• $ 5,8321
 • € 6,5607
 • 239.781
 • 96.216
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54

Kuzgun 10. Yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Kuzgun 9. Son bölüm Dila Kudret’in teklifini kabul ediyor.

Kuzgun 10. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusuna yanıt aranıyor. Kuzgun 9. Son bölümüyle hayran kitlesini her geçen gün genişletiyor. Kuzgun 9. Son bölümünde, Ali, Kartal'ın kardeşi olduğunu açıklıyor. Cihan şoke olurken Teo ve adamları içeri girerek silahları konuşturuyor. Cihan deponun arka tarafından kaçarken Teo Kartal'a ateş açıyor. Ali'nin uyarılarına aldırmayan Teo'yu Kartal vuruyor. Şoka giren Kartal'ı Ali sakinleştirmeye çalışır. Bu sırada Kuzgun ve Dila'nın nikahı kıyılmak üzeredir. İsimleri okunur. Ali, Teo ile birlikte araçla yol alırken Bora'ya haber verir. İyi olduklarını ve geldiklerini söyler. Bora Dila'yı telefonla arar ancak ona ulaşamaz. Dila'ya sesli mesaj yollar. Kuzgun'un teklifini kabul etmemesini ister. Dila ve Kuzgun'un nikahları kıyılır. İşte Kuzgun 10. Yeni bölüm fragmanı ve 9. Son bölüm özeti haberimizin ayrıntılarında…

 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
 • 0
x

Kuzgun 9. Son bölümüyle dün akşam Star TV’de ekrana geldi. Heyecan uyandıran son bölümünden sonra izleyiciler “Kuzgun 10. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?” sorusuna yanıt aramaya başladı. Kuzgun 9. Bölümde, Ali, Kartal'ın kardeşi olduğunu açıklıyor. Cihan şoke olurken Teo ve adamları içeri girerek silahları konuşturuyor. Cihan deponun arka tarafından kaçarken Teo Kartal'a ateş açıyor. Ali'nin uyarılarına aldırmayan Teo'yu Kartal vuruyor. Şoka giren Kartal'ı Ali sakinleştirmeye çalışır. Bu sırada Kuzgun ve Dila'nın nikahı kıyılmak üzeredir. İsimleri okunur. Ali, Teo ile birlikte araçla yol alırken Bora'ya haber verir. İyi olduklarını ve geldiklerini söyler. Bora Dila'yı telefonla arar ancak ona ulaşamaz. Dila'ya sesli mesaj yollar. Kuzgun'un teklifini kabul etmemesini ister. Dila ve Kuzgun'un nikahları kıyılır. İşte Kuzgun 10. Yeni bölüm fragmanı ve 9. Son bölüm özeti haberimizin ayrıntılarında…

 

KUZGUN 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KUZGUN SON BÖLÜM İZLE

KUZGUN 9. BÖLÜMDE NELER OLUYOR?

Kartal, Ali'yi kurtardığı sırada Cihan silahını ona doğrultuyor ve Ali'yi tekrar bağlamasını istiyor. Ali, Kartal'ın kardeşi olduğunu açıklıyor. Cihan şoke olurken Teo ve adamları içeri girerek silahları konuşturuyor. Cihan deponun arka tarafından kaçarken Teo Kartal'a ateş açıyor. Ali'nin uyarılarına aldırmayan Teo'yu Kartal vuruyor. Şoka giren Kartal'ı Ali sakinleştirmeye çalışır.
 
 
DİLA VE KUZGUN EVLENİYOR
 
Bu sırada Kuzgun ve Dila'nın nikahı kıyılmak üzeredir. İsimleri okunur. Ali, Teo ile birlikte araçla yol alırken Bora'ya haber verir. İyi olduklarını ve geldiklerini söyler. Bora Dila'yı telefonla arar ancak ona ulaşamaz. Dila'ya sesli mesaj yollar. Kuzgun'un teklifini kabul etmemesini ister. Dila ve Kuzgun'un nikahları kıyılır.

DİLA KUDRET'İN TEKLİFİNİ KABUL EDİYOR
 
Nikahtan sonra Kuzgun yaptıkları için Dila'ya geçmişte söylediklerini hatırlatır. Dila Kuzgun'a “sen benim saçımı kestin, ben senin kolunu keseceğim” der. Bu sırada Kuzgun'a neden evet dediğini hatırlar. Barodan atılmak tehlikesi ile karşı karşıya kalır. Organize Şube Müdürü Kudret'in teklifini kabul etmiştir. Kudret ondan ne istediğini anlatır.
 
DİLA “TAMAM” DİYOR
 
 
Kudret ile buluşan Dila, Kuzgun'u zapt edemediğini söyler. Kudret Dila'dan Kuzgun ile evlenmesini ister. Ancak tek şartla kabul etmesini onun da gerçek bir evlilik olması gerektiğini söyler. Dila'nın seçeceği yoktur. Dila “tamam” der. Dila Kuzgun'u öper onu tebrik eder ardından da onu bu evliliğe zorladığı için pişman edeceğini söyler.
 
KUZGUN BASKINI ÖĞRENİYOR
 
Kuzgun Cihan'ı arayarak Ali'yi bırakmasını söyler. Cihan baskın yediklerini Ali'nin kaçtığını söyler. Ardından da kardeşi Kartal'ın da onlarla beraber olduğunu söylere. Kuzgun çılgına döner. Doğruca Meryem'in evine giderek Kartal'ı dışarı çağırır. Meryem endişelenmiştir. Kuzgun'a neler olduğunu sorar. Kuzgun bişey olmadığını sadece Kartal ile konuşacağını söyler. Kartal'a sert çıkan Kuzgun o insanlarla asla işinin olmamasını tembih eder.

RIFAT'IN TEPKİSİ SERT OLUYOR
 

 

Dila cezaevideki babası Rıfat'a ziyarete gider. Ona Kuzgun ile aralarında geçenlerin kan davasına dönmesini istemediğini söyler ve ardından Kuzgun ile evlendiğini açıklar. Rıfat duydukları karşısında neye uğradığını şaşırır. Öfke ve gözyaşları içerisinde aya kalkar ve Dila'ya bir daha onu ziyarete gelmemesi için uyarır.

KUZGUN DİZİSİ KONUSU

Kuzgun dizisinde Barış Arduç Kuzgun karakterine Burcu Biricik ise sevgilisi Dila karakterine hayat veriyor. Kuzgun tuzağa düşürülerek hapse atılan polis babasının intikamını almak için 20 yıl bekleyen bir adama Dila ise yıllar sonra Kuzgun ile tekrar karşılaşarak hayatı değişen başarılı bir avukata hayat veriyor. Kuzgun ve Dila  iki polis arkadaşın beraber büyüyen çocukları olacak ve yıllar sonra yeniden karşılaşıyorlar. Kuzgun babasının ölümünden sonra başka bir kimlikle yaşamış ve korumalık yapıyor. Kuzgun babasının intikamını almak için plan yapacak ve düşmanının kızıyla aşk yaşıyor.

 

Bu yazıya ilk siz yorum yapın.

Yorumlar

Yorumlarınızı kendi özgür iradenizle yayınlamakta olup; bununla ilgili her türlü dolaylı ve doğrudan sorumluluğu tek başınıza üstlenmektesiniz. Yorum yaparak Toplum Kuralları ve Kullanım Koşulları'nı kabul etmiş sayılırsınız.

 • Lütfen birşeyler yazınız. Yorum alanı boş bırakılamaz.
 • Tebrikler! Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.
 • Mesajlarınız size hukiki sorumluluk doğurur.
 • Bir hata oluştu lütfen daha sonra tekrar deneyiniz!

Çarpıcı detaylar ortaya çıktı: FETÖ ihanete böyle hazırlandı

Çarpıcı detaylar ortaya çıktı: FETÖ ihanete böyle hazırlandı

Osmanlı usulü yapıyor, sıraya girdiler!

Osmanlı usulü yapıyor, sıraya girdiler!

Annesi için ekti, fiyatı ve ilgiyi görünce üretime yöneldi

Annesi için ekti, fiyatı ve ilgiyi görünce üretime yöneldi

Yargıtay'dan milyonlarca işçiye müjdeli haber

Yargıtay'dan milyonlarca işçiye müjdeli haber

Türk ordusu kardeş ülkeyle gövde gösterisi yapacak

Türk ordusu kardeş ülkeyle gövde gösterisi yapacak

'Cihaz söküldü' uyarısı ekipleri alarma geçirdi! Değeri 3 milyon

'Cihaz söküldü' uyarısı ekipleri alarma geçirdi! Değeri 3 milyon

Ahmet Kural'a hapis cezası

Ahmet Kural'a hapis cezası

İstifa etseniz de işsizlik maaşı alabilirsiniz! İşte şartları

İstifa etseniz de işsizlik maaşı alabilirsiniz! İşte şartları
 
Kılıçdaroğlu´na şehit cenazesinde saldırı

Kılıçdaroğlu´na şehit cenazesinde saldırı

Kanalizasyon çalışmalarından 'lahit' çıktı

Kanalizasyon çalışmalarından 'lahit' çıktı

Erzurum'da 4 yaşındaki çocuğun kaybolmasıyla ilgili ailesinin 4 ferdi gözaltına alındı

Erzurum'da 4 yaşındaki çocuğun kaybolmasıyla ilgili ailesinin 4 ferdi gözaltına alındı

Prens tarihe geçti

Prens tarihe geçti