• $ 5,8115
 • € 6,5488
 • 238.315
 • 96.861
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54

Milli medyaya yağlı urgan tehdidi

‘Yeni bomba’ propagandasıyla kürsüye çıkarılan Kılıçdaroğlu, seviyesiz konuşmasında, milli medyayı idamla tehdit etti, ‘Malı götürmeyi çok iyi bilirim’ itirafında bulundu.

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
x

CSÖZLERİ, CHP’Lİ TEK PARTİ DÖNEMİNİN DARAĞAÇLARINI AKILLARA GETİRDİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, günlerdir yaptığı “Salı günü yeni bir bomba patlıyor. Salı günü büyük bomba patlayacak” propagandası da boş çıktı. 8 gün önce sahte olduğu anlaşılan belgeleri partisinin Meclis grubunda sallayan Kılıçdaroğlu aynı iddialarını daha seviyesiz bir üslupla tekrarladı. Kılıçdaroğlu, CHP Kadın Kolları tarafından Türk kadınına seçme ve seçilme hakkının verilişinin 83’üncü yıl dönümü dolayısıyla Ankara Spor Salonu’nda düzenlenen “Eşitlik ve Adalet Kadın Buluşması”nda tepki çeken ifadeler kullandı. 

MALI GÖTÜRMEYİ BİLİRİM

Geçtiğimiz hafta yaptığı Man adası ile ilgili iddialarını yineleyen CHP lideri Kılıçdaroğlu, ilginç cümleler kurdu. Kılıçdaroğlu, “Yav ben eski maliyeciyim, eski hesap uzmanıyım, mal nasıl götürülür senden çok daha iyi bilirim” dedi. Kılıçdaroğlu’nun bu sözleri sosyal medyada itiraf gibi yorumlandı.

YAĞLI URGAN TEHDİDİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu sadece hükümet ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik seviyesiz ifadeler kullanmadı. A Haber ve ATV başta olmak üzere milli hassasiyetleri bulunan medyayı da tehdit etti. A Haber ve ATV’yi isim vererek, boynuna yağlı urgan geçirme tehdidinde bulunan CHP’li Kılıçdaroğlu “Boynunuza ne takacağımı çok iyi biliyorum” dedi. Kılıçdaroğlu’nun bu sözleri akıllara, CHP’li tek parti yıllarında binlerce kişinin idam edildiği meydanlara kurulan idam sehpalarını getirdi.

YALAN ÜSTÜNE YALAN

CHP lideri Kılıçdaroğlu bir kadın toplantısına yakışmayan seviyesiz ve tehditkar konuşmasında yanlış bilgiler de verdi. Kılıçdaroğlu’nun “Tarih 11 Ekim 2013; Rıza Sarraf’la dönemin işçileri bakanı telefonda konuşurlar” diye başladığı, dönemin İçişleri Bakanı’nın Sarraf’a, “Senin MİT’te bir şeyin yok” diye sürdürdüğü ifadeleri de asılsız çıktı. MİT’in 2015’te bu iddiayı yalanladığı ortaya çıktı. 

KÜSTAH SÖZLER

Saldırgan ve hakaret içerikli sözleriyla Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef alan Kılıçdaroğlu, “Eğer vatana ihanet eden birilerini arıyorsunuz, o birilerinin başında sarayda oturan vardır” ifadesini kullandı. Suriyelilere harcanan30 milyar dolara ilişkin açıklamaya da değinen Kılıçdaroğlu, şöyle devam etti:  “Türkiye’de değişik yerlerde dedi ki ‘Suriyelilere 30 milyar dolar para harcadık’. Vallahi de billahi de buraya harcamadı.”      

YULARIN KİMİN ELİNDE

-Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ: Her gün medya özgürlüğünden bahsedenler kendi iftiralarına inanmayan medyayı tehdit edip, susturmaya kadar varan bir gayri ahlaki tavır ortaya koyuyorlar. Kılıçdaroğlu, Türkiye’ye karşı yürütülen uluslararası komploların, Türkiye’ye ve Türk milletine diz çöktürmek isteyen çevrelerin gönüllü işbirlikçisi ve taşeronudur. Ben soruyorum, CHP’nin genel başkanının yuları kimin elinde? 

- İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: Man Adası’nda veya herhangi bir adada Cumhurbaşkanımızın ve yakınlarının parasının olduğunu ispat etmezse şerefsizdir ve alçaktır. Zannediyor ki bunu söylerim, burada kalır. Bunu net söylüyorum, hayatımızın sonuna kadar bunun takipçisi olacağız. 

- Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş: Kılıçdaroğlu’nun a haber’i hedef alan söylemi, halkın haber alma hakkının, düşünce özgürlüğünün ve demokrasinin teminatı olan medyaya yönelik bir linçtir. Şiddetle kınıyorum. 

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

 • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
 • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
 • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
 • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!
Hamsi06.12.2017 08:00
Amerika da Turp Türkiyede Kılıçdar oğlu serseri mayın gibi dolaşıyorlar ne zaman nerede patlayacakları belli değil, sadece yaptıkları ortalığı karıştırmak, onları hiç bir kimsede galiye almıyor ama kullanıyorlar
 • 0
 • 0

Bakan Albayrak bankacılarla toplantı yaptı

Bakan Albayrak bankacılarla toplantı yaptı

Başkan Erdoğan'dan 'Berat Gecesi' paylaşımı

Başkan Erdoğan'dan 'Berat Gecesi' paylaşımı

Meteorolojiden uyarı

Meteorolojiden uyarı

Ses altı seyir füzesi Neptün yeniden ateşlendi

Ses altı seyir füzesi Neptün yeniden ateşlendi

35 milyon lira kayıp

35 milyon lira kayıp

ABD'den işgal girişimine destek

ABD'den işgal girişimine destek

İran'da rejime 'Haşdi Şabi' tepkisi

İran'da rejime 'Haşdi Şabi' tepkisi

Tehlikeli çatışma! Rus ve İran askerleri birbirine girdi

Tehlikeli çatışma! Rus ve İran askerleri birbirine girdi
 
Rusya´ya karşı insansız filo kuruyor

Rusya´ya karşı insansız filo kuruyor

Erken emekli olmak isteyenler dikkat! Erken emeklilikte 3.5 yıl formülü!

Erken emekli olmak isteyenler dikkat! Erken emeklilikte 3.5 yıl formülü!

ABD'den yeni F-35 teklifi!

ABD'den yeni F-35 teklifi!

Hatay'da görsel şölen! Mutlaka görün...

Hatay'da görsel şölen! Mutlaka görün...