17 Nisan 2021 Cumartesi / 5 Ramazan 1442
Gece modu

Çocuklar Duymasın son bölüm izleme linki Vatan Şaşmaz'ın olduğu son sahneler yayınlandı

Kanal D’nin sevilen dizisi Çocuklar Duymasın son bölüm duygusal anlar yaşattı. Beşiktaş’ta bir otel odasında öldürülen Vatan Şaşmaz son sahneler izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı. Çocuklar Duymasın’ın dizisinde Engin karakterini canlandıran Vatan Şaşmaz öldürüldü. Çocuklar Duymasın son bölüm izleyenler Vatan Şaşmaz’ın ölüm haberini alınca ünlü oyuncuyu sosyal medyada andı.

29 Ağustos 2017 Salı 11:33 - Güncelleme: 29 Ağustos 2017 Salı 11:33

Vatan Şaşmaz’ın son sahneleri Çocuklar Duymasın son bölümde yayınlandı. Çocuklar Duymasın son bölüm izleme linki haberimizde yer alıyor. Çocuklar Duymasın’ın Engin’i Vatan Şaşmaz, Beşiktaş’ta lüks bir otelde ölü bulundu. Vatan Şaşmaz’ın Filiz Aker isimli eski bir manken tarafından silahla öldürüldüğü öğrenildi. Şaşmaz’ı öldüren Aker daha sonra silahı kafasına dayayarak intihar etti. Bu haberin kısa sürede yayılmasıyla birlikte, Çocuklar Duymasın dizisini izleyenler duygusal anlar yaşadı. Çocuklar Duymasın Engin’i yani Vatan Şaşmaz’ı ekranlarda gören izleyiciler, onu son kez gördüklerinin farkına vardılar ve ardından duygusal mesajlar paylaştılar. İşte, Vatan Şaşmaz’ın son sahneleri Çocuklar Duymasın son bölüm izleme linki.

 

ÇOCUKLAR DUYMASIN SON BÖLÜM İZLE – KANAL D

 

 

VATAN ŞAŞMAZ KİMDİR?

Vatan Şaşmaz, 8 Ocak 1974 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen Çanakkale Biga’lıdır. Vatan Caddesi üzerinde bulunan bir hastanede doğduğu için annesi ona Vatansever ismini vermiş. Zamanla sadece Vatan denilmeye başlamış. Babasının adı Süleyman Şaşmaz, annesinin adı Safiye’dir. Anne babası 1984 yılında boşanmış olan Vatan Şaşmaz anne ve dedesi ile oturmaktadır. Çapa Ortaokulundan mezun oldu. Liseye Pertevniyal Lisesinde başladı, Şehremini Lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde işletme okudu. 1996 yılında okuldan ayrıldı ve 1-1.5 sene aracı bir kurumda borsacı, yatırım danışmanı, dealer olarak çalıştı.

Üniversite yıllarında 1993 yılında Deniz Tüney Mankenlik ve Fotomodellik Ajansı'na bağlı olarak fotomodellik yaptı. Bazı katalog çekimlerinde, reklam filmlerinde ve video kliplerde rol aldı Askerliğini Şırnak’da yaptı.

Erkeklere özel kültür, sanat, yaşam, magazin üzerine “Erkekler Kulübü” adlı bir programı yazdı. Kanal 6'ya sundu. 1998 yılında başladığı programın 13. bölümünü çekerken 17 Ağustos depremi oldu. Depremden hemen bir gün sonra canlı yayına çıkmak zorunda kaldı. 75 programdan sonra 2000 yılında ATV'ye geçti. Sabah Keyfi'ni sunmak için atv'den teklif geldi.

Melike Öcalan ve Vatan Şaşmaz birlikte sabah şekeri oldular. Uzun süre (875 bölüm) sabah programı sundu. 'Özel Hat' programıyla Magazin Gazetecileri Derneği'nin 'En İyi Erkek Sunucu' ödülünü aldı. 4 yıl sabah programı ve 9 yıl magazin programı sunan Vatan Şaşmaz, 10 yıl Çocuklar Duymasın dizisinde oynadı ve onlarca bölüm yarışma programı sundu, birçok reklam filminde oynadı. Vatan Şaşmaz aynı zamanda etkinlik, festival, protokol programları ve ödül törenlerinde MASTER OF CEREMONY olarak çalışmaya devam ediyor.

2002 - 2004 yılları arasında yılında Birol Güven’in dizisi “Çocuklar Duymasın” adlı dizide Pınar Altuğ, Tamer Karadağlı, Ayşecan Tatari, Furkan Kızılay, Zeyno Günenç, Özgür Ozan, Volkan Severcan, Ferdi Akarnur, Nejat Birecik, Altan Günbay, Demet Tuncer, Fatma Karanfil, Demet Tuncer ile birlikte rol almıştır.

Vatan Şaşmaz, 14 Temmuz 2011 tarihinde Nurşen Kocayaş ile New York'da konsoloslukta evlendi. 10 Ocak 2014 tarihinde Fethiye Adliyesi Aile Mahkemesi'nde boşandı. 11 Eylül 2015 tarihinde mimar Yasemin Adalı ile evlendi.

VATAN ŞAŞMAZ BÖYLE EVLENMİŞTİ

Vatan Şaşmaz'ın mimar Yasemin Adalı ile evlilik hikayesi böyle görüntülenmiş ve sosyal medyada paylaşılmıştı.

VATAN ŞAŞMAZ HAKKINDA ATILAN TWEETLER