07 Mart 2021 Pazar / 23 Recep 1442
Gece modu

Medcezir'de gözyaşları sel oldu!

Medcezir'de gözyaşları sel oldu. Leyla'nın büyük oyunu Yaman ve Mira'yı ayırdı... Yaman ile Mira'nın aşkı büyük bir sınavdan geçiyor... Medcezir 15. bölüm (son bölüm) izle !

28 Aralık 2013 Cumartesi 07:00 - Güncelleme: 28 Aralık 2013 Cumartesi 12:01
Medcezir'de gözyaşları sel oldu. Leyla'nın büyük oyunu Yaman ve Mira'yı ayırdı... Yaman ile Mira'nın aşkı büyük bir sınavdan geçiyor... Medcezir 15. bölüm (son bölüm) izle !

Star TV'de yayınlanan Medcezir dizisi şoke edici gelişmelerle ekrana geldi.

Medcezir'de Yaman'ın eski sevgilisi Leyla sonunda onu Mira'dan ayırmayı başardı. Yaman'a emrivaki yapan Ayşe Leyla'nın aklına uyup Yaman'ı evine çağırdı. Yaman'da Ayşe'nin başı dertte sanarak evlerine gitti. Kapıyı açan Leyla onu içeri sürüklediğinde Yaman büyük bir sürpriz ile karşılaştı. Giray ile Ayşe'nin nişan yüzükleri takılıyordu.

Tam o esnada Yaman'ı arayan Mira 'Gururumu ayaklar altına alarak sana bir şey soracağım. Şu anda o kızın yanında mısın?' dediğinde telefonun öbür ucundan Leyla'nın sesi duyuldu. Yaman Leyla'nın yanında olduğunu söylemek zorunda kalarak 'Evet ama bana da sürpriz oldu. Gelince anlatacağım' dediğinde Mira ağlayarak telefonu kapattı.

Yaman, Mira'nın arkadaşlarıyla gittiği mekanda yanına gelerek her şeyi açıklamak istesede iş işten geçmişti. Yaman'a 'Sana bana yalan söylediğin gün bu iş biter demiştim. Çık git hayatımdan' dediği sırada Orkun araya girerek Yaman'a müdahale etti. Orkun'a 'Fırsatçı' diye bağırarak kafa atan Yaman'ı 'Tozludere'de değilsin kendine gel. Bitti çık hayatımdan' diyen Mira'nın sesi durdurdu.

Yaman'a bitti derken içi kan ağlayan Mira'nın gözlerinden süzülen yaşlara Yaman'ın gözyaşları karıştı. Sevgililer ağlayarak ayrıldı.Medcezir'e Serenay Sarıkaya'nın söylediği İsyan şarkısı damga vurdu