26 Ekim 2021 Salı / 20 RebiülEvvel 1443

Çukur final yapıyor, yerine ''Üç Kuruş'' geliyor! 3 Kuruş dizisinin oyuncuları kimler olacak?

Çukur dizisinin final yapacak olmasının ardından Show Tv'de yerine gelecek dizi için çalışmalar başladı. Ay Yapım tarafından Çukur'un yerine Üç Kuruş adlı bir dizi hazırlandığı ve dizinin başrollerinde 3 erkek oyuncunun yer alacağı öğrenildi. İşte 3 kuruş dizisinde rol alacak isimler..

2 Haziran 2021 Çarşamba 11:23 - Güncelleme: 2 Haziran 2021 Çarşamba 11:23

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur'un final haberinin gelmesinin ardından yerine getirilmesi planlanan Üç Kuruş adlı dizi için hazırlıklara başlandığı iddia edildi. Peki 3 Kuruş dizisinin oyuncuları kimler olacak? İşte muhtemel başrollerden birisi.

TV 100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre Show TV ekranlarının fenomen haline gelen dizisi Çukur'un kısa süre sonra final yapacağı biliniyordu. Dizinin final yapması nedeniyle üzülen Çukur hayranlarına iyi haber geldi.

BAŞROLDE 3 ERKEK OYUNCU

Ay Yapım tarafından Çukur'un yerine Üç Kuruş adlı bir dizi hazırlandığı ve dizinin başrollerinde 3 erkek oyuncunun yer alacağı öğrenildi. Dizinin başrolü için görüşülen erkek oyunculardan birinin ise Medcezir ve Mucize Doktor dizilerindeki oyunculuğuyla akıllara kazınan Taner Ölmez olduğu kaydedildi.

HAYRANLARINI HEYECANLANDIRDI

Dizinin senaryo ve oyuncu kadrosu için hazırlıkların tüm hızıyla devam ettiği öğrenilirken, başrol için ismi geçen Taner Ölmez'den henüz resmi bir açıklama gelmedi. Buna rağmen, Ölmez'in hayranları şimdiden yeni dizinin heyecanına girdi. Genç oyuncu son olarak Mucize Doktor dizisiyle ekranlara gelmiş ve Ali Vefa karakteriyle gönülleri kazanmıştı.