2019 bekçilik fiziki yeterlilik sınavı ne zaman?

Bekçilik mülakat yerleri açıklandı! 2019 bekçilik fiziki yeterlilik sınavı ne zaman? merak ediliyor.

23 Ağustos 2019 Cuma  10:53 - Güncelleme: 23 Ağustos 2019 Cuma 10:53
2019/1. dönem çarşı ve mahalle bekçiliği fiziki yeterlilik sınavına katılacak adayların sınav merkezleri ile tarihleri açıklandı. 2019 bekçilik fiziki yeterlilik sınavı ne zaman? sorusunun yanıtı merak ediliyor. 2019/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında adaylar fiziki yeterlilik sınavına katılacakları sınav merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak sureti ile öğrenebilecekler. 
 
BEKÇİLİK MÜLAKAT YERLERİ AÇIKLANDI! 
“2019/1. Dönem Çarşı ve Mahalle Bekçiliği Giriş Sınavı kapsamında adaylar fiziki yeterlilik sınavına katılacakları sınav merkezlerini T.C. kimlik numaraları ve e-Devlet kapısı şifreleri ile www.pa.edu.tr internet adresinden sorgu yapmak suretiyle öğreneceklerdir. İlan edilen tarihte ve sınav merkezinde adaylar fiziki yeterlilik sınavına katılacaklardır. Ayrıca adaylara posta yolu veya değişik iletişim araçları ile sınav giriş belgesi gönderilmeyecektir. İnternetten yapılan duyuru tebliğ niteliğindedir.
 
Adaylar Sınav Merkezlerine girişte yanlarında cep telefonu, ses ve görüntü kayıt cihazı veya bunlara benzer değişik elektronik eşya bulundurmamaları gerekmektedir.”
 

SINAV GİRİŞ BELGELERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Wagner'in kaçış görüntüleri ortaya çıktı