30 Kasım 2021 Salı / 25 RebiülEvvel 1443

Yalancı 10. bölüm full izle! Yalancı final bölümü izle!

Yalancı dizisi 10. bölümüyle final yaparak izleyenlerine veda etti. Başrollerinde Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci'nin yer aldığı Yalancı dizisinin final Bölümünde yaşanacak olaylar izleyiciyi derinden etkiledi. Yalancı 10. bölümde Deniz'in polis tarafından gözaltına alınması ve Mehmet Emir ile Deniz arasında yaşanan kovalamaca gerilim dolu anlara sahne oldu. Peki final bölümünde neler yaşandı? Yalancı 10. bölümü haberimizden izleyebilirsiniz.

25 Kasım 2021 Perşembe 10:13 - Güncelleme: 25 Kasım 2021 Perşembe 10:13

Yalancı, final bölümüyle son kez ekrana geldi. Show Tv'de ekrana gelen Yalancı 10. bölümde Mehmet Emir, Görkem'in şikayetiyle gözaltına alındı. Deniz, Mehmet Emir'in sakladığı ilaçları bulmayı başardı. Polislerin Mehmet Emir'in öldürüldüğünü söylemesi izleyenleri şoke ederken Deniz, cinayet suçlamasıyla karşı karşıya kaldı. Deniz, bu suçlama karşısında ne yapacak? Yalancı'nın final bölümünde bölümde neler yaşandı? Yalancı 10. Bölüm full izleme linki ve final bölümü özeti.

YALANCI 10. BÖLÜM İZLE (FİNAL)

Show TV'de yayınlanan, yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmenliğini başarılı isim Hülya Gezer'in yaptığı, senaryosunu Yazıhane ekibinin kaleme aldığı Yalancı dizisinin başrollerinde Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak yer alıyor. Onlara İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Emir Çubukçu, Öyküsu Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Erman Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karakaş, Sema Çeyrekbaşı, Özgür Şahin gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

YALANCI FİNAL BÖLÜM ÖZETİ

Show TV'nin Süreç Film imzalı dizisi Yalancı, final bölümüyle ekranlara veda etti.

Yalancı dizisinin 10. bölümünde Deniz, Mehmet Emir aleyhinde somut deliller ele geçirmeyi başarmıştır. Mehmet Emir ise hayatındaki her şeyi geride bırakarak yok olmayı seçmiştir.

DENİZ, MEHMET EMİR'İ ÖLDÜRÜYOR!

Yalancı'nın Final Bölümünde; Mehmet Emir gizlice Deniz'i takip etti. Mehmet'ten kaçmaya çalışan Deniz ormana kaçtı. Deniz elindeki bıçakla Mehmet Emir'i öldürdü.

Polis her yerde Mehmet Emir'i arar ancak Mehmet Emir yakalanamaz. Mehmet Emir'in kayboluşundan bir ay sonra cesedi bulunur.

Mehmet Emir öldürülmüştür ve pek çok kişinin onu öldürmek için sebebi olmasına rağmen bütün oklar katilin Deniz olduğunu işaret etmektedir. Deniz ise Mehmet Emir'i öldürmediğini, Mehmet Emir'in kendisine tuzak kurduğunu, bu yolla kendisinden intikam aldığını iddia etmektedir.

Her şey aradan geçen bir ayda olmuştur. Deniz baş şüpheli konumundadır. Kendisini aklamak için geçen bir ayda ne olduğunu çözmek zorundadır.

Mehmet Emir, Görkem'in şikayetiyle gözaltına alınıyor. Deniz, Mehmet Emir'in sakladığı ilaçları bulmayı başarıyor. Polislerin Mehmet Emir'in öldürüldüğünü söylemesi izleyenleri şoke ederken Deniz, cinayet suçlamasıyla karşı karşıya kalıyor.

Deniz'in polis tarafından gözaltına alınması ve Mehmet Emir ile Deniz arasında yaşanan kovalamaca gerilim dolu anlara sahne oldu.

Mehmet Emir'in "Ben Deniz'e yaptıklarını ödetmeden hayatıma devam edemem!" sözleri dikkat çekti.

DENIZ İÇİN YENİ BİR BAŞLANGIÇ...

Deniz, Mehmet Emir ölmesiyle her şeyi geride bırakmaya karar verdi. Deniz yeni bir başlangıç yapmak için Saklı Şehir'den ayrılmaya karar verdi.