21 Mayıs 2022 Cumartesi / 20 Sevval 1443

Sadakatsiz 15.bölüm izle!

Sadakatsiz 15. bölümü yayınlandı. Sadakatsiz 15.bölümde Annesinin yaptığına kızan Ali, annesine artık babasında kalmak istediğini söylüyor. Ali ile birlikte Asya'nın evine gelen Derin, 'Ali'nin eşyalarını toplamaya geldik. Ali artık bizimle kalacak' der. Büyük bir hayal kırıklığına uğrayan Asya, bu durumda ne yapacak? Sadakatsiz 15. bölüm izleme sayfasına haberimizden ulaşabilirsiniz. İşte son bölümde yaşananlar.

1 Nisan 2021 Perşembe 12:52 - Güncelleme:

Başrollerini Caner Cindoruk, Cansu Dere ve Melis Sezen'in paylaştığı Sadakatsiz 15.bölüm izleyenleriyle buluştu. Çarşamba akşamları ekrana gelen fenomen dizi Sadakatsiz 15.bölümde; Ali, Asya'ya kızıp babasının yanına gidiyor... Ali, Derin ile birlikte annesinin evine giderek eşyalarını toplamaya geldiğini söylüyor. Asya büyük bir yıkıma uğrarken, Derin bundan büyük bir zevk alır.

Sadakatsiz dizisinin yayınlanan son bölümünde Selçuk, Nil ve Volkan'ın bir inşaatın içinde yaşadığı arbedede aşağı biri düşmüştü. Sadakatsiz 15. bölümde aşağı düşen kişinin Selçuk olduğu belli oldu. Yeni bölümde ise Ali, annesine artık babasında kalmak istediğini söylüyor. Sadakatsiz 15.bölüm izlemek isteyenler aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli.

SADAKATSİZ 15. BÖLÜM İZLE!

SADAKATSİZ 15.BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kanal D’nin sevilen dizisi “Sadakatsiz” 15. bölümü ile ekrana geldi. Başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’a Melis Sezen’in eşlik ettiği dizinin yeni bölümünün konusu şöyle;

Selçuk, Nil, Volkan ve Asya’yı bir araya getiren ölüm korkusu, yeni iç hesaplaşmaları ve yüzleşmeleri de beraberinde getirir.

Amerikan yapımı Doctor Foster dizisinin Türkiye uyarlaması olan Sadakatsiz 15. bölümde; Oğlunun okulda hırsızlık yaptığını öğrenen Asya, tüm çalınan ürünleri bir kutuya koyarak okul müdürüne götürüyor. Bu durum Ali'nin arkadaşları tarafından alay konusu oluyor.

Ali ise annesine bunu yaptığı için kızıp, artık babasının yanında yaşayacağını söyleyince Asya ne yapacağını bilemiyor.

Ali'nin okulda yaptığı hırsızlık yüzünden başı belaya girer. Asya ve Volkan'a okula durumu çözmeye gider. Ali'nin arkadaşlarından çaldığı eşyaları bir kutuya koyup okula götüren Asya, bu yaptığıyla Ali'nin sınıfta alay konusu olmasına sebep olur.

Ali'nin hırsızlık olayı kısa sürede yayılır ve Asya beklemediği bir durumun içinde kalır. Bir hışımla okuldan dışarı fırlayan Ali, annesine kızıp artık babasının yanında yaşayacağını söyleyince Asya şaşkına döner.

Kapı çalar ve Asya, Derin ile Ali'yi görür. Derin, "Ali'nin eşyalarını toplamaya geldik. Ali artık bizimle kalacak" der. Büyük bir hayal kırıklığına uğrayan Asya, bu durumda ne yapacak?

Annesinin eşyaları okula getirdiğini öğrenen Ali, arkadaşlarının "hırsız" ithamına katlanamayıp çok sinirlenerek artık annesiyle yaşamak istemediğini söylüyor. Aldığı cevapla büyük bir yıkım yaşayan Asya, evde otururken oğlu ve Derin'in eve gelip eşyalarını toplamak istemesiyle ikinci kez şoke oluyor.

Asya yüz yüze geldiği gerçek karşısında büyük bir çıkmaza sürüklenirken, tüm dengeleri sarsan bir gelişme yaşanacaktır.

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu Sadakatsiz’in senaryosunu ise Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk uyarlıyor.

Sadakatsiz yeni bölümleri ile her Çarşamba akşamı Kanal D’de...