EGE

Uğur: “Balıkesirspor’a desteğimiz sürecek”

Geçtiğimiz günlerde genel kurulunu gerçekleştiren ve Remzi Boncuk başkanlığında yeniden şekillenen Balıkesirspor yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u ziyaret etti.

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
x

Balıkesirspor’a her türlü desteği vereceklerini söyleyen Başkan Uğur, Balıkesirspor Taraftarlar Derneği’nin satın aldığı dernek irtibat ofisinden doğan 40 bin liralık kredi borcunun kapatılması için bağışta bulundu. Parayı teslim alan Kulüp Başkanı Boncuk, taraftarların kullanımı için alınan ofisin kulübün ilk gayrimenkulü olacağını söyledi. Geçtiğimiz günlerde genel kurulunu gerçekleştiren ve Remzi Boncuk başkanlığında yeniden şekillenen Balıkesirspor yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u ziyaret etti. Balıkesirspor’a her türlü desteği vereceklerini söyleyen Başkan Uğur, Balıkesirspor Taraftarlar Derneği’nin satın aldığı dernek irtibat ofisinden doğan 40 bin liralık kredi borcunun kapatılması için bağışta bulundu. Parayı teslim alan Kulüp Başkanı Boncuk, taraftarların kullanımı için alınan ofisin kulübün ilk gayrimenkulü olacağını söyledi. 

“Elimizden gelen desteği vereceğiz”

 Yönetim kurulu üyelerinin katıldığı ziyarette konuşan Başkan Uğur “Balıkesirspor için elimizden ne geliyorsa yapacağız. Şehrin takımı. İtiyoruz ki yöneticilerde paradan anlayan adam olsun. Para ve insan yönetimini bilen insanlar olsun. Antrenör ve futbolcu yönetimini bilen insanlar olsun. Parayı yönetemezsen, futbolcuyu yönetemezsen çuvallıyorsun. Hiç kimsenin de bir itirazını görmedim. Ne başkana ne de yönetim kurulu üyelerine itirazı yok. Bizde elimizden gelen desteği vereceğiz. Yeni yönetim oluşmadan desteği vermeye başladık. Üreteceğiz. Bugüne kadar hangi işi elimize aldıysak hepsini başarı ile yaptık. nşallah bu ekip kendi içinde uyumlu olduktan sonra başarı sağlar” dedi.

 

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Kandilli Rasathanesi Müdürü: Depreme kırılan bir fay hattı neden oldu

Kandilli Rasathanesi Müdürü: Depreme kırılan bir fay hattı neden oldu

Ay tozu için servet ödedi

Ay tozu için servet ödedi

Kudüs'te İsrail polisi Filistinlilere müdahale etti

Kudüs'te İsrail polisi Filistinlilere müdahale etti

Türkiye'nin dört bir yanından İsrail'in zulmü protesto edildi

Türkiye'nin dört bir yanından İsrail'in zulmü protesto edildi