Teröristbaşından örgüte yeni şifreli mesaj

FETÖ elebaşı yayınladığı son videoda 'Yepyeni bir şey yapmalıyız' diyerek bir saldırının daha talimatını verdi. Şifreli konuşmasında ilgili bölümler kesilip birleştirildiğinde mesajı ortaya çıkıyor: Kirli planın ada 'neokargaşa'. Alçak planın iki ayağının olduğu ortaya çıktı, biri zehirlenme diğeri ise suikast.

 • 26
 • 1
 • 0
 • 0
 • 5
 • 2
x

Darbeci terör örgütü FETÖ’nün elebaşı Fetullah, son video mesajıyla örgüte yeni ihanetin talimatını verdi. Şifreli mesajda ‘zehirleme’ ve ‘suikast’ talimatı içeren ‘neo kargaşa’ planından bahsetti. 

15 Temmuz 2016’daki darbe girişimi kenetlenen Türk milleti tarafından püskürtülen Fetullahçı Terör Örgütü, yürütülen operasyonlarla çökme noktasına getirildi. Türkiye’yi işgal girişimi boşa çıkarılan terör örgütünün ABD’nin Pensilvanya eyaletinde yaşayan elebaşı Fetullah ise yakalananların itiraflarını engellemek, halen dışarıda olan teröristleri de kontrol altında tutmak için sürekli video mesajları yayınlayarak talimatlar veriyor.

ŞİFRELİ TALİMATI ÇÖZÜLDÜ

Teröristbaşı, yayınladığı son videoda “Yepyeni bir şey yapmalıyız” diyerek yeni ihanetin talimatını verdi. Şifreli konuşmasında ilgili bölümler kesilip birleştirildiğinde mesajı ortaya çıkıyor. Yeni kirli planın adı ‘Neo kargaşa’. İki ayağı var, biri zehirleme diğeri ise suikast.

KARGAŞA ORTAMI YARATACAK

Zehirleme tekniğinde klasik Nemrut örneğini veren Fetullah, “Bir sinek, bazen bir mikrop nice isimleri yere serdi” dedi. En dikkat çekici mesajı ise ikinci kısımda gizli. Bir suikast sonrası ortaya çıkacak kargaşa ortamına atıfta bulundu, “neo kargaşa” gibi yepyeni bir kavramı ortaya attı.

PAÇAYI KURTARMAYI PLANLIYOR

Terör örgütü elebaşı Fetullah, kanlı saldırının ardından Türkiye’nin kaosa sürükleneceğini söylüyor. Fotoğrafın büyüğüne bakıldığında, devletin kendisinin bir suikast planlayarak FETÖ konusunda Batı’yı ikna etme gayreti içinde olduğunu iddia ediyor. Ancak bu durumda kargaşa çıkarma sözleri havada kalmış oluyor. Terör  uzmanları, iyice köşeye sıkışan Fetullah Gülen’in bir suikastla Türkiye’yi karıştırmayı ve bu yolla paçayı kurtarmayı planladığını belirtiyor.

Parça parça servis ettiler

Terör örgütü, son hamlesi için olağan propaganda sürecinin dışına çıktı. Bütün bir videonun parçalarını yayınlamak yerine, hafta sonu yayınlanacak videonun parçalarını yavaş yavaş servis ettiler. GÜNEŞ, daha önce teröristbaşı Fetullah’ın tüm konuşmasını, gizli servis elemanları tarafından hazırlanan metnin yansıtıldığı prompterdan okuduğunu ortaya çıkarmıştı. (Güneş)

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

 • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
 • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
 • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
 • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
Ahmet Faruk15.08.2017 10:23
Fetö iyice şımardı. Acele bir şekilde iadesi sağlanıp cezalandırılmalı. Fetönün son kalıntılarıda devletten temizlenmeli.
 • 0
 • 0
VARDAR 1615.08.2017 10:02
BİZİM HÜKÜMET YETKİLİLERİ NİYE BU ŞEREFSİZ FETOYU VURDURMUYORKİ HİÇMİ AJANIMIZ VURDUR GÖBERSİN BÖYLELERİ
 • 0
 • 0
 
Adnan Oktar´ın villasından çok özel detaylar

Adnan Oktar´ın villasından çok özel detaylar

Oktar ve grubuna yönelik başsavcılıktan 16 sayfalık açıklama

Oktar ve grubuna yönelik başsavcılıktan 16 sayfalık açıklama