30 Haziran 2022 Perşembe / 1 Zilkade 1443

Oğlum 12. Bölüm izle! Oğlum 12. bölüm full izle!

Oğlum 12. Bölüm izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. Show Tv'de yayınlanan Oğlum dizisinin 12. bölümünde Melahat'ın kardeşi Murat, Demet'e saldırıyor. Bir tarafta Tuğrul diğer tarafta Demet ölümle burun buruna gelirken ikisine de ne olacağı merak konusu oluyor. Oğlum 12. Bölüm izleme linki haberimizde yer alıyor.

28 Nisan 2022 Perşembe 10:28 - Güncelleme:

Oğlum dizisi 12. bölümüyle Show Tv'de izleyici karşısına çıktı. Başrollerinde; Songül Öden, Nihal Yalçın, Canan Ergüder, Feyyaz Duman, Timur Acar, Serhat Teoman ve Kubilay Aka'nın yer aldığı Oğlum dizisinin 12. Bölümünde İlyas, Tuğrul'u öldürdü mü? Oğlum 12. Bölüm full izleme bağlantısı haberimizde yer alıyor.

OĞLUM 12. BÖLÜM İZLE!

OĞLUM 13. BÖLÜM ÖN İZLEMESI

Oğlum 13. Bölüm Ön İzlemesi yayında. Sokakta Tuğrul'un resmini görünce onu tanıyan Melahat, Demet'e ormanda gördüklerini anlatıyor.

Melahat Tuğrul'un olay günü ormanda mezar kazdığını söylerken Demet, Melahat'a o gün küçük bir çocuk görüp görmediğini soruyor. Kaan'ı ormanda gören Melahat'ın anlatacakları büyük bir merakla bekleniyor.

OĞLUM 12. BÖLÜM ÖZETİ

Oğlum dizisinin 12. Bölümünde Tuğrul'un ortadan kaybolmasının etkileri sürerken, İlyas'ın şüpheli davranışları Melike'nin dikkatinden kaçmaz.

Oğlum 12. Bölümde Melike'nin İlyas'a Tuğrul'a ne yaptığını sorduğu sahnede İlyas'ın tedirgin hali dikkat çekiyor. İlyas Tuğrul'u öldürecek mi?

Melike kocasının neyin peşinde olduğunu öğrenmeden olayın peşini bırakmayacaktır. Sedat'ında şüphe oklarını İlyas'a çevirmesi ile İlyas için çember giderek daralmaktadır.

Tuğrul'un ortadan kaybolması Melike ve İlyas'ın gerçeklerle yüzleşmesine neden olurken bu sırada Demet için de geçmişten gelen hayaletlerle yüzleşme zamanı gelmiştir ve yüzleşmek kimse için kolay olmayacaktır. Olayların etkisi sürerken Ceren'in sürpriz hamlesi her şeyi tamamen değiştirecektir.

Sedat'ın Işıl'ı aradığını gören Zeynep, merak edip telefonu açınca acı gerçekle yüzleşiyor.

Sedat'ın Işıl'a Tuğrul'la ilgili sorular sorması üzerine Zeynep, Işıl ile Tuğrul'un ilişkisini öğreniyor. Gerilimin giderek yükseldiği anlarda Zeynep, Işıl'dan hesap sorarken Işıl'ın "Aşık oldum..." sözleri üzerine öfkesine hakim olmakta zorlanıyor.

İlyas'ın Tuğrul'u boğmaya çalıştığı gerilim dolu anlarr izleyenleri ekran başına kilitledi.

Melahat'ın kardeşi Murat, Demet'e saldırıyor. Bir tarafta Tuğrul diğer tarafta Demet ölümle burun buruna gelirken ikisine de ne olacağı merak konusu oluyor.

İlyas'ın Tuğrul'u kaçırdığı yerden tek başına çıkması ise akıllara "İlyas, Tuğrul'u öldürdü mü?" sorusunu getiriyor.