08 Mart 2021 Pazartesi / 24 Recep 1442
Gece modu

Yeni Gelin dizisinde şok!

Yeni Gelin yeni 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekranların sevilen dizisi Yeni Gelin dizisinde şoke eden sahneler yaşanıyor!

30 Eylül 2017 Cumartesi 17:20 - Güncelleme: 30 Eylül 2017 Cumartesi 17:20
Fox TV’de yayınlanan dizi her cumartesi saat 20.00’da ekrana geliyor. Dizinin başrollerini Jessica May ve Tolga Mendi paylaşıyor. Yeni Gelin son bölümde Hazar ve Bella, büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır. Hazar’ın geceyi hatırlamaması da bu durumu iyiden iyiye ağırlaştırmış, Bella çareyi onu terk etmekte bulmuştur. Bir başına, hiç bilmediği bir yerde, üstelik dağın başında nereye gideceğini bilemez bir haldedir. Kamil ve Kamilla da peşine takılınca işler iyice sarpa sarar. Yardım eli uzattığını sandıkları Temel, Bella’yı kafasına takmıştır ve Bella’yı kaçırır.
 
Sevdiği kadının peşinden gitmek, ona kendini inandırmak için yola çıkan Hazar’ın; karısının başının belada olduğunu öğrenince iyice gözleri kararır.  Yeni Gelin 18. Bölüm fragmanı ve Yeni Gelin 17. Bölüm izleme linki haberimiz içerisinde olacak.
 
 
YENİ GELİN 18. BÖLÜM FRAGMANI

YENİ GELİN SON BÖLÜM İZLEME LİNKİ


YENİ GELİN SON 17. BÖLÜM ÖZE

Hazar ve Bella, büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır. Hazar’ın geceyi hatırlamaması da bu durumu iyiden iyiye ağırlaştırmış, Bella çareyi onu terk etmekte bulmuştur. Bir başına, hiç bilmediği bir yerde, üstelik dağın başında nereye gideceğini bilemez bir haldedir. Kamil ve Kamilla da peşine takılınca işler iyice sarpa sarar. Yardım eli uzattığını sandıkları Temel, Bella’yı kafasına takmıştır ve Bella’yı kaçırır. Sevdiği kadının peşinden gitmek, ona kendini inandırmak için yola çıkan Hazar’ın; karısının başının belada olduğunu öğrenince iyice gözleri kararır. Karısını Temel’in elinden kurtarır. ozoklar tüm bu yaşananlardan sonra Şevki Reis’in evinde daha fazla kalamayacağını anlar. Kaçak bir şekilde yollarına devam edeceklerdir. Fakat bu yolculuğun, kaçak yapılan bir yolculukla alakası yoktur. Çünkü Bozoklar uzun zaman sonra ilk defa gönüllerince vakit geçirirler.