25 Şubat 2021 Perşembe / 13 Recep 1442
Gece modu

Kuşadası Bayramda Doldu Taştı

Bayramın süresince Kuşadası'nın gözde eğlence mekanları dolup taştı.

İZMİR/STAR31 Temmuz 2014 Perşembe 07:00 - Güncelleme: 31 Temmuz 2014 Perşembe 11:09

Hafta sonu tatiliyle birlikte 5 günlük Ramazan Bayramı tatilinde Kuşadası'nda konaklama turizminde yüzde 100 doluluk oranı yakalanması, en çok eğlence sektörüne yaradı. Bayramın ilk günüyle birlikte Kuşadası'nın gözde eğlence mekanları dolup taştı.

Tatil için Kuşadası'nı tercih edenlerin büyük bir kısmı gece geç saatlere kadar eğlendi. Yabancı turistlerin tatillerine devam etmesiyle birlikte Kuşadası'nın eğlence yerleriyle ünlü Barlar Sokağı, Setur Marina AVM, Kaleiçi ve Yılancı Burnu'ndaki çok sayıdaki eğlence mekanı il ve ilçelerden eğlenmeye gelenlerle dolup taştı.

Özellikle Captain House'da Şenay Gökdemir'le eğlence doruğa çıkarken, Setur Marina AVM, Kaleiçi ve Barlar Sokağı'nda tüm barlar ile Jade Beach Club, Marin Bar, Next Club,  Hann Bar, Nicci Club gibi eğlence yerleri tıklım tıklım dolarken, ortaya da renkli görüntüler çıktı. Tatilcilerin bir kısmı canlı müzik yapan barları tercih ederken, eğlence sınır tanımadı. Tatil için Kuşadası'nı tercih edenler ile çevre il ve ilçelerden gelenler, sabahın ilk ışıklarına dek barlarda eğlendi. Eğlence yeri sahipleri ise bayram tatili nedeniyle hareketli geceler yaşadıklarını söyledi.