27 Mayıs 2022 Cuma / 26 Sevval 1443

Kalp Yarası 29. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Kalp Yarası 29. Bölümde neler yaşanacak?

Kalp Yarası 29. Bölüm Fragmanı ekrana geldi. Atv'nin sevilen dizisi Kalp yarası, son bölümüyle Pazartesi akşamı ekrana geldi. Yayınlanan fragmanda Yaman, annesinin ölmediğini öğreniyor. Başrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin ve Merve Çağıran'ın yer aldığı Kalp Yarası, yeni bölümüyle Pazartesi akşamı Atv'de olacak. İşte Kalp Yarası 29. Bölüm Fragmanı

26 Ocak 2022 Çarşamba 11:00 - Güncelleme:

Kalp Yarası 29. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Dizinin ekrana gelen son bölümünde Hande ve Yaman'ın Sancakzade Konağı'nı ele geçirmesiyle konakta ipler iyice gerilmişti. Kalp Yarası 29. Bölüm Fragmanında ise Azade hanım Adnan'ı öldürmekle suçlanıyor. Peki Adnan beyi kim öldürdü? İşte Kalp Yarası 29. Bölüm Fragmanı

KALP YARASI 29. BÖLÜM FRAGMANI ADNAN BEY'İ KİM ÖLDÜRDÜ?

KALP YARASI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kalp Yarası son bölümde babasının öldürüldüğünü düşünen Ferit cinayetin izini sürmeye başlar. Tüm işaretler Yaman'ı göstermektedir. Başka bir yüzleşmenin eşiğinde olan Ayşe ise ailem dediği dedesiyle karşı karşıya gelir.

Azade'nin konakta ve holdingte gücünü kaybetme korkusu yaşaması, onu yeni hamleler yapmaya zorlar. Hande ve Yaman'ın Sancakzade Konağı'nı ele geçirmesiyle konakta ipler iyice gerilir.

Kızının Sancakzade Konağı'na yerleştiğini duyan Hüseyin bu durumu fırsata çevirirken Zümrüt'le karşı karşıya gelir.

Hiç beklemediği bir anısıyla yüzleşen Vedia bir türlü kendini toparlayamazken bu yüzleşme Sancakzade Konağı'nda yaşanacak depremlerin habercisidir.