22 Ekim 2021 Cuma / 16 RebiülEvvel 1443

Bir Zamanlar Çukurova 103. bölüm full izle Atv! Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon 103. bölüm izle!

Bir Zamanlar Çukurova 103. bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıktı. Atv'nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, yeni sezonun ilk bölümüyle ekrana geldi. Bir Zamanlar Çukurova 103.bölümde; Tüm Çukurova Demir'i ararken Züleyha, bulunan bir cesedin teşhisi için çağrılır. Acısıyla boğuşan Züleyha'ya bir darbe de Ümit'ten gelir. Ümit, Demir'in yerini öğrenmek için Züleyha'nın oğlu Adnan'ı kaçırır. Canına tak eden Züleyha silahını alıp Ümit'in karşısına çıkar. Yaşanan boğuşmada Ümit vurulur. Züleyha, şimdi ne yapacak? Bir Zamanlar Çukurova 103. bölüm full izleme linki haberimizde yer alıyor.

10 Eylül 2021 Cuma 10:59 - Güncelleme: 10 Eylül 2021 Cuma 10:59

Bir Zamanlar Çukurova 103. bölümüyle yeni sezonda Perşembe akşamı ATV'de ekrana geldi. Bir Zamanlar Çukurova 103. bölümde Çukurova'ya ölen kardeşi Erkan'ın intikamını almak için gelen Hakan Gümüşoğlu'nun "Benim kardeşimi planlayarak öldürdüler. Biz de onların canlarını planlayarak yakacağız!" sözü damga vurdu. Hakan ve Abdülkadir intikam planı kimleri yakacak? Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon 103. bölüm izleme linki haberimizde yer alıyor. Bir Zamanlar Çukurova 103. bölüm full izle Atv!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 103. BÖLÜM FULL İZLE (YENİ SEZON)

"Benim kardeşimi planlayarak öldürdüler. Biz de onların canlarını planlayarak yakacağız!"

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 104. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ SEZON 103. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Bir Zamanlar Çukurova 103. bölümde Yamanlar Konağı'nı saran alevlerin arasında başta Züleyha ve Fikret olmak üzere tüm Çukurova halkı Demir'i aramaya başlar.

Fikret, yaralıların hastaneye yetişmesi için canla başla çabalarken Züleyha, bu hain saldırının bir düşman tarafından yapıldığını düşünüp savcıyla görüşmek ister. Ancak Ümit, yaşanan onca acıdan sonra da rahat durmaz.

Ümit, Savcıya yaptığı şoke edici açıklamalarla Züleyha ve Fikret'i oldukça zor bir duruma sokar. Fikret, başta kararsız kalsa da sonunda Züleyha'ya Hakan'ın adını verir ve saldırıyı onun gerçekleştirmiş olabileceğini söyler. Hakan ve Abdülkadir intikam planı kimleri yakacak?

Şehre intikam ateşiyle beraber gelen Hakan Gümüşoğlu, ölen kardeşi Erkan'ın intikamını almak için her şeyi yapmaya hazırdır. Demir'le önceden yolları kesişen zengin iş adamı Hakan, şimdi Çukurova'da itibar kazanmak ve dengeleri değiştirmek hedefindedir.

Hakan, Adnan ve Demir Yaman ile kapanmamış davası olan Abdülkadir ile birlikte adım adım intikamını planlar ve Yamanlar Konağı'nı gözlemeye başlar. Ancak Hakan ve Abdülkadir'in hedefinde hiç beklenmedik bir isim daha vardır.

ZÜLEYHA, ÜMİT'İ VURUYOR!

Züleyha, bulunan bir cesedin teşhisi için çağrılır. Acısıyla boğuşan Züleyha'ya bir darbe de Ümit'ten gelir. Ümit, Züleyha'dan Demir'in yerini öğreneceğini düşünüp Adnan'ı kaçırır.

Ümit'in yaptıkları artık canına tak eden Züleyha, silahını alıp Ümit'in karşısına çıkar. Aralarında yaşanan boğuşma esnasında Ümit vurulur.

Züleyha dehşet içindedir. Üstelik onları uzaktan izleyen kişiden de habersizdir....