09 Mart 2021 Salı / 25 Recep 1442
Gece modu

Bir Zamanlar Çukurova 70. bölüm izle!

Bir Zamanlar Çukurova 70. bölümüyle ATV ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Bir Zamanlar Çukurova 70. bölüme Züleyha'nın Yılmaz'a 'Niye yaptın bunu? Niye çocuğumdan ayırdın beni? Gözümde Demir'den farkın yok, bir daha karşıma çıkma' sözleri damga vurdu. Öte yandan Hünkar ve Ali Rahmet Fekeli tam mutlu olacakken Hünkar bıçaklanıyor. Peki Vahide Perçin'in canlandırdığı Hünkar ölecek mi? İşte kaçıranlar için Bir Zamanlar Çukurova 70. bölüm izleme linki.

04 Mart 2021 Perşembe 16:46 - Güncelleme: 04 Mart 2021 Perşembe 16:46

Bir Zamanlar Çukurova 70. bölüm izleyenleri yine ekran başına kilitleyen olaylara sahne oldu. Bir Zamanlar Çukurova 70. bölümde; Demir, 'Oğlum Adnan'ın öz babası Yılmaz Akkaya'dır' diyerek herkesi şoke ediyor. Yılmaz ise çocuğunu alıp gidiyor. Züleyha Yılmaz'ın bu yaptığını affetmiyor. Öte yandan Hünkar bıçaklanıp yere yığılıyor. Fekeli ise ölümle burun buruna geliyor. Peki Hünkar ölecek mi? Vahide Perçin diziden ayrılıyor mu? İşte Bir Zamanlar Çukurova 70. bölüm izleyemeyenler için son bölüm özeti.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 70. BÖLÜM İZLE!

Bir Zamanlar Çukurova 70. bölümde Ali Fekeli'nin söylediği "Bir can düşüyor işte, insanın canının tam ortasına..." sözü hafızalara kazındı.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Hünkar karakterini canlandıran Vahide Perçin gündem oldu. Dizinin son ölümünde Hünkar karakteri vurulunca herkes Vahide Perçin'in diziden ayrılacağını düşündü.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 70. BÖLÜM ÖZETİ

Bir Zamanlar Çukurova 70. bölümde Demir'in gazetecileri çağırıp oğlu Adnan'ın babasının Yılmaz olduğunu açıklaması, Çukurova'ya bomba gibi düşer! Herkes bu olayı konuşurken, Yılmaz, Adnan'ı alıp konaktan ayrılır. Onu sadece Saniye görür ama o da görmezden gelmeyi tercih edecektir. Gazeteciler bahçeden ayrılırken Adnan'ın kayıp olduğu fark edilince, Züleyha bir kez daha yıkılır! Herkes Yılmaz'dan şüphelenir. Demir, Gülten'in ona yardım ettiğine inanır. Saniye hiç sesini çıkaramazken, Züleyha, Yılmaz tarafından da evladı ile sınandığı için bir kez daha yıkılır! Artık gözünde Demir ile Yılmaz'ın bir farkı kalmamıştır.

FEKELİ TUZAKTAN KURTULDU AMA FİKRET NEYİN PEŞİNDE?

Fekeli'yle düştükleri tuzaktan amcasının hayatını kurtararak çıkan Fikret, onu Adana'ya yollayıp adamların peşinden gider. Ancak bir türlü geri dönmeyince Fekeli, jandarmaya haber verir. Fekeli yeğeninin hayatından endişe ederken, Behice'nin ise komplo teorileri için eline fırsat geçmiş olacaktır.

DEMİR HESAP SORMAK İÇİN FEKELİ KONAĞINDA!

Bir Zamanlar Çukurova 70. bölümde; Fekeli konağında gündem, Fikret'in kaybolması ve Fekeli ile düştükleri pusudur. Ancak Yılmaz da ortada yoktur. Behice, Fikret'in hikayesinin peşindedir ama Müjgan'ı asıl ilgilendiren başka bir şey vardır. Demir, Yılmaz'ın oğlunu kaçırdığı haberi ile Fekeli konağına elinde silah ile gelir! Fekeli de bu durumda, ne diyeceğini bilemez hale gelir.

HÜNKAR NEYİN PEŞİNDE? ELİNDEKİ DOSYADA NE VAR?

Hünkar'ın gizli bir görev verdiği, kimsenin tanımadığı adamlarından biri gelir. Hünkar onunla buluşup, beklediği belgeleri alarak konağa döner. Çukurova'da yine ortalığı ayağa kaldırabilecek gerçekler vardır ve bunlar sadece Hünkar'ın elindeki dosyadadır!

DEMİR, HÜNKAR İLE BARIŞINCA SEVDA'YA NE OLACAK?

Demir, tüm basının önünde oğlunun babasının Yılmaz olduğunu açıklayarak, kendisini Züleyha ve oğluna kol kanat germiş, aşık bir adam olarak anlatıp adeta temize çeker. Tüm Çukurova'nın gündeminde artık bu konu vardır, Sevda ve Hünkar savaşı unutulmuştur. Demir, annesi ile barışınca, Sevda'nın yanına da gitmez. Gidemediği için de öyle bir şey yapar ki, davranışı, Sevda'nın gözünde kendisine Hünkar'ın yaptıklarından farksız kalacaktır.

YILMAZ OĞLUNU KONAKTAN KAÇIRIYOR!

Demir'in gazetecileri çağırıp oğlu Adnan'ın babasının Yılmaz olduğunu açıklaması, Çukurova'ya bomba gibi düşer! Herkes bu olayı konuşurken, Yılmaz, Adnan'ı alıp konaktan ayrılır. Onu sadece Saniye görür ama o da görmezden gelmeyi tercih edecektir.

Gazeteciler bahçeden ayrılırken Adnan'ın kayıp olduğu fark edilince, Züleyha bir kez daha yıkılır! Herkes Yılmaz'dan şüphelenir. Demir, Gülten'in ona yardım ettiğine inanır. Saniye hiç sesini çıkaramazken, Züleyha, Yılmaz tarafından da evladı ile sınandığı için bir kez daha yıkılır! Artık gözünde Demir ile Yılmaz'ın bir farkı kalmamıştır.

Fekeli'yle düştükleri tuzaktan amcasının hayatını kurtararak çıkan Fikret, onu Adana'ya yollayıp adamların peşinden gider. Ancak bir türlü geri dönmeyince Fekeli, jandarmaya haber verir. Fekeli yeğeninin hayatından endişe ederken, Behice'nin ise komplo teorileri için eline fırsat geçmiş olacaktır.

Fekeli konağında gündem, Fikret'in kaybolması ve Fekeli ile düştükleri pusudur. Ancak Yılmaz da ortada yoktur. Behice, Fikret'in hikayesinin peşindedir ama Müjgan'ı asıl ilgilendiren başka bir şey vardır. Demir, Yılmaz'ın oğlunu kaçırdığı haberi ile Fekeli konağına elinde silah ile gelir! Fekeli de bu durumda, ne diyeceğini bilemez hale gelir.

AŞK YENİDEN!

Evlat sınavlarında biri bitmeden biri başlayan Hünkar ve Fekeli bir kez daha buluşur. Geçen zaman içinde Fekeli, Hünkar'ın pişmanlıklarını görmüştür. İki eski aşık, halen birbirlerinde teselli bulmaktadır. Fekeli, Hünkar'a artık kendileri için yaşamaları gerektiğini söyler ve yeniden evlenme teklif eder!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 71. YENİ BÖLÜM FRAMANI