08 Mart 2021 Pazartesi / 24 Recep 1442
Gece modu

'Gururluyuz, Mutluyuz'

Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ekonomi Bakanlığı görevine getirilen Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci'nin Denizli'nin gururu olduğunu belirterek 'Milletimize hizmet yarışında beraber, aynı safta, omuz omuza çalışma onurunu yaşadığım Değerli Abim Sayın Nihat Zeybekci'ye yeni görevinde canı gönülden basarılar diliyorum' dedi.

İZMİR/STAR26 Aralık 2013 Perşembe 07:00 - Güncelleme: 26 Aralık 2013 Perşembe 17:16
Denizli Belediye Başkanı Osman Zolan, Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci'nin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ekonomi Bakanlığı görevine getirilmesinin gurunu ve mutluluğunu yaşadıklarını dile getirerek kendisine yeni görevinde başarılar diledi.

2004 yılında başlayan Denizli'ye hizmet etme yarışında Nihat Zeybekci ile omuz omuza çalışma onurunu yaşadığını ve bu süre zarfında kendisinden çok şey öğrendiğini belirten Başkan Zolan, "Denizli'nin kaybettiği yılları kazanma telaşı içinde olan ve gecesini gündüzüne katarak Denizli için çalışan Sayın Nihat Zeybekci ile aynı ekipte omuz omuza olmanın gurunu yaşadım. Denizli'nin makus talihini tersine çeviren ve bu kentte inanılmaz işlere imza atan Sayın Zeybekci ile birlikte gece gündüz demeden Denizli'nin hak ettiğini alması için gayret gösterdik. Biz bu şehrin derdiyle dertlendik, sorunları ortadan kaldırmak için var gücümüzle çalıştık. Bu çalışmaları gerçekleştirirken kendisinden de çok şey öğrendik. Bize inanan ve güvenen Denizli insanının da desteğiyle Denizli'de inanılmaz bir değişime imza attık. 2011 yılında bayrağı bize devrederek çıktığı ülkeye hizmet etme yürüyüşünde Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Denizli için yine önemli işlere imza atan Sayın Zeybekci'nin Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ekonomi Bakanlığı görevine getirilmiş olması bizi son derece mutlu etmiştir. Eminim ki Sayın Zeybekci bu yeni görevinde de büyük başarılara imza atacak. Milletimize hizmet yarışında beraber, aynı safta, omuz omuza çalışma onurunu yaşadığım Değerli Abim Sayın Nihat Zeybekci'ye yeni görevinde canı gönülden başarılar diliyorum" dedi.