30 Haziran 2022 Perşembe / 1 Zilkade 1443

Kasaba Doktoru 4.bölüm izle tek parça! Kasaba Doktoru 4. bölüm full izle!

TRT1'in yeni dizisi Kasaba Doktoru, 4. bölümüyle ekrana geldi. Kasaba Doktoru 4. bölümde Herkes Leyla'nın hizmetli olmayı kabul etmeyeceğini, hastaneden ayrılacağını düşünürken, Leyla hizmetli olarak çalışmaya başlar. Ömer'i ise girdiği bir ameliyatta büyük bir sürpriz beklemektedir. Kasaba Doktoru 4. Bölüm izleme bağlantısı haberimizde yer alıyor. İşte Kasaba Doktoru 4. bölüm full izle Youtube linki ve yeni bölüm özeti.

3 Mayıs 2022 Salı 09:34 - Güncelleme:

Kasaba Doktoru 4. Bölüm izleyici karşısına çıktı. TRT1 'de yayınlanan dizinin başrollerinde Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş ve Hazal Subaşı'nın yer aldığı Kasaba Doktoru'nun 4. bölümünde Ömer yıllardır aradığı Kemal Demir'in, yıldızının hiç barışmadığı Hakan Hoca olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşar. İşte Kasaba Doktoru 4. bölüm full izle Youtube izleme bağlantısı ve yeni bölümde yaşananlar...

KASABA DOKTORU 4. BÖLÜM İZLE (YOUTUBE)

Kasaba Doktoru, Babasını kaybettikten sonra doktor olmaya karar veren yetenekli ve gelecek vaat eden Ömer ile kendini hayat kurtarmaya adamış efsane cerrah Hakan'ın şehre uzak bir belde hastanesinde yollarının kesişmesiyle yaşananları konu ediniyor.

KASABA DOKTORU 4.BÖLÜM ÖZET

Kasaba Doktoru 4. bölümde Hakan bir yandan hastaneyle uğraşırken, bir yandan da Erol Gümüşok'un ameliyatı için plan yapmaktadır.

Ömer yıllardır aradığı Kemal Demir'in, yıldızının hiç barışmadığı Hakan Hoca olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşar.

İyi bir cerrah olmak için iyi bir hocanın yanında yetişmesi gerektiğini çok iyi bilen Ömer, Özel Gümüşok Hastanesi'nden gelen teklifi reddeder.

Herkes Leyla'nın hizmetli olmayı kabul etmeyeceğini, hastaneden ayrılacağını düşünürken, Leyla hizmetli olarak çalışmaya başlar. Ömer'i ise girdiği bir ameliyatta büyük bir sürpriz beklemektedir.

Ömer'i bekleyen kötü sürprizler sadece işiyle sınırlı kalmayacak, Leyla'ya olan aşkının önüne de beklemediği bir engel çıkaracaktır.

Erol'un tüm uyarılarına rağmen Yalçın'ın Hakan'ı rahat bırakmaya hiç niyeti yoktur.

Yalçın planlarını devreye sokmaya başladığında bu kez karşısında eskisinden daha güçlü ve kararlı bir Hakan bulacaktır.

Kasaba Doktoru'nun zengin oyuncu kadrosunda Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Hazal Subaşı, Sinan Albayrak, Barış Yıldız, Özgün Karaman, Sinan Demirer, Tarık Uğur Özenbaş, Barış Yalçın, Özgür Cem Tuğluk, Alptekin Ertürk, Sultan Ulutaş, Fatih Yücebağ ve Vildan Atasever yer alıyor.