26 Mayıs 2022 Perşembe / 25 Sevval 1443

Camdaki Kız 16. bölüm full izle! Camdaki Kız 16. Bölüm izle tek parça!

Camdaki Kız 16. bölüm izleyicisiyle buluştu. Camdaki Kız 16. bölümde tüm ailenin beraber olduğu bir davette Sedat'ı büyük bir sürpriz beklemektedir. Ekrana yansıyan görüntü herkesi şoke eder. Nalan, aldatıldığını öğrenecek mi? Başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun yer aldığı Camdaki Kız 16. bölümü izlemek isteyenler için Kanal D ve Youtube Camdaki Kız son bölüm izleme linki sizlerle. Camdaki Kızı dizi 16. bölüm full izle YouTube!

24 Ekim 2021 Pazar 12:22 - Güncelleme:

Camdaki kız 16. bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıktı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız 16. son bölümde Selen, Gülcihan ve Rafet'in evliliklerinin 40'ıncı yıl için Gülcihan'a sürpriz olacak bir parti düzenler. Partinin sonunda ise herkesi başka bir sürpriz beklemektedir. Cana ile Sedat'ın ilişkisi ortaya mı çıkacak? Camdaki Kız 16. bölüm izleme sayfasına haberimizdeki linkten ulaşabilirsiniz. Camdaki Kızı dizi 16. bölüm full izle YouTube!

CAMDAKİ KIZ 16. SON BÖLÜM İZLE (KANAL D)

Kanal D'nin, yapımını OGM Pictures'ın üstlendiği iddialı dizi Camdaki Kız, izleyici tarafından her Perşembe reytinglerde zirvede yer alıyor.

CAMDAKİ KIZ 16. BÖLÜM FULL İZLE YOUTUBE

Camdaki Kız, her hafta perşembe akşamı saat 20.00'da Kanal D'de...

CAMDAKİ KIZ 16. BÖLÜM ÖZETİ

Selen'in hamilelik yalanı büyürken bir taraftan geçmiş aşkı Emir kafasını karıştırmaktadır.

Cana, Alp'i susturabilmek için Feride ile iş birliği yapmak durumunda kalır. Nalan'ın aklında ise annesinin yatağının üzerinde gördüğü mektup vardır.

SEDAT'I BEKLEYEN SÜRPRİZ NE?

Sedat ve Cana'yı takip eden Feride duruma el atar. Cana'yı sıkıştırıp tehdit eder. Diğer taraftan artık Sedat'ın yaptıkları herkesin gözüne batmaktadır. Tüm ailenin beraber olduğu bir davette Sedat'ı büyük bir sürpriz beklemektedir.

Camdaki kız 16. bölümde Alp, tüm gerçekleri anlatma niyetiyle Sedat ve Nalan oradayken Feridelere gider fakat Feride durumu kontrol altına tutmayı başarır.

Alp, Cana ve Sedat'ın ilişkini itiraf eder. Feride, olayı Nalan'dan saklamaya çalışsa da ihaneti açıklamak ister. Nalan'ın evliliğinin, artık uçurumun eşiğinde olduğu ortadadır.

Cana, Alp'i susturabilmek için Feride ile iş birliği yapmak durumunda kalır.

Feride, ihanetin devam ettiğini öğrenince Sedat'ı karşısına alır. Sedat, Rafet'in öfkesiyle karşı karşıya gelirken Cana ve Alp'in boşanma haberi herkesi şoke eder.

Cana ve Alp'in boşanma haberlerinin basında duyulması konakta gerginlik yaratırken, Nalan dışında herkes işin aslını bilmektedir.

Selen, Gülcihan ve Rafet'in evliliklerinin 40'ıncı yıl için Gülcihan'a sürpriz olacak bir parti düzenler. Partinin sonunda ise herkesi başka bir sürpriz beklemektedir.

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe Kanal D'de.

HAYRİ YASAK AŞKA TANIKLIK ETTİ!

Camdaki Kız'ın 21 Ekim Perşembe akşamı yayınlanan 16. bölümünde Hayri, Sedat ve Cana'nın yaşadığı yasak aşkı öğrenenlerden biri oldu. Sedat ve Cana, ilişkilerinin duyulmaması için çırpınırken Hayri, tesadüf eseri otelin otoparkında onları gördü.

Cana'nın Sedat'la yakınlaştığı anlar, Hayri'yi öfkelendirirken Nalan'a olan üzüntüsünü de arttırdı.