRT ekranlarında yayınlanan Milat dizisindeki rolüyle dikkatleri üzerine toplamıştır. Kuruluşunda büyük emek harcadığı KON TV’de 1991-1995 yılları arasında ise program yapımcılığı görevi almıştır. İsmail Hakkı Ürün sinema eğitiminden önce Malezya üniversitesinde uluslararası ilişkiler okumuştur. 7 yıl boyunca bölgede kalan oyuncu daha sonra sinema eğitimi için Almanya’ya gitmiştir. Malezya’da kaldığı sürece TV3 kanalında farklı pozisyonlarda görev yapan sanatçı bu şekilde ekranların farklı kademelerinde de görev yapmıştır. Karakteri: 33 yaşında külhanbeyi tarzında, Antalya yörüklerindendir. Osmancık Taburu askerlerinden biridir. Oldukça iyi ata binmektedir. Askerlere ağabeylik yapar.

 

Uğur Karabulut (NİYAZİ)

19 Kasım 1983 Ankara doğumludur. Çanakkale Üniversitesi Ziraat Mühendisliği bölümü mezunudur. Bir çok dizide rol alan yakışıklı oyuncu Adını Feriha Koydum: Emir'in Yolu dizisinde dikkat çekmiştir. Daha sonra Mahsun Kırmızıgül'ün yazıp yönettiği Hayat Devam Ediyor dizisinde iki sezon boyunca Tuğrul Ersoy karakterini canlandırdı. 2015 yılında 91.1 filminde rol almıştır. 2004-2008 yılları arasında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuvarı'nda oyunculuk eğitimi almıştır. Karakteri: 32 yaşında, Trabzonlu, enerjisi oldukça yüksek olan ve fıkra anlatmayı seven, deli dolu biridir. Evlidir. 2 yaşında çocuğu vardır. Ancak henüz onu görememiştir. Osmancık Taburu askeridir.

 

Eva Dedova (VICTORIA) Eva Dedova

22 Şubat 1992'de Kazakistan'da doğdu. Babası aslen Rus asıllıdır. Eva Dedova'nın çocukluğu Kazakistan'da Taldykorgan'da geçti. Oyunculuğa ilgisi olan Eva Dedova bu alanda kendini geliştirerek ilk olarak Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı TV programında rol aldı. Daha sonra 2011 yılında Kavak Yelleri dizisine dahil oldu ve Öykü karakterine hayat verdi. 2012 yılında Yalan Dünya dizisinde kısa bir rol aldı. 2013 yılında vizyona giren Mahmut ile Meryem adlı sinema filminde Aras Bulut İynemli ile başrolü paylaştı. Eva Dedova 2014 yılında Kurt Seyit ve Şura dizisinde Tatya rolü ile seyirci karşısına çıktı. Son olarak Babam ve Ailesi dizisinde rol almıştır. Karakteri: 23 yaşında, İngiliz İstihbaratı’nın İstanbul’daki casuslarından biridir. Görünen mesleği öğretmenlik olan Victoria, zeki, kurnaz ve güzelliği sayesinde birçok erkekten istediğini alabilen biridir.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Zeytin Dalı´na böyle destek verdiler: ´Bosna´dan mesaj var´

Zeytin Dalı´na böyle destek verdiler: ´Bosna´dan mesaj var´

Ömer Halisdemir'in son fotoğrafları ortaya çıktı

Ömer Halisdemir'in son fotoğrafları ortaya çıktı

Basit malzemelerle öldüren silah ürettiler

Basit malzemelerle öldüren silah ürettiler

Osmanlı tokadı nasıl atılır? İşte ilk kez duyacağınız bilgiler

Osmanlı tokadı nasıl atılır? İşte ilk kez duyacağınız bilgiler