04 Mart 2021 Perşembe / 20 Recep 1442
Gece modu

Karesili memnun Başkan Yılmaz mutlu

Yeroluk, Düzoba, Hisaralan, Toybelen, Tatlıpınar, Kırmızılar ve Yeni İskender mahallelerini ziyaret ederek çalışmaları inceleyerek halkın taleplerini dinleyen Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Vatandaşlarımızın hizmetlerimizden memnun olduğunu görmek bizleri çok mutlu etti” dedi.

24 Eylül 2017 Pazar 07:00 - Güncelleme: 24 Eylül 2017 Pazar 07:00

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, kırsal mahalle ziyaretlerine Yeroluk, Düzoba, Hisaralan, Toybelen, Tatlıpınar, Kırmızılar ve Yeni İskender ile devam etti. Ziyaret ettiği mahallelerde vatandaşların taleplerini dinleyerek bölgeye yapılan proje ve yatırımları inceleyen Yılmaz, Karesi’yi Karesililer’den dinlemeyi, proje üretirken ve karar alırken vatandaşlarla birlikte hareket etmeyi hedeflediklerini söyledi.

“Hizmet ilkemiz halka hizmet, Hakk’a hizmet” diyen Başkan Yücel Yılmaz, uzun vadede Karesilileri mutlu edecek hizmetlerin altına imza atmayı arzuladıklarını dile getirdi. Mahalle sakinlerine belediye çalışmaları hakkında bilgi veren onların isteklerini not alan Yılmaz, “Bizim kapımız ve yüreğimiz sizlere her zaman açık. Tüm vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına ve isteklerine göre projeler üretiyor, ilçemizin her noktasına ve herkese hizmet götürüyoruz. Çok şükür merkeze en yakın mahallelerimizde ne varsa 50 kilometre uzaktaki mahallemiz Yeroluk’ta da o var” açıklamasında bulundu. Fatih Sultan Mehmet’in, ‘Belediyecilik bir şehri abad etmek, halkın gönlünü almaktır’ anlamındaki sözünü hiç unutmadıklarını söyleyen Başkan Yılmaz, her zaman insan odaklı çalıştıklarını ifade etti. Gittiği her mahallede vatandaşlara ‘belediyenin hizmetlerinden memnun musunuz’ sorusunu yönelten Yılmaz’a vatandaşlar hizmetlerinden ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.