Şevkat Yerimdar'ın 13. yeni bölüm fragmanı yayında! Esin, Şevkat'ı sevdiğini itiraf etti!

Şevkat Yerimdar 13. bölüm fragmanı dün akşam yayına giren son bölümden hemen sonra ekrana geldi. Dizi severlerin büyük heyecanla beklediği Şevkat Yerimdar yeni bölümde Esin, Şevkat'ı sevdiğini itiraf etti! Cevdet ve Marika, Şevkat ve Esin’e beşik kertmesi olduklarını artık açıklamaya karar verirler. Fakat olaylar öyle gelişir ki, onlar bunu söyleyemeden Şevkat mahalleden gitmeye karar verir. Heyecanla beklenen Şevkat Yerimdar 13. bölümde Esin, Şevkat'in gitmesine gönlü razı olmadığı için duygularını açıklıyor. İşte dizinin yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar...

  • 452
  • 44
  • 22
  • 15
  • 15
  • 17
x

Şevkat Yerimdar 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusu dizi severler tarafından merakla beklenirken dizinin son bölümünden hemen sonra ekrana geldi. Diziyi yakından takip edenler için hazırlamış olduğumuz bu haberde Şevkat Yerimdar dizisinin yeni gelişmelerini aktarmaya çalışacağız. Şevkat Yerimdar dizisinde bu hafta  Esin’in Şevkat’e olan aşkını ilk kez kızların yanında itiraf edeceğini gösterdi. Geçtiğimiz bölümde Şevkat’i kurtarmak için güvenlik güçlerine oyun oynayan Esin, bu kez “Kızlar siz haklısınız, galiba ben Şevkat’i seviyorum” diyecek. Beşik kertmesi durumundan olayı Esin’i kendisinden soğutmaya çalışan Şevkat ise genç kıza bilinçli olarak kötü davranmaya çalışacak. Heyecan dolu sahneleriyle izleyiciyi ekrana kilitleyen Şevkat Yerimdar 13. yeni bölüm fragmanı ve son bölümden detayları bu haberimizde inceleyebilirsiniz....

Başrollerinde Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Salih Kalyon ve Murat Akkoyunlu gibi isimlerin yer aldığı Şevkat Yerimdar dizisi yeni bölümleriye her Cuma akşamı saat 20:00'da FOX TV'de olacak...

ŞEVKAT YERİMDAR 13. BÖLÜM FRAGMANI
ŞEVKAT YERİMDAR 12. BÖLÜM FRAGMANIŞEVKAT YERİMDAR 12. BÖLÜM ÖZETİ

Şevkat Yerimdar dizisinde bu hafta Şevkat ve Esin birbirlerine aşık olduklarını anlamışlardır fakat birbirlerine açılamazlar. Esin onun duygularından emin olmak istemektedir. Şevkat ise rahmetli annesine ölüm döşeğinde verdiği sözü çiğnemeyi kendisine yedirememektedir. 

Bu arada Cevdet ve Marika, Şevkat ve Esin’e beşik kertmesi olduklarını artık açıklamaya karar verirler. Fakat olaylar öyle gelişir ki, onlar bunu söyleyemeden Şevkat mahalleden gitmeye karar verir. Ankara’dan kendisini çağıran amcasının yanına gidecektir. 

Esin ona duyduğu aşkın karşılıksız olduğunu düşünürken, mahalledeki mülklerin üstüne konmak için sinsi planlarını tıkır tıkır yürüten Bora son adımı atar. Esin’e evlenme teklifi eder. Esin’in aklı da kalbi de Şevkat’tedir ama kırgın ve umutsuzdur.    

Şevkat Yerimdar geçtiğimiz hafta ekrana gelen son bölümde ise Şevkat ve Esin esnafların kamera kayıtları sayesinde bebeğin annesinin izini bulur. Fakat bu tehlikeli bir maceraya dönüşür.

Mahalle esnafları ortaklaşa piyango bileti alırlar ve bileti Şevkat’e emanet ederler. Bilete büyük ikramiye vurur fakat bilet kaybolmuştur. Esnaflar Şevkat’ten kuşkulanırlar. Onun yalan söylediğini ve parayı tek başına götürmek istediklerini sanırlar. Gelişen olaylar da bu kuşkuyu artırır. Şevkat’in bir türlü bulamadığı bilet hiç ummadığı bir yerdedir.

ŞEVKAT YERİMDAR 12. BÖLÜM ÖZETİ
 

OYUNCU KARAKTERLERİ

Özgürcan Çevik    
(Şevkat Yerimdar)

Ankaralıdır. Adaletsizliğe tahammülsüz bir mahalle delikanlısıdır. Öfke kontrol sorunu vardır. Çok sinirlidir, çabuk parlar, öfkeye kapılınca ne yapacağı hiç belli olmaz. Daima çulsuzdur çünkü iyiliksever ve çok cömerttir. Özü sözü birdir, dili sivridir. Bütün bunlar karakterinde birleşince başı beladan kurtulmaz. Haksızların karşısına dikilir, muhtaçlara yardım eli uzatır, başına bela alır. Olmadık hadiseler onu bulur. Hayatı hep macera doludur. Balat’ta yumurta dükkanı vardır.

Murat Akkoyunlu    
(Cuma)

Semtin tesisatçısıdır. Trakyalıdır. Son derece gevşek, sakar bir ustadır. Bir şeyi yapar, başka bir şeyi kırar. Hiç altta kalmaz, daima mazereti vardır. Akupuntur noktalarına elektrik vererek insanın her sorununu çözeceğini iddia eder. Bunu başardığı da olur. Esin’in mahalleye gelmesi hayatını değiştirir. Hayal edemeyeceği kadar yükselir.

Başak Parlak    
(Esin Uçar)

Cana yakın, kafası karışık, eğlenceli bir kızdır. Damarına basılırsa keçi gibi inatçıdır. Ressam, heykeltıraş ve seramikçidir. Üniversiteyi Fransa’da okumuş, on yıl Paris’te yaşamıştır. Babası zengin bir antikacıdır. Annesini küçük yaşta kaybetmiş, el bebek gül bebek büyümüştür. İstanbul’a dönünce resim atölyesi kurmaya ve sanat galerisi açmaya karar verir. Şevkat’in üst katına yerleşir. Karşısındaki dükkana galeri açar.

Canan Maktal
(Gizem  Güzel)

Akıllı ama alaycı ve şımarık bir kızdır. Esin’in yakın arkadaşıdır. Ağabeyi Bora ile birlikte oturur, turizm şirketini birlikte yönetirler. Zengin aile çocuğu olduğu için hayatta hiç zorlanmamıştır. Yüzeysel bir yaşam sürmektedir. Hayat herkes için kolay sanmaktadır.

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Karşı şeritten gelen otomobilin üzerine böyle uçtu

Karşı şeritten gelen otomobilin üzerine böyle uçtu

İşte Ak Parti'nin 16 yılı

İşte Ak Parti'nin 16 yılı

Hurdalardan otomobil yaptı

Hurdalardan otomobil yaptı

Otomobil tarihinin en çok satılan modelleri

Otomobil tarihinin en çok satılan modelleri

En Çok Okunanlar