27 Şubat 2021 Cumartesi / 15 Recep 1442
Gece modu

Kerem Görsev Quartet’ten müzik ziyafeti

Geçen yıl kapılarını dünyaca ünlü piyanistimiz İdil Biret’in muhteşem konseriyle sanatseverlere açan ve gerçekleştirdiği tiyatrolar, operalar, söyleşiler ile çok sayıda ismi Bergamalılarla buluşturan Bergama Kültür Merkezi, ülkemizin önde gelen caz piyanistlerinden Kerem Görsev’i BerKM sahnesinde konuk etti.

24 Eylül 2017 Pazar 07:00 - Güncelleme: 24 Eylül 2017 Pazar 07:00

İzmir merkez başta olmak üzere, Dikili, Çandarlı ve Ayvalık’tan izleyicilerin de katılım gösterdiği konserde özellikle müzisyenlerin solo performanslar büyük alkış aldı.

ÇOK MUTLU OLDUM 

Çoğunluğu kendi bestelerinden oluşan eserleri seslendiren Görsev, ilk kez Bergama’ya geldiğini ve Bergama’da olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Kerem Görsev, “Bergama yaşanmışlıkların ve hikayelerin olduğu bir UNESCO kenti ve burada çok harika bir konser salonu açılmış. Geçen yıl açılışı sayın İdil Biret gerçekleştirmiş. Bu  yılın sezon açılışını da ben gerçekleştirdim. Çok keyifli bir dinleyici vardı ve çok mutlu oldum. Bu konserlerin devamının gelmesini diliyorum” dedi. Görsev konserin sonunda hayranları için albümünü imzalayarak fotoğraf çektirdi.