28 Şubat 2021 Pazar / 16 Recep 1442
Gece modu

Dolunay'da Ferit gerçekleri öğrendi

Dolunay son bölümde Ferit sonunda Nazlı’nın ondan sakladığı sırrı öğrendi ve buna çok üzüldü. Nazlı’nın korktuğu şey başına geldi ve Ferit o söylemeden gerçeği öğrenmiş oldu. Nazlı’nın sakladığı sır, Asuman’ın Bulut’un velayetini almasında ve şirkete ortak olmasında ona kolaylık sağlayan belgeleri Demet’e götürmesiydi.

03 Ekim 2017 Salı 15:03 - Güncelleme: 03 Ekim 2017 Salı 15:03

Dolunay son bölümde yer yerinden oynadı. Önceki bölümlerde Nazlı, Asuman’ın yaptıkları yüzünden Ferit’ten kaçıyordu. Asuman, Asuman’ın Bulut’un velayetini almasında ve şirkete ortak olmasında ona kolaylık sağlayan belgeleri Demet’e götürmüş, onunla işbirliği yapmıştı. Ferit’e bunu söylemek istemişti ama yapamamıştı. Çareyi ise ondan kaçmakta bulmuştu. Nazlı’nın korktuğu şey başına geldi ve Ferit o söylemeden gerçeği öğrenmiş oldu. Ferit bu süreçte Nazlı’yla yaşadıklarını ve özellikle ona karşı olan duygularını tekrar gözden geçirdi. Nazlı ise köşe bucak kaçtığı Ferit’in en çok yanında olmak istediği zaman ondan uzak durmak zorunda kaldı. Bu Nazlı ve Ferit için aşklarını ve güvenlerini sınayacakları bir test oldu.

 

DOLUNAY SON 13. BÖLÜM İZLEME LİNKİ

 

DOLUNAY SON BÖLÜM ÖZETİ

Ferit, Nazlı’nın sırrını öğrenir…

Ferit, Nazlı’nın kendisinden sakladığı sırrı öğrendiğinde yıkılır. Nazlı’nın korktuğu başına gelmiştir. Ferit bu süreçte Nazlı’yla yaşadıklarını ve özellikle ona karşı olan duygularını tekrar gözden geçirir. Nazlı ise köşe bucak kaçtığı Ferit’in en çok yanında olmak istediği zaman ondan uzak durmak zorundadır. Bu Nazlı ve Ferit için aşklarını ve güvenlerini sınayacakları bir test olacaktır. Diğer yandan Deniz, Nazlı’ya duyduğu aşk için yaptıklarını tekrar gözden geçirir. Demet Ferit ve Nazlı’nın ayrılmasındna mutlu olsa da kontrolü dışında gelişen bu olay onun için de yeni problemler yaratır.