01 Mart 2021 Pazartesi / 17 Recep 1442
Gece modu

Kanal D'nin yeni dizisi Cinayet'ten ilk bilgiler

Kanal D’nin yeni dizisi “Cinayet”ten özel kareler ve en son bilgiler...

27 Aralık 2013 Cuma 07:00 - Güncelleme: 27 Aralık 2013 Cuma 10:07
Kanal D’nin başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Engin Altan Düzyatan, Uğur Polat, Şükran Ovalı ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın oynadıkları yeni dizisi “Cinayet”in önceki gün imaj fotoğrafı çekimleri yapıldı.

İmaj fotoğrafları çekimi Belgrat Ormanı’nda
Dizinin ilk bölümünde ormanda işlenen bir cinayet konu ediliyor. Bu detaydan yola çıkılarak, imaj fotoğrafı çekiminin bir bölümü Belgrat Ormanı’nda yapıldı. Oyuncular daha sonra stüdyoda objektifin karşısına geçtiler. Mehmet Turgut’un yaptığı fotoğraf çekimlerinde oyuncuların keyfine ve enerjisine diyecek yoktu.

Nurgül Yeşilçay ilk kez polisi canlandırıyor
Nurgül Yeşilçay bu proje ile ilk kez bir polis rolünde kamera karşısına geçecek. Yeşilçay dizide, “Komiser Zehra Kaya” karakterini canlandıracak. Engin Altan Düzyatan da, polis “Yılmaz Seyhan” karakterini canlandıracak.Yapımını Akbel-Adam Film, yapımcılığını Cansu Akbel – Tarkan Karlıdağ’ın üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Şentürk, genel yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı, senaryosunu da Gülden Çakır ve Sema Ali Erol’un kaleme aldıkları, “Cinayet”, gizemli bir cinayeti çözme ve değişen hayatların, değişen şehirlerin ve değişen insanların hikayesini konu ediniyor.

Oyuncu kadrosunda; Nurgül Yeşilçay, Engin Altan Düzyatan, Uğur Polat, Şükran Ovalı ve Ahmet Mümtaz Taylan yanı sıra Goncagül Sunar, Tansu Biçer, Orhan Aydın, Murat Garipağaoğlu, Alicia Kapudağ, Saydam Yeniay, Funda Postacı, Ayşe Tunaboylu, Can Kolukısa, Zafer Diper, Boran Bağcı, Ece Özkici, Volkan Ünal, Yağızkan Dikmen, Hidayet Erdinç, Deniz Özmen, Bahar Kolkıran ve Erdi Bolat’ın yer aldıkları dizi güçlü oyuncu kadrosunun yanı sıra sürükleyici hikayesi ile dikkatleri çekiyor.

Dizinin konusu ise şöyle;

“Kadere inanır mısınız?”

Bir gün uyanırsınız ve hayatınız birdenbire tersine döner... Mutlu bir aileniz vardır, biricik çocuğunuzun sırlarla dolu ölüm haberi gelir, dünya başınıza yıkılır... Başarılı bir politikacısınız, belediye başkanlığına doğru koşarken isminiz bir cinayete karışır... Hayatınızı değiştirme arifesinde bir komisersiniz, her şeyi ardınızda bırakıp daha güzel bir hayata adımlayacağınız gün, çözmeniz gereken bir cinayetle karşı karşıya kalırsınız, suçluyu bulmadan gidemeyeceğinizi bilirsiniz... Gencecik ve hayat dolu bir genç kızsınız, yarınlara umutla bakarken birdenbire gözleriniz sonsuza dek karanlığa gömülür, öldürülürsünüz. Kader ağlarını öyle bir örer ki hayatınız hiç ummadığınız bir şekilde değişiverir... Peki, kötü kimdir? Kader mi?