Sıla Ahmet Kural’dan ayrıldı mı Sıla Ahmet Kural kimdir instagram’da kim kimi sildi?

Sıla Ahmet Kural’dan ayrıldı mı Sıla Ahmet Kural kimdir aşkları sona mı erdi? İnstagram’da kim kimi sildi? Magazin gündemine bomba gibi düşen iddialar doğru mu? Ünlü şarkıcı Sıla Ahmet Kural ilişkisi bitti mi? Sevilen şarkıcı Sıla ve yakışıklı oyuncu Ahmet Kural ilişkisinde soğuk rüzgarlar esiyor. İnternette aşkları ve fotoğrafları fenomen haline Sıla-Ahmet Kural çiftinin ayrıldıkları haberi magazin gündemine bomba gibi düştü. Bir yıldır aşk yaşayan ve evlenecekleri konuşulan Sıla-Ahmet kural çiftinden kötü haber geldi. İki ünlü isim yollarını ayırdı. Durum Sıla’nın Ahmet Kural’ı takipten çıkarak fotoğraflarını silmesiyle ortaya çıktı. Sıla'nın yakın çevresi ayrılığı doğruladı. Peki Sıla kimdir kaç yaşındadır? Ahmet Kural kimdir kaç yaşındadır? Güzel şarkıcı Sıla, 1980 yılında Denizli dünyaya gelmiştir ve aslen Denizlilidir. 36 yaşında olan Sıla Gençoğlu Türk şarkıcı, söz yazarı ve bestecidir. Yakışıklı ve bir o kadarda komik oyuncu Ahmet Kural 10 Kasım 1982 tarihinde emniyet müdürü babasının görev yeri olan Kütahya'da dünyaya geldi. Konservatuvarda okuyan ablasının etkisiyle oyuncu olmaya karar veren Kural, lise yıllarında tiyatro çalışmalarına katılmıştır. İşte magazin gündemine bomba gibi düşen Sıla Ahmet Kural’dan ayrıldı mı Sıla Ahmet Kural kimdir instagram’da kim kimi sildi? Sorularının yanıtları ve detaylar haberimizde…

  • 4
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
x

Sıla Ahmet Kural’dan ayrıldı mı Sıla Ahmet Kural kimdir instagram’da kim kimi sildi aşkları sona mı erdi? Milyonların sevgilisi olan Sıla ve Ahmet Kural ilişkilerini bitirdi mi? Magazin gündemine bomba gibi düşen iddia bugün geldi. Sıla ve Ahmet Kural çifti bir anda Türkiye'nin en sevilen çifti olmuştu. Fakat çiftten bugün üzücü haber geldi; Sıla ve Ahmet Kural aşkı bitti. Oyuncu Ahmet Kural tüm olanlara rağmen Instagram hesabından Sıla'yla olan fotoğraflarını kaldırmadı ve şarkıcıyı takipten de çıkarmadı. Peki Sıla kimdir kaç yaşındadır? Ahmet Kural kimdir aslen nerelidir? 1980 doğumlu Sıla İlkokulu yıllarını Denizli'de geçirmiş ve lise eğitimini ananesinin yanında İzmir'de almıştır.  Sahne çalışmalarına ilk olarak İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi'nde başladı ve Türk Halk Müziği ile Türk Sanat Müziği korolarında korist ve solist olarak görev aldı. Ahmet Kural 10 Kasım 1982 tarihinde emniyet müdürü babasının görev yeri olan Kütahya'da dünyaya geldi. Konservatuvarda okuyan ablasının etkisiyle oyuncu olmaya karar veren Kural, lise yıllarında tiyatro çalışmalarına katıldı. İşte magazin son dakika haberine bomba gibi düşen Ahmet Kural Sıla ayrıldı mı son dakika Ahmet Kural ve Sıla kimdir aşkları sona mı erdi? Sorularının yanıtları sizlerle…

SILA VE AHMET KURAL'IN FOTOĞRAFI SOSYAL MEDYAYI SALLAMIŞTI

Sıla ve Ahmet Kural çifti bu fotoğraflarıyla sosyal medyayı sallamıştı. Hatta bu fotoğrafın üstünden yüzlerce 'Ahmet Kural Sıla'ya bakıyor' capsleri yapılmıştı.

 

SILA AHMET KURAL AŞKI SONA MI ERDİ?

 

 

Sosyal medya hesaplarından paylaştıkları aşk dolu pozlarla ne kadar uyumlu bir çift olduklarını sürekli olarak gösteren Ahmet Kural ve Sıla’nın aşkı sürpriz bir şekilde bitti. Şarkıcı Sıla’nın oyuncu Ahmet Kural’ı takipten çıkarmasıyla ortaya çıkan ayrılık hakkında Ahmet Kural cephesinden bir açıklama gelmezken, olay Sıla’nın yakın çevresi tarafından doğrulanırken öte yandan Ahmet Kural Instagram hesabından Sıla’yla olan fotoğraflarını kaldırmadı ve şarkıcıyı takipten de çıkarmadı.
 
SAÇLARINDA YAPTIĞI DEĞİŞİKLİK AYRILIĞA YORULMUŞTU
 
Şarkıcı Sıla’nın geride bıraktığımız günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım takipçileri tarafından bir ayrılık sinyali olarak tanımlanmıştı. Sıla’nın saçlarını kısacak kestirmesi ve yeni imaj yapması ikilinin ayrıldıklarına dair yorumlar gelmesine neden olmuştu.
 
 

 
 
 
SILA'NIN HAYRANLARI SEVİNDİ
 
Başından beri bu ilişkiye karşı olan Sıla'nın hayranları, gelen ayrılık haberine sevindi. İkilinin yarılık haberleri sonrası "Sıla yarıldığına göre; damar şarkılar yolda" şeklinde yorumlar yapılmaya başlandı.

SILA KİMDİR? KAÇ YAŞINDADIR?

1980 yılında Denizli dünyaya gelen Sıla Gençoğlu aslen Denizlilidir. 36 yaşında olan Sıla Gençoğlu Türk şarkıcı, söz yazarı ve besteci. İlkokulu yıllarını Denizli'de geçiren Sıla lise eğitimini ananesinin yanında İzmir'de almıştır.  Sahne çalışmalarına ilk olarak İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesi'nde başladı ve Türk Halk Müziği ile Türk Sanat Müziği korolarında korist ve solist olarak görev aldı. İzmir Devlet Opera ve Balesi sanatçılarından Sabahat Tekebaş ile şan ve ses eğitimi uzerine çalışmıştır.

 

Sıla’nın zaman içinde yaptığı besteler ve yazdığı şarkı sözleri Ferhat Göçer, Kenan Doğulu, Emel Müftüoğlu gibi değerli sanatçıların albümlerinde yer alırken, ilk solo albümü olan “SILA” nın oluşumuna zemin hazırladı. Geniş kitleler onun sesiyle ilk kez Sezen Aksu ile yaptıkları ve “Sıla” dizisinin şarkısı olan ortak besteleri “Sıla / Töre” sayesinde tanışmıştır. Sıla’nın hemen ardından ‘Yaban Gülü’ dizisinin jenerik müziğini yapmıştır.

 

AHMET KURAL KİMDİR?

(10 Kasım 1982, Kütahya), Türk oyuncu.

10 Kasım 1982 tarihinde emniyet müdürü babasının görev yeri olan Kütahya'da dünyaya geldi. Konservatuvarda okuyan ablasının etkisiyle oyuncu olmaya karar veren Kural, lise yıllarında tiyatro çalışmalarına katıldı, Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünü bitirdi ve Bilkent Üniversitesinde master yaptı Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi aldı.

Eğitimine devam ettiği sırada Levent Kırca-Oya Başar Tiyatrosu kadrosuna dahil oldu. Tiyatro çalışmaları sürerken Fikrimin İnce Gülü adlı dizi ve TRT'de yayınlanan Evimin Erkeği adlı dizilerde aldığı rollerle televizyonda görünmeye başladı. Ardından Gazi adlı dizide başrol oynamaya başladı ancak rating'lerin düşük olması nedeniyle dizi 19. bölümden sonra yayından kaldırıldı. Aynı yıl içinde Güneşin Oğlu adlı sinema filminde Haluk Bilginer, Köksal Engür, Hümeyra ve Özgü Namal ile birlikte rol aldı. Ardından Ramazan Güzeldir adlı dizinin bir bölümünde oynadı.

2010 yılında Selçuk Aydemir'in yönettiği Çalgı Çengi adlı sinema filminde Murat Cemcir ile başrolde oynadı. 28 Haziran 2012 tarihinde Star TV'de yayınlanmaya başlayan İşler Güçler adlı dizinin başrollerini Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz ile paylaşmıştır. Daha sonra Düğün Dernek adlı sinema filminde de Murat Cemcir'le başrolleri paylaştı. 2014 yılının Ekim ve Kasım aylarında vizyona giren Oflu Hoca'nın Şifresi isimli filmde bir Bakanı canlandırmış, Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu adlı filmde de karga karakterinin seslendirmesini yapmıştır.

İlk bölümü 13 Şubat 2014 tarihinde yayınlanan Kardeş Payı dizisinin başrolünü Murat Cemcir ve Seda Bakan ile paylaştı.

4 Aralık 2015 tarihinde vizyona giren ve 2015 yılının en çok izlenen filmi olan Düğün Dernek 2: Sünnet filminin başrollerini yine Murat Cemcir ile paylaşmıştır.

 

 

Tiyatro

Levent Kırca&Oya Başar Tiyatrosu

Ateşin Düştüğü Yer

Gereği Düşünüldü

Müjdat Gezen Sanat Tiyatrosu

Adı Menekşe

 

Dizi ve Filmlerdeki Rolleri

 

Yıl Dizinin veya Filmin Adı Oynadığı Rol

2016 Hayatımın Aşkı Konuk Oyuncu(1. Bölüm)

2015 Düğün Dernek 2: Sünnet Tüpçü Fikret

2014 Oflu Hoca'nın Şifresi Spor Bakanı

2014-2015 Kardeş Payı Metin Özdemir

2013 Düğün Dernek Tüpçü Fikret

2012-2013 İşler Güçler Ahmet Kural (Kendisi)

2012 Behzat Ç. Çalgıcı Gürkan (60. Bölümde konuk oyuncu)

2011 Üsküdar'a Giderken Kasap Hasip

2010-2011 Elde Var Hayat Metin

2010 Memleket Meselesi Mustafa

2010 Çalgı Çengi Gürkan

2009 Ramazan Güzeldir Mafya (21. Bölümde konuk oyuncu)

2009 Bir Bulut Olsam Harun Öğretmen

2009 Kahramanlar Serkan

2008 Gazi Fırat Kalender

2007 Evimin Erkeği Kapıcı Reco

2007 Fikrimin İnce Gülü Savaş

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

  • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
  • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
  • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
  • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
 
Zeytin Dalı harekatından yeni görüntüler

Zeytin Dalı harekatından yeni görüntüler