7 Aralık 2021 Salı / 3 CemaziyelEvvel 1443

Clubbaba Köyiçi açılışa hazır

Emin Önal İnşaat’ın, ‘eski’ ile ‘yeni’yi harmanlayarak; tarihi dokuyu koruyup, yeşil alanları,  eski ağaçları, geniş meydanıyla butik, modern bir köy olarak ortaya çıkardığı ‘Clubbaba Köyiçi’ açılıyor.

11 Haziran 2017 Pazar 07:00 - Güncelleme: 11 Haziran 2017 Pazar 07:00

Türkiuye'nin en gözde tatil beldesi Alaçatı, yeni bir merkeze daha kavuşuyor. Modern yaşam ile Alaçatı kültürü, Alaçatı’nın yeni projesi Clubbaba Köyiçi’nde buluşuyor. Alaçatı’nın yeni bir meydana kavuşmasını sağlayacak Clubbaba Köyiçi’nde, ‘alışveriş, yemek, sanat, yaşam ve spor’ alanları birarada olacak.

Açılış için son hazırlıkların yapıldığı Clubbaba Köyiçi, önümüzdeki günlerde misafirlerini ağırlayacak.

ClubbabaKöyiçi’nde ünlü markalara ev sahipliği yapacak. Clubbaba Köyiçi’nde Folkart, Aston Martin, Beymen, Yıldırım Özdemir, Lokma, Swarovski, CianaItalian Fashion Store, B&G Store, Pupe Cafe & Restaurant gibi ünlü markalar yer alacak.

Projede, modern yaşam ile geçmişten günümüze süzülerek gelen Çeşme-Alaçatı kültürünün birlikte simgelenmesi hedeflendi. Keyifli alışveriş deneyimi, zengin sosyal yaşam seçenekleri ile 10 dönümlük bir açık alanda kurulan Clubbaba Köyiçi yeni nesil bir yaşam kompleksi haline geliyor. Alaçatı’nın en yeni, en iddialı projesi olarak öne çıkıyor.

Alaçatı’ya uygun, çok özel planlanmış mimarisiyle, Alaçatı’nın tam kalbinde yer alan Clubbaba Köyiçi; alışverişin dışında sosyalleşmenin, ferah alanlarda hoş ve kaliteli zaman geçirmenin, lezzetli yemeklerin ve zevkli yaşam tarzının, aynı çatı altında buluştuğu her yaştan ziyaretçinin vakit geçirebileceği bir yaşam alanı olacak.

ALAÇATI İLE ÖZDEŞ

Clubbaba Köyiçi Projesi’ni anlatan İzmirli iş adamı Emin Önal, Alaçatı’nın ülkemizin en çok tercih edilen tatil beldelerinden biri olduğunu hatırlatarak, projeyi şöyle anlattı:

“Projemizde, eski ile yeninin mükemmel uyumunu oluşturmayı amaçladık. Ve tüm hazırlıklarımız da bunun üzerine sürüyor. Yaz sezonu başında açılışını yapacağımız Clubbaba Köyiçi, yeni nesil bir yaşam kompleksi olacak. Ayrıca daha da önemlisi Alaçatı yeni bir meydana kavuşacak. Clubbaba Köyiçi, dinlence, oyun, eğlence ve peyzaj alanları, kafe ve yemek noktaları, sıra dışı sosyal aktiviteleri ile Alaçatı’nın A-Plus sosyal yaşam merkezi olacak. Clubbaba Köyiçi, tarihi dokusu, yeşil alanları ve ağaçları ile herkesin beğenisini toplayacak. Köyiçi hayatın içi olacak. Herkes kendinden ve yaşamından bir şeyler bulacak.”