7 Temmuz 2022 Perşembe / 8 ZilHicce 1443

Annenin Sırrıdır Çocuk izle 5. bölüm! Annenin Sırrıdır Çoçuk 5.bölüm full izle Youtube!

Annenin Sırrıdır Çocuk izle 5. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Ekrana geldiği ilk günden itibaren büyük beğeni kazanan Annenin Sırrıdır Çocuk dizisinin yeni bölümünde Defne bebeğine kavuşacak mı? İşte Annenin Sırrıdır Çocuk 5.bölüm full izle Youtube linki ve son bölümde yaşananlar... Annenin Sırrıdır Çocuk izle 5. bölüm!

6 Mayıs 2022 Cuma 10:16 - Güncelleme:

"Annedir Sırrıdır Çocuk" 5. bölümüyle ekrana geldi. Başrollerinde Engin Öztürk, İrem Helvacıoğlu, Selin Yeninci ve Olgun Toker'in yer aldığı dizi Çarşamba akşamları ekrana geliyor. Annenin Sırrıdır Çocuk 5.bölüm full izleme linki haberimizde yer alıyor. Youtube! Annenin Sırrıdır Çocuk izle 5. bölüm!

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK İZLE 5. BÖLÜM!

Yapımını Ntc Medya, yapımcılığını Fatih Aksoy ve Mehmet Yiğit Alp'in üstlendiği, TV8 ekranlarının yeni dizisi Annenin Sırrıdır Çoçuk 5.bölümüyle ekrana geldi.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOÇUK 5.BÖLÜM FULL İZLE YOUTUBE!

NTC Medya imzalı, yönetmenliğini Müge Uğurlar'ın üstlendiği, senaryosunu Makbule Kosif ve Gülsev Karagöz'ün kaleme aldığı, başrollerini İrem Helvacıoğlu, Selin Yeninci, Engin Öztürk ve Olgun Toker'in paylaştığı Annenin Sırrıdır Çocuk, her Çarşamba saat 20:00'de Tv8'de.

ANNENİN SIRRIDIR ÇOCUK 6. BÖLÜM FRAGMANI

"Üstünü örttüğümüz her şeyin altında kalırız."

"Ben Meryem... Köksüz... Yuvasız... Neden böyle olduğumu anlamanız için çocukluğumu bilmeniz gerek... Anlatmak çok zor ama... Sadece sevgisiz büyüdüğümü bilin şimdilik... Benim gibi masum, küçücük bir çocukken sevilmeyenler içlerindeki boşluğu doldurmak için yalan söylerler. Ta ki... O boşluğu dolduran gerçeğinizi bulana kadar. Benim için o gerçek annelik... Defne'yle yollarımızı kesiştiren de bu... Birkaç ay sonra çocuğumuzu kucağına alacak iki anneyiz biz... Bir araya gelişimiz kaderin sırlı oyunlarında gizli..."