05 Mart 2021 Cuma / 21 Recep 1442
Gece modu

Türk Kızılayı'ndan Başkan Uyar'a Teşekkür Ziyareti

Türk Kızılayı Ege Bölgesi Kan Merkezi Müdürü Dr. Gökay Gök kan bağışına destek veren kurumların başında gelen Urla Belediyesi ve Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar'ı ziyaret etti.

İZMİR/STAR24 Temmuz 2014 Perşembe 07:00 - Güncelleme: 24 Temmuz 2014 Perşembe 10:47

Türk Kızılayı İzmir Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Burak Yurdakul ve Türk Kızılayı Urla Şubesi Başkanı Nurgül Saltık'ın da bulunduğu ziyarette Kızılay'a bulunduğu destekler için Başkan Uyar'a teşekkür edildi. 

Kan vermenin hem sağlık hem de ihtiyacı olanlar için hayati önem taşıdığını söyleyen Dr. Gökay Gök halkta kan bağışı konusunda bilinç ve farkındalık yaratabilmek için toplumun tüm kesimlerinin desteğine ihtiyaçları olduğunu vurgulayarak “Kan acil değil, sürekli ihtiyaçtır” diye konuştu.

Yapmaktan onur duyduğumuz kan bağışı hizmetlerimizde Başkanımız Sibel Uyar'ı ve yardımsever halkımızı yanımızda görmekten çok mutluyuz diyen Türk Kızılayı Urla Şubesi Başkanı Nurgül Saltık “Urla Belediye Başkanı Sibel Uyar'a şahsım, yönetim kurulum, kadın ve gençlik kollarım adına çok teşekkür ediyorum” dedi. 

“Tüm insanlık adına yaptığınız hizmetlere katkıda bulunmak bizim görevimiz” diyen Başkan Uyar Türk Kızılayı'na desteklerinin devam edeceğini sözlerine ekledi.