ATA AÖF bahar dönemi ara vize sonuçlarına nasıl itiraz edilecek

ATA AÖF 29-30 Nisan 2017 bahar dönemi ara sınav giriş belgesi obs.atauni.edu.tr adresi üzerinden erişime açıldı. Sınava girecek binlerce öğrenci giriş belgelerini almak için bu adresi ziyaret ediyor. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar dönemi vize sınavları giriş belgeleriyle ilgili bir duyuru da yayımladı. İşte, ATA AÖF Bahar Dönemi ara sınav giriş belgesi alma ekranı ve Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi açıklaması.

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
x

ATA AÖF Bahar Dönemi ara sınav giriş belgeleri obs.atauni.edu.tr adresi üzerinden erişime açıldı. Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi yaptığı son dakika açıklamasıyla 2016-2017 eğitim-öğretim yılı Bahar Dönemi vize sınavları giriş belgelerini yayımladı. 29 Nisan 2017 ve 30 Nisan 2017 tarihlerinde 2 günde 4 oturum halinde gerçekleştirilecek olan Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi 2017 yılı Bahar Dönemi vize sınavı kapsamında giriş belgelerini aşağıdaki linki tıklayarak alabilirsiniz. Yapılan açıklamada, '29-30 Nisan 2017 tarihlerinde yapılacak olan Ara Sınav için giriş belgeleri yayınlanmıştır.' denildi ATA-AÖF’te yapılmakta olan vize sınavları, öğrenci yoğunluğuna göre belirlenen il sınav merkezlerinde gerçekleştirilmekte olduğu açıklandı. Vize sınavı, dönem sonu not ortalamasını %30 oranında etkileyeceği açıklandı. Yarıyıl sonu sınavları 03-04 Haziran 2017’de, bütünleme sınavları ise 8-9 Temmuz 2017’de yapılacak.

 

ATA AÖF BAHAR DÖNEMİ VİZE SINAVI GİRİŞ BELGESİ ALMA EKRANI İÇİN TIKLAYIN...

 

SINAV SONUÇLARINA NASIL İTİRAZ EDİLECEK?

Sınav sonuçlarına itiraz etmek isteyen adaylar için bir duyuru yayımlayan ATA AÖF, sonuçlara itirazın online olarak yapılabileceğini duyurdu. İşte o duyuru:

 

"Fakültemiz öğrencilerinin sınav sonuçlarına ilişkin itirazlarının daha kısa sürede çözüme kavuşması için e-itiraz dönemi başladı. Sınav sonuçlarına itirazda bulunmak isteyen öğrencilerimiz Öğrenim Yönetim Sisteminde (LMS) sol menüde yer alan “Sonuç İtirazı” butonunu tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra itirazlarını bize iletebilecekler. Gönderilen itirazlar değerlendirilip geri bildirimler anlık olarak yapılacaktır.

 

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ TAKVİMİ

Bahar Yarıyılı Ara Sınavlar: 29-30 Nisan 2017

Bahar Yarıyıl Sonu Sınavı: 03-04 Haziran 2017

Bahar Yarıyılı Bütünleme Sınavları: 08-09 Temmuz 2017

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
FETÖ'nün firari iş adamlarının ABD'deki iş yerleri görüntülendi

FETÖ'nün firari iş adamlarının ABD'deki iş yerleri görüntülendi

Sakarya'da işçileri taşıyan traktör devrildi

Sakarya'da işçileri taşıyan traktör devrildi

Aston Martin 4 yeni modelini tanıttı

Aston Martin 4 yeni modelini tanıttı

Nokia 8 tanıtıldı

Nokia 8 tanıtıldı

En Çok Okunanlar