04 Mart 2021 Perşembe / 20 Recep 1442
Gece modu

Kuşadası Genç İşadamları Derneği Genel Kurulu Yapıldı

Kuşadası Genç İşadamları Derneği(KUGİAD) olağan genel kurulu yapıldı. Dernek üyelerinin katıldığı genel kurula Ege Akdeniz Genç İş Adamları Dernekleri Federasyonu Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Efkan Ceylan da katıldı.

ZAFER HACISALİHOĞLU26 Temmuz 2014 Cumartesi 07:00 - Güncelleme: 26 Temmuz 2014 Cumartesi 11:21
Dernek başkanı Ertan Sönmezer'in faaliyet raporunu okumasının ardından tek Liste halinde gidilen seçimlerde Atila Yurtsever KUGİAD başkanlığına seçilirken, yeni yönetim kurulu üyeleri de belirlendi. KUGİAD Başkanı seçilen Atila Yurtsever, tüm dernek üyelerine teşekkür ederek, “ Kuşadası ekonomisi içinde parmakla gösterilen, gıpta edilen işlere imza atan ve her biri bu şehir için bir değer olan sizleri gururlandırmak en büyük hedefimiz olacaktır. Yeni yönetim kurulu olarak, Şehrimize, Kurumlarımıza, Ticarete, Sosyal hayata, Sivil Toplum Kurumlarına ve gözbebeğimiz Turizme bakışımız değişmeyecek, her yönüyle katkımızı ilerletmeye üzerine koymaya çalışacağız. Son yıllarda gerçekleşen Turizm yatırımları sayesinde Kuşadası'nın Turizmde önü açıktır. Öte yandan Turist çekme açısından rekabet içerisinde olduğumuz Çeşme, Bodrum gibi destinasyonların fiyat/hizmet ekseninde yaşadığı ve sıklıkla ulusal medyaya konu olan handikapları Kuşadası için bir fırsat olarak değerlendirilmelidir. Önümüzdeki yıllarda Kuşadası'nın bu fırsatı kazanca dönüştürmesi adına Kuşadası Genç İşadamları Derneği üyeleri olarak elimizden gelenin en iyisini yapmak kentlilik bilincimizin bir gereğidir “ dedi.
 
Atila Yurtsever başkanlığındaki KUGİAD'in yeni yönetim kurulu ise şu isimlerden oluştu: “Ali Sönmez(Başkan Yardımcısı), Mehmet Buğra Atınç(Genel Sekreter), Müfe Delgen Ceylan(Sayman) ve Ahmet Nihat Özel(Basın Sözcüsü)”