18 Ağustos 2022 Perşembe / 21 Muharrem 1444

Kazara Aşk 8. bölüm full izle PuhuTv! Kazara Aşk 8. bölüm izle!

Kazara Aşk dizisi 8. bölümüyle Star'da izleyicisiyle buluştu. Başrollerinde Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler'in yer aldığı Kazara Aşk 8. bölümde Civan ise Şimal'in gerçekleri öğrendiğinden habersizdir. Şimal, bir süre baba evinde kalacağını söyleyince Tahsin'in baskısı ve Civan'ın şirketi kaybetme korkusu da artar. Şimal'in planı ne? Kazara Aşk 8. bölüm izleme linki haberimizde yer alıyor. Kazara Aşk 8. bölüm izle PuhuTv!

26 Ağustos 2021 Perşembe 17:21 - Güncelleme:

Kazara Aşk, 8. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Star Tv'nin yeni dizisi Kazara Aşk 8. bölümde videoda Okan'ın anlattıklarını duyan Şimal şok olur. Gerçekleri öğrenen Şimal, intikam peşindedir. Şimal, tıpkı Civan'ın kendisine yaptığı gibi oyun oynayacaktır. Kazara Aşk 8. bölümü full izlemek için haberimizdeki linke tıklayın. Kazara Aşk 8. bölüm izle PuhuTv!

KAZARA AŞK 8. BÖLÜM İZLE PUHU TV

Yapımcılığını Koliba Film adına Ata Türkoğlu'nun üstlendiği Kazara Aşk dizisinin yönetmenliğini Sadullah Celen üstlenirken senaryosunu ise Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu kaleme alıyor.

KAZARA AŞK 8. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Star ekranlarında yayınlanan Koliba Film imzalı Kazara Aşk, yeni bölümleriyle perşembe günleri izleyici ile buluşuyor. Başrollerinde Ümit Kantarcılar ve Sude Zülal Güler'in yer aldığı Kazara Aşk, 8. bölümüyle izleyiciyi ekran başına kilitledi.

Kazara Aşk 8. bölümde Videoda Okan'ın anlattıklarını duyan Şimal şok olur. Kendini, ona iyilik yapıyormuş gibi gösteren Civan'ın tek derdi şirketin başına geçmektir.

Aptal yerine konmak, yalanlarla kandırılmak Şimal'i deliye döndürür. Ancak bunun hesabını sormak yerine tıpkı Civan'ın kendisiyle oynadığı gibi onunla oynayacak, intikamını alacaktır.

Bu oyuna da, ailesinin yanında Civan kendisini çok üzüyormuş gibi yaparak başlar. Tahsin'in bunun hesabını Civan'dan soracağını çok iyi biliyordur. Beklediği gibi de olur.

Civan ise Şimal'in gerçekleri öğrendiğinden habersizdir. Şimal, bir süre baba evinde kalacağını söyleyince Tahsin'in baskısı ve Civan'ın şirketi kaybetme korkusu da artar. Şimal'i eve döndürmenin bir yolunu bulması gerektiğini biliyordur.

Bu da yetmezmiş gibi Nazlı'nın problemli bir ilişkisi olan babası da Amerika'dan gelmiştir. Nazlı daha önce babasına Civan'la evlendiğini söylediğinden Civan'ın "Nazlı'ya aşık eş" rolünü oynaması gerekiyordur. Böylece Civan bir yandan Nazlı ile mutlu evlilik pozları verirken diğer yandan Şimal'i döndürmeye uğraşır.

Ancak Şimal hiçbir sorun yokmuş gibi davranmasına rağmen eve dönmeye niyetli görünmüyordur.

Bu sırada elbette Okan da boş durmuyordur. Tüp bebek yapma girişimleri hüsranla sonuçlanınca Vildan'la ikisi çareyi Neval'in macun tarifinde arar.

Kazara Aşk 8. bölümde Şimal bir süre Civan'la kedinin fare ile oynadığı gibi oynar. Ancak sonunda onun eve dönme teklifini kabul eder. Çünkü Tahsin'in, evlenme şartını yerine getirmesine rağmen neden hala şirketi Civan'a vermediğini anlamak istiyordur.

Okan'dan şirket meselesinin içyüzünü öğrenmeye çalışır. Civan ise bu kez yeni bir planı hayata geçirecektir.

Yapımcılığını Koliba Film adına Ata Türkoğlu'nun üstlendiği Kazara Aşk'ın yönetmenliğini Sadullah Celen üstleniyor. dizinin senaryosunu ise; Bekir Baran Sıtkı ve Rana Mamatlıoğlu kaleme alıyor.

Bir kaza sonucu tanıştıktan sonra yaşamlarında yeni bir sayfa açılan gençlerin öyküsünü anlatan Kazara Aşk'ta, Ümit Kantarcılar 'Civan', Sude Zülal Güler ise 'Şimal' karakterini canlandırıyor.