18 Mayıs 2022 Çarşamba / 17 Sevval 1443

Necati Şaşmaz'dan 'Kurtlar Vadisi' sürprizi! Polat Alemdar geri dönüyor

Ekranların en uzun soluklu yapımları arasında yer alan, reyting rekorları kıran Kurtlar Vadisi dizisinin hayranlarını sevindirecek bir haber verildi. Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz dizinin 2021 yılında ekranlara dönmeye hazırlandığını duyurdu. Bir döneme damga vuran Kurtlar Vadisi yeniden ekranlara Kurtlar Vadisi Kaos olarak dönüş yapacak.

24 Aralık 2020 Perşembe 11:06 - Güncelleme:

Uzun bir aradan sonra ekranlara dönmeye hazırlanan Kurtlar Vadisi dizisi hakkında hayranlarını mutlu edecek bir haber geldi.

7'de 70’e herkesi ekran başına kilitleyen Kurtlar Vadisi dizisi hakkında yaşanan yeni gelişme dizi severleri heyecanlandırdı.

Kurtlar Vadisi'nin Polat'ı Necati Şaşmaz dizi hakkında yaptığı açıklamalar ile hayranlarını sevindiren açıklamalara imzasını attı.

Necati Şaşmaz, televizyon ekranlarında Kurtlar Vadisi dizisinin eski bölümlerinin yoğun bir ilgiyle izlenmesi üzerine yeni bölüm müjdesini de verdi. Kurtlar Vadisi'nin yeni bölümlerinin geleceğinin müjdesinin verilmesi üzerine hayranları büyük mutluluk yaşadı ve sosyal medyanın gündemine oturdu.

Kurtlar Vadisi Kaos Show TV ekranlarında yayın hayatına başlayacak. Kurtlar Vadisi Kaos hakkında verilen yeni habere göre dizinin fragmanının ilerleyen günlerde izleyicilerin karşısına çıkacağı oldu.

Dizinin hayranları detayları araştırmaya başlarken Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin 2021 yılının Şubat ayında yayınlanacağı da öğrenildi. Necati Şaşmaz'ın yaptığı bir diğer açıklamaya göre dizinin senaryosunda yazılmaya başlandı.