Meryem son 28.bölümün ardından Meryem 29.yeni bölüm izlendi

Reyting rekorları kıran Meryem dizisi yeni bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. Meryem 29.yeni bölüm fragmanı Meryem son 28.bölüm izle Kanal D’de! Ekranların sevilen ve ilgiyle izlenilen Meryem dizisi yeni bölüm fragmanları ve Meryem son bölüm izleme linki araştırılıyor. Kanal D’nin vazgeçilmez dizisi Meryem son fragmanında şoke etti. Peki Meryem yeni bölüm fragmanında neler oluyor? Meryem 29.bölüm fragmanı araştırılıyor. Meryem son 28.bölümde yer yerinden oynuyor. Oktay’ın kaçacak yeri kalmamıştır ve son kalan parası ile kaçması gerekmektedir. Kaçarken yanında Meryem’i de götürmeye kararlıdır. Savaş ise hayatının geri kalanını Meryem ile geçirmeye ve onunla evlenmeye kararlıdır. Meryem ve Savaş birbirlerinden bir daha ayrılmamak üzere aşklarını sımsıkı bağlanırlar. Güçlü ve Burcu aşkı da her geçen gün daha da kuvvetlenmektedir. Meryem ve Savaş'ın aşkına daha fazla dayanamayan Derin, buna müdahale etmek ister. Meryem son bölümde ise Savaş, Berk’in planı ile Meryem’i kurtarmaya yaklaşmıştır. Meryem’i bulduktan sonra yanından ayırmamaya kararlıdır. Oktay ise ikinci planını çoktan hazırlamıştır. İşte merak edilen Meryem 29.yeni bölüm fragmanı Meryem son 28.bölüm izle Kanal D’de!

  • 7
  • 3
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
x


Meryem 29.yeni bölüm fragmanı Meryem son 28.bölüm izle Kanal D’de! Milyonları ekrana kilitleyen Meryem yeni bölüm fragmanları ve Meryem son bölüm izleme linki araştırılıyor. Meryem izleyicisiyle bu akşam Kanal D’de saat 20.00’da buluşacak. Peki Meryem 28.yeni bölümde neler olacak? Meryem, TMC imzalı, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan yaptığı, başrollerini Furkan Andıç, Ayça Ayşin Turan ve Cemal Toktaş gibi isimlerin paylaştığı Meryem dizisi 27. son bölümü ile izleyicisinden tam not almıştı. Son bölümün ardından izleyicilerin merak ettiği 28. yeni bölüm bu akşam ekranlarda olacak? Peki, yeni bölümde Beliz, Oktay'a nasıl bir sürpriz hazırlayacak? Meryem ve Savaş birbirlerinden bir daha ayrılmamak üzere aşklarını sımsıkı bağlanırlar. Güçlü ve Burcu aşkı da her geçen gün daha da kuvvetlenmektedir. Meryem ve Savaş'ın aşkına daha fazla dayanamayan Derin, buna müdahale etmek ister. Meryem'den intikam almak için onun başına silah doğrultarak aşkı sonlandırma niyetindedir. Meryem son bölümde Oktay davranışlarıyla ekrana kilitlemişti. İşte merak edilen Meryem 29.yeni bölüm fragmanı Meryem son 28.bölüm izle Kanal D’de! Detayları haberimizde yer alıyor.

 

 

MERYEM 28. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Oktay’ın kaçacak yeri kalmamıştır ve son kalan parası ile kaçması gerekmektedir. Kaçarken yanında Meryem’i de götürmeye kararlıdır. Savaş ise hayatının geri kalanını Meryem ile geçirmeye ve onunla evlenmeye kararlıdır. Beliz, Savaş ile işbirliği yapıp Oktay’a ulaşacaktır. Çünkü Beliz’in Oktay’a bir sevgililer günü sürprizi vardır.

Savaş, hayatta olduğunu öğrendiği Oktay'ın peşine düşer. Savaş'ın Meryem'e verdiği çok büyük bir söz vardır. Bu sözün gerçek olabilmesi için öncelikle Oktay, belasından kurtulmaları gerekir. Polisler tarafından tutuklu olarak götürülen Oktay'ın karşısına Beliz'in çok büyük intikam planı vardır.

Meryem ve Savaş birbirlerinden bir daha ayrılmamak üzere aşklarını sımsıkı bağlanırlar. Güçlü ve Burcu aşkı da her geçen gün daha da kuvvetlenmektedir. Meryem ve Savaş'ın aşkına daha fazla dayanamayan Derin, buna müdahale etmek ister. Meryem'den intikam almak için onun başına silah doğrultarak aşkı sonlandırma niyetindedir.

 

MERYEM 28. YENİ BÖLÜM 1.FRAGMANI

 

Meryem dizisi 28. yeni bölümü ile 14 Şubat (bugün) saat 20:00'de Kanal D ekranlarında olacak.

 

 

 

MERYEM 27. SON BÖLÜM ÖZETİ

 

MERYEM SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ 

 

Savaş, Berk’in planı ile Meryem’i kurtarmaya yaklaşmıştır. Meryem’i bulduktan sonra yanından ayırmamaya kararlıdır. Oktay ise ikinci planını çoktan hazırlamıştır…

Oktay birini öldürmek pahasına da olsa kendini kurtarmaya Meryem’i yanına alıp kaçmaya kararlıdır. Savaş, adım adım Meryem’e yaklaşırken aklındaki tek şey sevdiği kadına kavuşmaktır. Büyük karşılaşma gerçekleşmek üzeredir.

 

Meryem Dizisi Konusu

Sevdiği adam için işlemediği bir suçu üstlenen Meryem, onun yaptığı sinsi oyunların hiç birini göremeyecek kadar temiz kalplidir. Öyle iyimserdir ki Savcılık kariyeri uğruna her şeyi yapabilecek bir karaktere sahip olan nişanlısı Oktay'ın işlediği bir suçu, onun oyunlarına da alet olarak üstlenir.

Yağmurlu bir gecede yaşanan bu kaza üç insanın hayatını değiştirir. Oktay'ın akıllara zarar oyunlarıyla suçu işleyen kişinin Meryem olduğu düşünülse de aslında o sadece günah keçisidir ve aşk kurbanıdır. Bu kazada Savaş'ın canından çok sevdiği sevgilisi ve karnındaki bebeği ölmüştür. Âşık olduğu kadını kaybettikten sonra intikam hırsı ile gözü kararan Savaş'ın ise yapamayacağı şey yoktur. Taa ki olayın gerçek yüzünü öğrenene kadar...

 

Meryem Dizisi Oyuncuları

Beliz Bilen (Bestemsu Özdemir)

Zengin ve başarılı bir boşanma avukatıdır. Oktay’ın üniversiteden arkadaşı olan Beliz, onun masumiyetine kanmış akıllı ancak aşık bir kadındır. Oktay’a aşık olduğu için onun yalan dolu hikayelerine kanar ve Oktay’ın bir gün Meryem’den ayrılıp sadece kendisi ile birlikte olacağına inanır. Başarılı ve zengin bir boşanma avukatı. Savcı Oktay’ın üniversiteden arkadaşı ve gizli sevgilisi. Oktay’ın, Meryem’den ayrılıp kendisine kalmasını bekliyor. Aşkı yüzünden Oktay’ın isteğiyle bu yalanlarla dolu hikayenin bir parçası haline geliyor.

20 Nisan 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lise yıllarında Mankenlik yapmasının ardından Oyunculuk yapmaya karar verdi. Oyunculuğa ilk olarak “Kara Para Aşk” dizisi ile adım attı. Ardından “Sakarya Fırat” dizisinde oyunculuk kariyerine devam etti. Şu an ise “Meryem” dizisinde Beliz karakterini canlandırıyor.

 

Derin Berker (Açelya Topaloğlu)

Savaş’ın çocukluk arkadaşı olan Derin, ona çocukluktan beri aşıktır. Kendisine karşı bir şey hissetmediğini bildiği için aşkını Savaş’tan saklıyor. Aşkı için her şey’i yapabilecek kadar gözü kara bir kadın.

Açelya Topaloğlu 19 Kasım 1986 yılında İstanbul’da doğdu. Uzun yıllar dans eğitimi alan güzel oyuncu Tan Sağtürk bale okulunda eğitim almıştır. Danstaki yeteneği fark edilen Açelya Topaloğlu “Anadolu Ateşi” dansçılarından biri olmuştur. Sonrasında oyunculuğa yönelen Açelya Topaloğlu’nun oynadığı dizilerden bazıları ise; “Aşk Yakar”, “Arka Sokaklar”, “Eve Düşen Yıldırım” ve “İnadına Aşk”tır.

Meryem dizisi 28.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Meryem 27. son bölüm izleme linki haberimizde. Ekranların sevilen dizisi Meryem heyecan dolu son bölümden sonra 28. yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu. Yapımcılığı TMC Yapım- Erol Avcı’ya ait. Yönetmen koltuğunda Feride Kaytan’ın oturduğu “Meryem”, izleyenleri ekrana kilitleyen hikaye örgüsü ve dikkat çekici kurgusu ile her çarşamba izleyenlerden tam not almayı başarıyor. Dizi’nin oyuncuları da en az hikayesi kadar başarılı. Dizide Savaş Sargun karakterine başarılı oyuncu Furkan Andıç, Meryem Karakterine son dönemde yıldızı parlayan genç ve güzel oyuncu Ayça Ayşin Turan hayat verirken,  sinsi planların adamı Oktay Şahin Karakterinde ise oldukça başarılı bir performans sergileyerek izleyenlere pes dedirtmeyi başaran Cemal Toktaş’ı görüyoruz. Meryem  dizisinde bu hafta Meryem'i yeniden bulan Savaş'tan sürpriz evlilik teklifi geliyor! Oktay'ın tuzaklarından kurtulan Savaş ve Meryem, birbirlerini yeniden görmenin mutluluğu içerisine girmiştir. İşte Meryem dizisi 28.bölüm yeni fragmanı ve son bölümde yaşananlar..

 

Furkan Andıç (Savaş)

26 yaşındaki İstanbul doğumlu yıldızı parlayan oyuncu Bilgi Üniversitesi'nde Radyo ve Televizyon programcılığı bölümünü bitirmiştir. Annesi Boşnak, babası ise Trabzon'ludur, 3 erkek kardeşin ortancısıdır. Umutsuz Ev Kadınları, Kaçak Gelinler, Kırgın Çiçekler gibi dizilerde rol almıştır. Yakışıklı oyuncu son olarak Tatlı İntikam dizisinde Sinan karakterine hayat vermiştir.

 

Ayça Ayçin Turan (Meryem Akça)

25 ocak doğumlu 24 yaşındaki güzel oyuncu 1.67 boyunda 48 kilodadır. İstanbul Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümü mezunudur. Karagül dizisinde Ada Şanverdi karakterine hayat vermiştir. Sevimli Tehlikeli filminde Şükrü Özyıldız'la başrolleri paylaşmıştır.

 

Serenay Aktaş (Burcu Komiser)

1 Ekim 1993 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu aynı zamanda profesyonel futbolcudur Beşiktaş'ın kadın futbol takımında forvet oynamaktadır. Survivor 2014'te yarışmıştır. Survivor All Star yarışmasında da yer almıştır. Kaçak Gelinler, Acil Aşk Aranıyor, Muhteşem Yüzyıl, Kanıt, Yahşi Cazibe ve Rengarenk gibi dizilerde rol almıştır.

 

Cemal Toktaş (Savcı Oktay)

14 Ocak 1983 İstanbul doğumlu yetenekli oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Nergis Öztürk ile evlidir. Sıla, Adını Sen Koy, Dokorlar, Böyle Bitmesin ve Yılanların Öcü gibi dizilerde rol bulmuştur.

 

Uğur Demirpehlivan (Gülümser)

1 ocak 1963 doğumlu başarılı oyuncu 1.67 boyunda ve 78 kilodadır. Çilek Kokusu dizisinde Emel karakterine hayat vermiştir. Güzel Köylü dizisinde Ayten karakterine hayat vermiştir. Fatih Barbiye, Bir Çocuk Sevdim, Üvey Aile, Baba Ocağı rol aldığı diğer bazı dizilerdir.

 

Mutlu Güney (Arif Akça)

1 ocak 1954 Kayseri  doğumlu oyuncu 1.80 boyunda ve 80 kilodadır. Ankara Devlet Konservatuarı Yüksek Lisans bölümü mezunudur. Aramızda Kalsın dizisinde Cemal karakterine hayat vermiştir. Son olarak Acı Aşk dizisinde rol almıştır.

Tekin Temel (Turan)

1 ocak 1968 Manisa doğumlu oyuncu 1.83 boyunda 75 kilodadır. Oğlak burcu olan oyuncu yeşil göz rengiyle dikkatleri çekmektedir. Ege Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Veda, Merhaba Hayat, Suskunlar, Güneşi Beklerken, Sevdaluk, İntikam ve Aşk ve Günah gibi dizilerde rol almıştır.

 

Sonat Dursun (Rıza)

1979 Ankara doğumlu oyuncu Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarı'ndan mezun olmuştur. Kurtlar Vadisi Pusu, Dedektif Memoli ve Sende Gitme gibi projelerde yer almıştır.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Boydak ailesine FETÖ operasyonu 5 kişi adliyeye sevk edildi

Boydak ailesine FETÖ operasyonu 5 kişi adliyeye sevk edildi

Gerçeğinden ayırt edilemiyor

Gerçeğinden ayırt edilemiyor

Ömer Halisdemir'in son fotoğrafları ortaya çıktı

Ömer Halisdemir'in son fotoğrafları ortaya çıktı

İşte o inanılmaz anlar

İşte o inanılmaz anlar