25 Nisan 2024 Perşembe / 17 Sevval 1445

AÖF 3 ders sınav yerleri ve giriş belgesi yayında

AÖF 3 ders sınavı 21 Temmuz Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Bu sınav için de giriş belgeleri sınavdan bir hafta önce Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi resmi sitesi üzerinden alınabilecek.

18 Temmuz 2018 Çarşamba 07:00 - Güncelleme:
AÖF 3 ders sınav yerleri ve giriş belgesi yayında

AÖF 3 ders sınav yerleri ve giriş belgesi yayında 2018 AÖF sınav giriş belgesi aof.anadolu.edu.tr’de sorgula! AÖF öğrencilerinin merakla beklediği AÖF 3 ders sınav giriş belgesi ve giriş yerleri açıklandı. Bundan sonraki süreci merak eden AÖF öğrencileri 2018 AÖF 3 ders sınav giriş belgelerini alabilirler. 

 

AÖF ÜÇ DERS SINAV YERLERİ BELLİ OLDU

Öğrencilerimiz üç ders sınavına gireceği sınav ilini, 20-21-22 Haziran 2018 tarihlerinde T.C. kimlik/öğrenci numaraları ve şifreleri ile http://aof.anadolu.edu.tr adresi “Öğrenci Otomasyonu” bağlantısından sayfalarına giriş yaparak, AÖF bürolarına bizzat giderek veya 0850 200 46 10 nolu Açıköğretim Etkileşim Merkezini arayarak değiştirebilirler. Belirtilen tarihlerde değişiklik yapmayan öğrenciler Fakülte tarafından atandıkları sınav ilinde sınava girmek zorundadırlar.

*Büro otomasyonunda ve öğrenci sayfasında üç ders sınavı ile ilgili “Üç Ders Sınavı” arayüzü 20-21-22 Haziran 2018 tarihlerinde açılacaktır. Öğrencilerin sınava girecekleri sınav merkezleri görülmekte olup sınav merkezi değişikliği isteyen öğrencilerin değişiklikleri bu sayfadan yapılabilecektir. Bu linke sadece üç ders sınav hakkı olan öğrenciler yüklenmiştir. Sınav hakkı olmayan öğrenciler için bu link, uyarı vermektedir. Bu linkten yapılacak sınav merkezi değişiklikleri sadece üç ders sınavı için geçerli olacaktır. Ayrıca, büro otomasyonu “Bilgi Değişikliği” linkinden yapılan sınav merkezi değişiklikleri, üç ders sınavı sınav merkezini etkilemeyecektir.

 

AÖF GİRİŞ EKRANI