Eren HATTATOĞLU

ehattatoglu@stargazete.com

Astrolojist

09 Eylül 2012 Pazar

Yarım kalan işleri tamamlayalım

Dolunayın ardından nispeten sakin bir hafta geçirebiliriz. Ay küçüldüğünden yeni başlangıçlarda değil de elimizdeki yarım kalan işlerde daha verimli ve başarılı olacağız. Bu hafta biraz geri çekilip düşünmeye ve karar vermeye zaman ayırmalıyız, zira önümüzdeki hafta güçlü bir yeniay doğacak ve yeni girişimlerimizi destekleyecek. Ay küçülürken ektiğimiz tohumlar istediğimiz gibi filiz vermeyebilir.

Hafta başı yeni haberler ve genel olarak iletişim ağırlıklı geçecek. Toplantı, görüşme ve şehir içinde kısa yollar yapabiliriz. Özellikle 10 Eylül doğumlular sadece bu günde değil, önümüzdeki bir sene boyunca hareketli ve aktif olacak.

Venüs ile ön plana çıkan Aslan burçları da bu hafta aktif olacak, sürprizler ve ani gelişmeler yaşayacak. 30 Temmuz doğumlu Aslanlar hem aşk hayatlarında, hem de para konularında sıradışı ve renkli olaylar yaşayabilir. 

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Hem günlük işleriniz ön planda hem aşkta şanslı ve renkli bir dönemdesiniz. Özellikle 28 Mart yakınlarında doğanlar sürpriz bir aşk veya aşkta ani gelişmeler yaşayabilirler. Ancak yeni proje ve görevlere başlamak için acele etmeyin. Bu hafta hazırlanın zira önümüzdeki Pazar doğacak olan yeniayın hemen ardından işlerin istediğiniz gibi gelişme şansı daha yüksek olacak.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Bugünlerde yaratıcılığınız ve kendinizi ifade gücünüz en yüksek seviyelere çıkabilir. Aşkta ise duygularınızı sözlerinizle en iyi şekilde anlatabilir ve aranızdaki iletişimi artırabilirsiniz. Önümüzdeki pazar doğacak olan yeniay aşk hayatınızda yeni bir dönemi başlatabilir ama öncesinde acele etmemelisiniz. Ev ve mülkten para kazanmanız da söz konusu olabilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Hafta başında eve ait konulara odaklanabilirsiniz. Eviniz, başka bir mülk ya da babanızla ilgili haberler gelebilir. Bu konular hakkında görüşmeler hatta kısa bir yol yapabilirsiniz. Ancak eve ait konularda yeni bir adım atmak için acele etmeyin ve önümüzdeki hafta doğacak olan güçlü yeniayı bekleyin. Yeniay uygun koşulları da beraberinde getirecek, siz bu hafta hazırlanın yeter.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Haftanın ilk günleri hareketli olacak ve koşturacaksınız. Seyahate çıkabilir, insanlarla sürekli bağlantı halinde olabilirsiniz. Bir anlaşma gündeme gelirse önümüzdeki pazar günü doğacak yeniayın ardından imzanızı atmaya bakın. Hem para kazanma beceriniz gelişiyor hem para harcama isteğiniz artıyor. Kariyerinizde ani bir gelişme olabilir ve sonucunda gelirinizde artış yaşayabilirsiniz.

Aslan Haftanın şanslısı 24 Temmuz - 23 Ağustos

Çarşamba ve perşembe sizin günleriniz, ön planda olacak ve kendinizi göstereceksiniz. Özellikle 30 Temmuz yakınlarında doğanlar hem aşk hayatlarında, hem para konularında gelişmeler yaşayabilir. Maddi konularda yeni bir adım atmak istiyorsanız bu hafta düşünün, karar verin ve önümüzdeki pazar gününden itibaren harekete geçecek şekilde hazırlık yapın. 

Başak Haftanın diğer şanslısı 24 Ağustos - 23 Eylül

Burcunuzdaki Güneş ve Merkür tüm enerjisiyle bu hafta da sizi destekliyor. Hafta başı önemli konuşmalar yapabilir, haberler alabilirsiniz. Maddi konulardaki sıkıntılarınıza perde arkasından çok sürpriz bir destek alabilirsiniz. Çok yakında yaklaşık iki yıldır yaşadığınız nakit darlığından çıkacak ve ardından kestirme yollara sapmadan çaba gösterdiyseniz ödülünüzü alacaksınız.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bu dönemde gizli kapaklı işler veya gizli kalması gereken bazı konularla ilgilenebilirsiniz. Henüz açıklamamanız en çok da sizin yararınıza olacak. Alternatif olarak hastane, huzurevi, hapishane, rehabilitasyon merkezi gibi kapalı kalınan kurumlara gidip gelebilir ya da oralardan haberler alabilirsiniz. Kısa bir süre sonra hayatınızın en zor dönemlerinden birini geride bırakacaksınız.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Hafta başında arkadaşlar ve dernek, kulüp gibi topluluklardan haberler alabilir, birlikte seyahat planlar yapabilirsiniz. İş programınız ise değişken. Bir an çok işiniz olabilir ama arkasından hiç işiniz olmayabilir. Yakında sorumluluklarınız artacak ve daha yavaş ilerlemeye başlayacaksınız. Yeni bir girişimde bulunma niyetiniz varsa önümüzdeki Pazar gününün ardından harekete geçmelisiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Hafta başında işveren, yönetici ya da aile büyüğü gibi otorite figürlerinden haberler alabilir veya önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Bu dönemde gözler üzerinizde; her ne kadar ekim ayının ilk haftasına kadar mücadelenizi gizli yapmanız gerekse de aşama kaydedebilirsiniz. Ancak kariyerinizde yeni bir hamle yapmak için önümüzdeki pazar günü doğacak olan yeniayı beklemelisiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Bir başkasıyla paylaştığınız hisseli gelirler, kredi, sigorta, miras, nafaka gibi ortak kaynaklardan sürpriz bir para gelebilir. Ev, mülk gibi konulardan kazançlı çıkabilirsiniz. Eve ait konular uzun bir süre sürprizlerle dolu olacak. Diğer yanda hafta başında görüşme ve toplantılara katılabilirsiniz. Yayıncılık, medya, yurtdışı, üniversite ve mahkemelerle ilgili alanlar gündeminizde olacak.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Hafta başında kredi, borç, vergi, sigorta, hisse, tazminat ya da ameliyat gibi tıbbi işlemler hakkında konuşmalar yapabilir, haberler alabilirsiniz. Kendi maaşınız değil de, ortak gelirler söz konusu olacak. Eğer parayla ilgili yeni bir başvuruda bulunacaksanız, önümüzdeki haftayı bekleyin. Diğer yanda sevgilinizle kısa bir seyahate çıkabilir ya da beklemediğiniz bir haber alabilirsiniz. 

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Şu anda Güneş size en uzak konumda olduğundan sizi değil partnerinizi ve ortaklıkları ön plana çıkarıyor. Hafta başında eşiniz, ortağınız veya ajans, avukat gibi sizi birebir temsil eden kişilerle iletişiminiz her zamankinden yoğun olacak. Diğer yanda parayla ilgili sıkıntılarınız olabilir ama hafta ortasında beklemediğiniz ve büyük olasılıkla sevineceğiniz bir gelişme aniden ortaya çıkabilir.

TSK, Kafr Bassin bölgesinde gözlem noktası kurdu

TSK, Kafr Bassin bölgesinde gözlem noktası kurdu

Buradaki toprağın altında yüzlerce insan yaşıyor

Buradaki toprağın altında yüzlerce insan yaşıyor

İki başlı yılan görenleri şoke etti

İki başlı yılan görenleri şoke etti

Doğunun büyülü şatosu Hoşap Kalesi

Doğunun büyülü şatosu Hoşap Kalesi